Jump to content
Dogomania

MAKABRA ZWIERZĄT! PiSdZ i FRP likwidują pseudohodowlę - MORDOWNIĘ Z PIEKŁA RODEM


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wątek rozwija się tak szybko, że nie nadążam.. dziękuję za tak ogromne zainteresowanie się sprawą. Dzięki w imieniu zwierząt, Fundacji R.P. i PiSdZ.
Teraz usiądę, przebrnę przez wszystkie strony i postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania...
Mam też nowe zdjęcia, postaram się wkleić na 1-szą stronkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Już nawet nie mam słów do takich pseudoludzi... :angryy: :angryy: :angryy:

Dobrze zrozumiałam, że spaniele są 2 (czarny podpalany pies i czarna sunia)?
Zaraz założę wątek na forum spanielowym.[/quote]

Pieski są bezpieczne. Tak są dwa spaniele w kiepskiej kondycji. Piesek i sunia.
To świetny pomysł- można założyć wątek na spanielowym!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Wiejska mentalnośc kieruje sie własnymi prawami. Wszyscy wiedzą ale nikt nie zgłasza. Spotykam się z tym niemal codziennie. Nikt tego nie zmieni, chyba tylko koniec świata ! U mnie cały autobus ludzi mijał psa z workiem na glowie, wszyscy dyskutowali jak można ,że to nie ludzkie , nikt nie pomógl. Pies nie przeżył, znali mój telefon, mogli dzwonić , tylko po co ? to nie ich sprawa !
Skurwy....nowi z tego watku zrobić tak samo ![/quote]

[B]Basiu[/B], szkoda im było kasy na telefon... :angryy::angryy:
Szkoda tej kasy, bo to przecież [B]tylko [/B]pies :angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']ten malutek z budy... widac, ze jest w straszliwym stanie... :-(
dobrze zrozumialam - ze te pieski ze zdjec zostaly zabrane? oprocz pekinczykow...?

czy moge skopiowac pierwszy post? - zamieszcze go jutro na forum wizaz.[/quote]

Pekińczyki również zostały zabrane. Są w stanie kacheksji, jadły je pchły, jeden pekin nie ma oka:( Wszystkie są skrajnie zaniedbane, wyłysiałe itd.
Jak najbardziej można kopiować i rozgłaszać akcję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis1984']O jasna ch*****!!!:angryy:

[B]Przepraszam, ze tak dosadnie ale czy to była hodowla zarejestrowana w Związku Kynologicznym???????????????????????[/B]
[B]Czy jakies pseudo chodofffca?[/B]:angryy:

Jesli facet byl zarejestrowany, tam musialy byc kontrole miotów!:angryy:

Niesamowite.... :mad:[/quote]

Nie była zarejestrowana. Pan hodowca z tego co mi wiadomo był stałym bywalcem poznanskiej sielanki:angryy:
Jednak to, że hodowla jest zarej. w Związku .. dla mnie to nic nie znaczy. Zuzanna D. na przykład przechodziła kontrole miotów bez zarzutu...

Oczywiście największy problem był z wyciągnięciem z pseudohodowli Pana franciszka ciężarnych suk i tych "cenniejszych". Pan zadał sobie wiele trudu, żeby ukryć przed prowadzącymi akcję np pekinczyki.. i inne psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']właśnie, Weroniu, czy pisać, że szukamy tymczasów?[/quote]

Najbardziej poszukiwane są dt dla kaukazów i rottków ( a raczej tego co po nich zostało:( ) Wiadomo, że ze znalezieniem dt dla piesków tych ras, ze względu na wielkość itd, będzie największy kłopot...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Straszne, nie wiem czy kiedyś dożyjemy czasów gdy nasza szanowna temida będzie odpowiednio karać takich zwyrodnialców, jak słyszę o znikomej szkodliwości czynu to:angryy::angryy::angryy:
Koszmar:-(:-(:-(
Czy ten maluch na łańcuchu też został zabrany? On trochę przypomina wyłysiałego pudla czy mi się wydaje?[/quote]

Pies z budy został zabrany (jeden z niewielu miał budę :| )
Piesek jest w kiepskim stanie, bardzo bał się podczas interwencji. Właściciel, keidy zorientował się, że zostanie zabrany (pies) chciał go puścić z łańcucha, żeby uciekł. Robił na złość na każdym kroku. Zero skruchy, mógł się w tym wszystkim nie odzywać wcale, lepiej by zrobił:shake:
Mnie też wydaje się, że ten pies przypomina przedstawiciela jakiejś rasy..(w końcu to "chodoffla).. ale ciężko stwierdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saganka']Dla mnie winna jest tez reszta mieszkancow wsi - przeciez wiedzieli..:angryy:[/quote]

W tvp info wypowiadał się zdaje się Sołtys wsi, który znał handlarza. Okazało się, że nie ma do niego żadnych zastrzeżeń. Możnaby się zastanowić, czy jest mozliwe, że nikt tej ukrywanej działalności nie widział.. ale nie. Handlarz trzymał psy przed swoim domem (niektóre), nie trzeba było szukać. Widac gołym okiem.
Żona stwierdziła, że "to absurd, że zabrano psy z kojca.. po co?" Nie wzięła pod uwagę, że psy lezały na gołej ziemi, mokre, w stanie kacheksji. Można to skwitować jednym.. co nie nadaje się na publiczne forum.
Tam się dzieci wychowywały pośród cierpienia, smrodu, strachu. W głowie się nie mieści.
P.S. w filmiku, który niebawem pojawi się tu, na watku, będziecie mogli oglądac reakcję spanielka np. na własnego własciciela -zadziwiająca.
Zgłoszenie dostyczyło min. tego, że własciciel rzuca w swe psy kamieniami... brak słów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaczadupka']Verko kochana, jestes moją bohaterką. I nie tylko moją ale i wielu psich żyć :)
do nieba Wszystkie psie cioteczki trafią ;) Pozdrawiam Was[/quote]

Kaczadupko, tu na miano bohaterów zasługują dwie organizacje:
[B][SIZE=3]Fundacja Radość Psiaka oraz Pogotowie i Straż dla zwierząt w Trzciance.[/SIZE][/B]
Nie zawstydzaj mnie, bo ja tylko pomagam:oops:
Buziaki dla Ciebie i Szczęściarza:*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Allegro cegiełkowe:

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=775431640"]Makabra zwierząt! Pseudohodowla z piekła rodem! (775431640) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Proszę o rozsyłanie gdzie się da i komu się da.[/quote]

Śliczne dzięki!!!
Cioteczki rozsyłajcie linka do allegro!


[CENTER][SIZE=3][B]Dziękuję w imieniu psów, Fundacji R.P i PiSdZ za zainteresowanie wątkiem i pomoc (każdą)! To cieszy, że świat dzieli się na dwie części - że są ci wrażliwi, skłonni do pomocy. To daje wiarę w człowieka, która jest w stanie ruiny po tego typu akcji:shake:

Pieski potrzebują pomocy.
[/B][/SIZE] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...