Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

W temacie Hurtty - ja od dawna choruję na ich kurtkę. Boski jest ten krój - świetnie się na psie układa, nic nie powiewa, a pies szczelnie osłonięty. Mam teraz Trixi - wkurzają mnie niemiłosiernie te powiewające na psim zadku boki kubraka :angryy: Muszę zacząć zbierać na tę Hurttę...albo coś na ten kształ uszyć :roll:

A w temacie szycia
Basco i Spicy! :cool3:
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4316/spicy.jpg[/IMG]

ps. Zapraszam do naszego malutkiego (na razie :evil_lol:) sklepiku. Link w podpisie - wszystkie aktualne wzorki dostępne + trochę zapowiedzi. Na bieżąco będziemy dodawać nowości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Corse']Pięknie jej :loveu::loveu::loveu: Mówiłam, że do oczu będzie pasować :lol: Naprawdę fajnie - chociaż modelka chyba nie była najszczęśliwsza :evil_lol:. A w ogóle to jestem w szoku, że nasza poczta taka sprawna i przesyłka już doszła ;)[/QUOTE]

szybko doszło.:loveu: modelka spała, a ja ja obudziłam.:mad::DD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable'][URL]http://furkidz.eu/environment/cache/images/300_300_productGfx_403c6cf1b147b5353a71322f064fa06c.jpg[/URL] cudo :loveu:[/QUOTE]
:mdleje: again :lol:

Żółty dobrze by wyglądał na czekoladzie? :cool3: Kurczę, w przeciwieństwie do tych ozdobnych tasiemek na których nic nie widać, twoje wyroby mnie powalają Corse :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']:mdleje: again :lol:

Żółty dobrze by wyglądał na czekoladzie? :cool3: Kurczę, w przeciwieństwie do tych ozdobnych tasiemek na których nic nie widać, twoje wyroby mnie powalają Corse :loveu:[/QUOTE]
również padłam :mdleje:
[quote name='paulaa.']Holder super, na pewno zamówie do następnej obrózki. :smile: Nie planujecie zniżek dla stałych klientów ? Bo napewno nimi zostaniemy. :D[/QUOTE]

o to to, też się zapisuje do stałych klientów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Corse']W temacie Hurtty - ja od dawna choruję na ich kurtkę. Boski jest ten krój - świetnie się na psie układa, nic nie powiewa, a pies szczelnie osłonięty. Mam teraz Trixi - wkurzają mnie niemiłosiernie te powiewające na psim zadku boki kubraka :angryy: Muszę zacząć zbierać na tę Hurttę...albo coś na ten kształ uszyć :roll:
[/QUOTE]
a mialas okazje przymierzyc na psie? bo rozmiary i kroj to jedno a dwa nie doi kazdego psa pasuja :( ja teraz mam dla Sherry ale dla Milki juz 42 za male, 45 za duze :( wiec zdecydowalam sie na inna szwedzka firme i super lezxy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']

Żółty dobrze by wyglądał na czekoladzie? :cool3: Kurczę, w przeciwieństwie do tych ozdobnych tasiemek na których nic nie widać, twoje wyroby mnie powalają Corse :loveu:[/QUOTE]

tu masz moją czekolade w żółtym
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1343/937a17baef645b6dmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='NightQueen']Dla M. pasuję eMki, ale to tylko 16 mm, a ja się przestawiłam na szersze obroże, a chcąc szerszą, to musiałabym bym ją skracać.

Papilon przecież jest mały i drobny, ta Ska aż taka cienka nie będzie[/QUOTE]

1,1 cm z szerokości za cienka będzie,zgubi się.Poprzednia miała 1,5 i była idealna ;)

[quote name='chrupcia'][B]papillonek[/B], ile Twoja sunia ma w szyjce ?[/QUOTE]

W szyi ma 23 cm :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]corse[/B] żółta to chyba najładniejsza obroża jaką widziałam !
mam nadzieje że kiedyś zaczniesz robić szelki , tylko pewnie cena zwali mnie z nóg bo taśmy ozdobnej poszło by conajmiej jak na 3-4 obroże .
a patent z ID świetny , na pewno się zgłoszę po to .

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='chrupcia']to tak jak mój Jazz, a obroża nie jest wyregulowana na maxa nawet, myślę że możesz śmiało kupować :)[/QUOTE]

Którą S czy M bo sie pogubiłam :)

Link to comment
Share on other sites

Kurde dziewczyny zaskakujecie mnie :) W życiu nie pomyślałam, że właśnie ta żółta będzie taką furorę robić :D.
Ona w rzeczywistości jest jaśniejsza - tak teraz patrzę, że na tym zdjęciu jakaś pomarańczowa wyszła...Generalnie jest intesywnie żółta z jasnożółtymi wzorami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...