Jump to content
Dogomania

7 szczeniaków i mamusia znalazły domki dzięki Dogomanii!


michalv

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]cafeanimal.pl - [/B]odnowiony:
[url=http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sliczne-pieciotygodniowe-szczeniaczki-szukaja-dobrych-domow,2891]Śliczne pięciotygodniowe szczeniaczki szukają dobrych domów (2891) - psy - oddam zwierzaka do adopcji - Ogłoszenia - Zwierzaki na CafeAnimal.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

5 psiaków szuka domków (w tym 2 suczki). Holandię chyba sobie odpuścimy? Przed chwilą dzwoniła jakaś pani z Piaseczna, ale jej chyba nie oddam, bo zdziwila się, że suki trzeba sterylizować. W czasie cieczki trzymała suczkę w domu, ale wkurzała się, ze psy ze wsi podkopywały się pod ogrodzenie. Teraz to nawet ja wiem jak ta suka się męczyła.

Link to comment
Share on other sites

co do sprzeciwu wobec sterylizacji możesz odesłać Pania z Piaseczna do jednego ze schronisk, tak niestety bardzo często kończy niezaplanowane potomstwo psa. Można przecież podpisać z tą Panią umowę z zobowiązaniem do sterylki, jak coś też jestem z Piaseczna i mogę dopilnować. To tak na wszelki wypadek:)

Link to comment
Share on other sites

ja to jak slysze ze ktos kategorycznie sprzeciwia sie sterylizacji argumentujac to jakimis bzdurami a krzywdzie, okaleczaniu to po prostu dziekuje za rozmowe...Sa ludzie ktorzy mimo tego ze nigdy swoich psow nie sterylizowali/kastrowali daja sobie wytlumaczyc i sluchaja argumentow...ale sa i tacy ktorzy potrafili na mnie nawrzeszczec doslownie, ze niby milosniczka zwierzat a kaze je okaleczac...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzwonila jeszcze raz pani z Piaseczna. Wzięlaby nawet dwa pieski, ale o kastracji nie chce słyszeć, bo to okaleczanie (patrz wyżej :-)) a poza tym pieski po kastracji są bardziej ospałe. To prawda?

Acha.
Bezwzględnie podpisywać umowę adopcyjną, czy jak się okaże, że domek jest ok to odpuścić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michalv']Dzwonila jeszcze raz pani z Piaseczna. Wzięlaby nawet dwa pieski, ale o kastracji nie chce słyszeć, bo to okaleczanie (patrz wyżej :-)) a poza tym pieski po kastracji są bardziej ospałe. To prawda?[/quote]


Michał, powiem krótko i na temat - pieski po kastracji nie maja ochoty na igraszki :evil_lol: więc są spokojniejsze :)

jesli Pani twierdzi, że to okaleczenie to podczas najbliższej rozmowy możesz zaprosic Panią do schroniska w Warszawie na Paluchu - ja tej Pani pokaże jak wygląda prawidzwe okaleczenie i wytlumacze Jej, że przepełnione schrony to efekt takich ludzi jak ona... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki [B]obraczus87. [/B]Przygotowuję umowę adopcyjną za pomocą Waszego/Naszego forum :-)

Pieski rosną. Robią coraz dłuższe wycieczki (moja działka ma dlugość ok 90 m). Piesek ze zdjęcia nr 1 jest najbardziej "waleczny" i chętny do zabaw (całe ręce mam w śladach po jego ząbkach). On też jest naczęściej szkolony przez matkę - chwytanie za gardło, przewracanie, ciąganie za nogę - mam nadzieję, że to szkolenie jak się bronić, a nie agresja ze strony matki... Pozostałe lubia bawić się między sobą ciągając się za ogony i uszy.
Piesek czarny ze zdjęcia nr 4 jest z kolei najbardziej "przytulny" Gotowy jest wdrapywać się po nogawce, piszczeć, żeby tylko wziąć go na ręce lub na kolana.
Samczyk 6 jest najbardziej strachliwy. Do tej pory zawsze trzymał się z dala od innych (z wyjątkiem momentu karmienia :-)), uciekał ode mnie i piszczał, gdy brało się go na ręce. Dziś juz bylo trochę lepiej. Zaczyna mnie akceptować i nawet próbował mnie zaczepiać łapką. Suczkki jak to suczki - biegaja za chlopakami i ciągają za ogony i uszy. Czasami tarmoszą się też między sobą.
Powiem Wam, że jestem na działce raz dziennie i mimo, ze mam tam sporo roboty to najwięcej czasu zajmuje mi siedzenie przed budą i obserwowanie psiaków. Aż nie chce mi się wracać do domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Wow...[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=98861"]michalv[/URL] myślę, będzie na dogo dopiero wieczorem
Zajrzyj do któregoś z ogłoszeń - tam znajdziesz kontakt do niego[/QUOTE]

A tak wogóle to któryś z piesków juz poszedł do nowego domku?
Czy mój będzie pierwszy?
Bo chciałabym tego biało czarnego chłopczyka ;)
One nie mają jeszcze szczepień?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...