Jump to content
Dogomania

Fabryka Przyjemności od Wedla


lionblau

Recommended Posts

No i tam jak wejdziecie w "nasi bohaterowie" czy jakos tak to sa juz inne psy jak w reklamie :lol: tzn RASY te same, ale... No i jak mam sie już czepiać to popatrzcie na "wzrost" psów- tez w dziale bohaterowie. Ale nie czepiam sie bo chyba nie to najwazniejsze jest. Reklama ok :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A basset taki luzacki... :loveu::loveu::loveu: Z resztą to jedna z moich ulubionych ras!:loveu:
EDIT: Jazda Lamborghini = przyjemność, patrzenie na pieski = przyjemność, jedzenie czekolady = przyjemność... :)) Proszę, ile wspólnego :) - [URL="http://www.youtube.com/user/miraacleee"]miraacleee[/URL]
Komentarz z YouTube:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Psy, bo istnieją trzy podstawowe "elementy" reklamy, którymi najłatwiej przyciągnąć uwagę widza: małe dzieci, zwierzęta i seks. Co prawda jako reklama czekolady, kompletnie mnie nie przekonuje, ale gdyby to była reklama samochodu, żadnego innego bym nie chciała :D.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No właśnie. To powinna być reklama samochodu;) Psiaki są super, ale z czekoladą mi się to nijak nie kojarzy. Reklama powinna naprowadzać na produkt, a nie sprawiać, ze odbiorca się zastanawia: o co im chodziło? Czy psy lubią czekoladę, czy może chodzi o to, że będę tak uśmiechnięta jak one jeśli jej spróbuję? Pamiętam że jak z rodziną pierwszy raz obejrzeliśmy tą reklamę, to wszyscy popatrzyliśmy na siebie zastanawiając się: o co biega?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MissKobieta'] Reklama powinna naprowadzać na produkt, a nie sprawiać, ze odbiorca się zastanawia: o co im chodziło[/QUOTE]

A skad!
Reklama ma zwrocic na siebie (czyli na produkt) uwage, a ta najwyrazniej to zrobila, bo wszyscy wiemy CO reklamowala i dlugo po zakonczeniu emisji bedziemy o tym pamietac.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...