Jump to content
Dogomania

Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D


Owieczka

Recommended Posts

[quote name='ossa98']Ja również jestem zauroczona Guarkiem. Chciałabym przelać trochę pieniążków na leczenie jego zębów. Wysłałam w tej sprawie do Owieczki @ - na adres podany w ogłoszeniach.[/QUOTE]

dziekujemy:Rose: Guaro ma cos takiego w sobie co nei pozwala o nim zapomniec:shake::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

ktos wie jak zrobic ten dyplom?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Mój TZ powiedział, że mógłby spróbować przygotować taki projekt dyplomu - rozumiem, że chodzi Wam tylko o grafikę - draft w formie elektronicznej, na podstawie którego zostanie zrobiony wydruk?
Potrzebne są zdjęcia i treść.
Jeśli będziecie zainteresowane dajcie znać.
Podam Wam swój adres @.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ossa98']Mój TZ powiedział, że mógłby spróbować przygotować taki projekt dyplomu - rozumiem, że chodzi Wam tylko o grafikę - draft w formie elektronicznej, na podstawie którego zostanie zrobiony wydruk?
Potrzebne są zdjęcia i treść.
Jeśli będziecie zainteresowane dajcie znać.
Podam Wam swój adres @.[/QUOTE]

bardzo Ci dziekujemy!!!! Jak Owieczka sie pojawi, to na pewno wybierze odpowiednie zdjęcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ossa98']Mój TZ powiedział, że mógłby spróbować przygotować taki projekt dyplomu - rozumiem, że chodzi Wam tylko o grafikę - draft w formie elektronicznej, na podstawie którego zostanie zrobiony wydruk?
Potrzebne są zdjęcia i treść.
Jeśli będziecie zainteresowane dajcie znać.
Podam Wam swój adres @.[/QUOTE]

Bardzo Ci dziekuje :) ale nie wiem które zdjęcie najbardziej się nadaje ( moze ciotki cosik wybiorą )
:( a i pewnie musi byc w dużym rozmiarze ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Wzięło Cię całkowicie :eviltong::loveu:[/QUOTE]

haha czyli Witaj w Klubie:eviltong::evil_lol:

zdjecie pewnie w normalnym rozmiarze a jak dojdzie oprawa graficzna to wyjdzie z tego format np a5, przegladalam fotki na filmiku-ten pychol na kolanach jest slodki:loveu:ma takie maślane oczy:shake::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']haha czyli Witaj w Klubie:eviltong::evil_lol:

zdjecie pewnie w normalnym rozmiarze a jak dojdzie oprawa graficzna to wyjdzie z tego format np a5, przegladalam fotki na filmiku-ten pychol na kolanach jest slodki:loveu:ma takie maślane oczy:shake::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Niestety wszystkie fotki mam pozmniejszane :shake: w takim razie musze Garciowi zrobić sesyjke :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Niestety wszystkie fotki mam pozmniejszane :shake: w takim razie musze Garciowi zrobić sesyjke :eviltong:[/QUOTE]


jestem ZA;):loveu: ale tak sobie mysle ze i tak pewnie trzeba bedzie zmniejszyc w zaleznosci od projektu tego dyplomu....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Prosimy o przesłanie zdjęć w oryginalnym formacie. Jeśli będzie taka potrzeba - zmniejszy się je.
Napiszcie też, czy macie jakieś szczególne wymagania/wyobrażenia co do zawartości - treści, formy, kolorów, konwencji podziękowań?
Co do mojego adresu @- przypomniało mi się, że Owieczka go ma. Wczoraj przecież wysłałam do niej emaila ze zdjęciami mojego kochanego wyżełka Oskarka.
Jeśli jednak będziecie wolały same przygotować plakat - nie ma sprawy. Zrozumiem to. W końcu Wy Guarka znacie najlepiej:-).

Link to comment
Share on other sites

ossa odpisałam na Twojego e-meila :) mam nadzieje, że dostałas odpowiedż.

Nie mam pojęcia jaką treśc tam umieścić :PROXY5: Moze wystarczy samo "Dziękuję" albo " dziekuje za wszystko" Jesli macie jakies pomysły to BAAAARDZO PROSZĘĘ się nimi podzielić. Zdaje się na WAS :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']ossa odpisałam na Twojego e-meila :) mam nadzieje, że dostałas odpowiedż.

Nie mam pojęcia jaką treśc tam umieścić :PROXY5: Moze wystarczy samo "Dziękuję" albo " dziekuje za wszystko" Jesli macie jakies pomysły to BAAAARDZO PROSZĘĘ się nimi podzielić. Zdaje się na WAS :eviltong:[/QUOTE]

a ja proponuje:

"Dziekuję za życie"

" Dziekuję! Dzieki Tobie dzisiaj sie usmiecham!"

heheh Ciotka Marta i jej poezja ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']EEE dobre !!! :)[/QUOTE]

No nie wiem cos w ten deseń... Nie trzeba żadnych wierszy... albo może (tylko ja to nie wiem czy cos takiego można zrobic, bo ja antykomputerowa jestem) np ze 3 zdjęcia Guaro jakos wkleić?? No nie wiem. 3 jakies sytuacje, na których Guaro wywala sie kołami do góry, biega sobie, śpi. No nie wiem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Mi to się bardzo podoba jak się dwa zdjęcia na siebie nakładają wtedy to wygląda tak melancholijnie :)hehehehe Obraczus moze lepiej juz nie bujajmy w obłokach bo się ossa przerazi i nic nam nie zrobi :eviltong:[/QUOTE]

no ja sobie wyobrazilam 3 nakladajace sie fotki...... hahahahha agentki z nas niezłe :D

Link to comment
Share on other sites

A ja myślałam, że jedno z tych zdjęć mogłoby być jakby za mgłą i tworzyć tło dla podziękowań.
Albo całość mogłoby wypełniać jedno zdjęcie - duże, za mgłą - jako tło, a gdzieś w rogu mniejsze zdjęcie Guaro - wyraźne, najlepiej oddające jego prawdziwą naturę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ossa98']
Albo całość mogłoby wypełniać jedno zdjęcie - duże, za mgłą - jako tło, a gdzieś w rogu mniejsze zdjęcie Guaro - wyraźne, najlepiej oddające jego prawdziwą naturę.[/QUOTE]

ooo to brzmi super tylko wymyslac to my se mozemy, ale ktos to bedzie musial zrobic:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...