Jump to content
Dogomania

[MLB] KONAR z interwencji


malibo57

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tym czasem Konar zamienia się w bardzo złego psa. Dziś obszczekał nową paniulcię Zosi - dopiero smakołyki go uspokoiły, a potem strasznie chciał pozreć Pania Tereskę. Jest z kazdym dniem silniejszy i trzeba będzie go do normalnego boksu przenieść jak taki będzie agresywny. A moze mu się wytłumaczy ? Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba go wysłuchać, on musi z siebie ten cały żal wywalić.
A z Tobą to nawet kaczki gadają:crazyeye: Muszę Ci podesłać jednego gawrona od nas - uwodzi całe sąsiedztwo i nawet z kotami próbuje się przyjaźnić. I tez mu tłumaczymy, że to niedobry pomysł:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']u[B]wielbiam ptaszyska, a szczególnie krukowate[/B] i drób. Na rynku w Sochaczewie znają mnie jako "ta wariatka co o kury sie awanturuje" :evil_lol:[/QUOTE]
Miała wziąć ode mnie mojego gawrona,co go rok temu znalazłam na ulicy ze złamanym skrzydłem i co? Tak się zbierała do wzięcia,że gawron his dead:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Nie:) To drugi biegun - wiozą Hamera do nowego domku i sprawdzają chętnych na innego jeszcze psiaka.[/QUOTE]
Uf...ulżyło mi:mdleje:
Ale skąd Wy macie tak dużo domków?:-oWytrzaśnijcie mi choć jeden domek,bo moja Tosia już rok siedzi u mnie na tymczasie,a Dżeruś pół roku:roll::shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Od wczorajszego wieczora szukamy Banderasa, który sforsował ogrodzenie i udał się w niewiadomym kierunku!
Może być w promieniu nawet 60km od Sochaczewa.
Wszystkich z miejscowości w tym obszarze prosimy o otwarte oczy i pomoc w poszukiwaniach!!!!!
Chętnym do drukowania i rozwieszania ogłoszeń prześlemy tekst na maila.
[SIZE=5][COLOR=Red]RATUNKU![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...