Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bartiśkowa_']Jak podejmiesz decyzję to daj znać ;)

ale bzidko na polu :angryy:[/quote]

Oczywiście. Zastanawiamy się wraz z jeszcze jedną Dogomaniaczką. ;) Jest duża szansa, ze uda nam się wyjechać. Na dniach damy odpowiedź.

(Od środy u nas śnieg...)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]u nas też śnieg od środy czy czwartku ma być. Połowa października i śnieg :loveu: Super, bo jak już i tak nie jest ciepło, nie ma lata, tylko ta paskudna, beznadziejna jesień to chce zimę. I niech się już śnieg nie topi żebym nie widziała tego szarego przebrzydłego świata do wiosny, aż się zacznie zielony robić :loveu:[/SIZE] ja jak zwykle na temat xd

Bewarka nie żartuj sobie nawet. Wiesz że ja mieszkam niedaleko :cool3: zdobędę Twój adres.. :razz::diabloti::evil_lol:
mamo, ja chce wakacje !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada:)']Mam pytanie. Czy koniecznie trzeba zapisać się do tego 20 listopada? Nie można się dopisać, np. na początku przyszłego roku?[/quote]
Zapisujemy się do 10 listopada. Później nie można, bo musimy zarezerwować odpowiednią ilość domków dla nas. Później to ew. na własną rękę zbierzesz 5 dogomaniaków i sobie domek zamówicie. Albo ew. jak będa miejsca to na podłogę, na materac do któregoś domku, ale to już tylko moje gdybania.

Link to comment
Share on other sites

A jakby się okazało że będzie na np. tak że zostaną 2 miejsca w jakimś domku ? wtedy ktoś nie mógłby się dopisać później ?
Albo ewentualnie dopisać się razem z wpłatą zaliczki czyli w tym grudniu np ?
Ja tak tylko dla innych pytam xd
Bo w sumie ten 20 listopad to faktycznie za wcześnie dla niektórych. Tyle że wiadomo, Anula jest za to odpowiedzialna i nie chce mieć nieprzyjemności potem. Ale jakby tak właściciele ośrodka mili byli xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']A jakby się okazało że będzie na np. tak że zostaną 2 miejsca w jakimś domku ? wtedy ktoś nie mógłby się dopisać później ?
Albo ewentualnie dopisać się razem z wpłatą zaliczki czyli w tym grudniu np ?
Ja tak tylko dla innych pytam xd
Bo w sumie ten 20 listopad to faktycznie za wcześnie dla niektórych. Tyle że wiadomo, Anula jest za to odpowiedzialna i nie chce mieć nieprzyjemności potem. Ale jakby tak właściciele ośrodka mili byli xd[/quote]
[COLOR=Blue]Najpóźni jeszcze ktoś może sie zgłosić wpłacając zaliczka do 20 grudnia więc tak nie do końca trzeba na tego listopada ale póxni niż 20 grudnia nie ma już szans bo juz wtedy wpłacomy zaliczka dzownimy czy piszemy czy jedzizemy tam godomy ile osób ile domków rezerwujemy a jak sie okaze zę są 2 miejsca wolne przykro mi bo późni sie okaże noże jednak jedna osoba pojedzie i bydzie 1 wolne to znów bydzie mieszanie z ceną ca cały pobyt[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

więc będzie jakiś mini agi.? Bo nie wiem czy szkolić psa :cool3: A Ty - Iś&Chester to masz blisko ;] a tak wgl. to musimy na gg się poznać :lol: żeby później nie było. " kim jesteś" xD nommm:eviltong: szkoda że razem w domku nie możemy być :cool1: ale cieszę się z tego co mam ( będę miała ;p ) czyli cudownego Niufka Bartiego vel cielaczka :evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu: i podobno jakigoś berneńczyka:loveu: oraz Yorkusia:loveu: pyt. do Bartiśkowej: Barti śpi w łóżku..?:razz: ( jak nie to ciocia Gosia go nauczy :diabloti: ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']więc będzie jakiś mini agi.? Bo nie wiem czy szkolić psa :cool3: A Ty - Iś&Chester to masz blisko ;] a tak wgl. to musimy na gg się poznać :lol: żeby później nie było. " kim jesteś" xD nommm:eviltong: szkoda że razem w domku nie możemy być :cool1: ale cieszę się z tego co mam ( będę miała ;p ) czyli cudownego Niufka Bartiego vel cielaczka :evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu: i podobno jakigoś berneńczyka:loveu: oraz Yorkusia:loveu: pyt. do Bartiśkowej: Barti śpi w łóżku..?:razz: ( jak nie to ciocia Gosia go nauczy :diabloti: ).[/quote]

No to tak. Szkoda Agtata że nie jedziecie :cool1:
Ah ja też już się nie mogę doczekaćź Barti co do psów jest coraz łagodnieszy nie wiem czyżby się dowiedział o zlocie :evil_lol::evil_lol:
robi wieelki postępy :loveu: z czego bardzo się cieszę.

gossia nie on jest raczej płytkospańcem :evil_lol: Lubi spać tam gdzie jest chłodno a jeszcze w lecie to napewno by na łóżku nie spał :eviltong: a może ty go nauczysz trzymam Cię za słowo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']No to tak. Szkoda Agtata że nie jedziecie :cool1:
Ah ja też już się nie mogę doczekaćź Barti co do psów jest coraz łagodnieszy nie wiem czyżby się dowiedział o zlocie :evil_lol::evil_lol:
robi wieelki postępy :loveu: z czego bardzo się cieszę.

gossia nie on jest raczej płytkospańcem :evil_lol: Lubi spać tam gdzie jest chłodno a jeszcze w lecie to napewno by na łóżku nie spał :eviltong: a może ty go nauczysz trzymam Cię za słowo[/QUOTE]
Ranny spacerek po kiłbaske dla Bartisia. Wszystko się da zrobić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Goś ja Krowy raczej nieo biorę więc nie ma czego żałować xd ja jestem okropna, wredna, perfidna i przede wszystkim bezczelna :evil_lol::diabloti:
a mój pies też nie lubi spać w łóżku, tylko na kanapie lubi, ale sam, bez macających rączek :eviltong:
Bartiśkowa, Ty masz cielaczka, ja mam krowe xd zaburzone proporcje, bo zazwyczaj krowa jest większa od cielaka, ale co tam :diabloti: mamy inne gatunki xddd

kolorowalibyście się ludzie.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester'][SIZE=1]u nas też śnieg od środy czy czwartku ma być. Połowa października i śnieg :loveu: Super, bo jak już i tak nie jest ciepło, nie ma lata, tylko ta paskudna, beznadziejna jesień to chce zimę. I niech się już śnieg nie topi żebym nie widziała [B]tego szarego przebrzydłego świata[/B] do wiosny, aż się zacznie zielony robić :loveu:[/SIZE] ja jak
[/quote]
Coś Ty! Szary, przebrzydły świat jest super :loveu: Uwielbiam jesień.

Link to comment
Share on other sites

[quote] jmw - masz jechać.!:lol: a którego psiaka byś wzięła.? Michael jest cudowny ;] podobny do mojej suni i psiaka ^^ [/quote]Jakbym jechała, pewnie Michaela :eviltong: Elvis nie jest do końca mój. Mam nadzieję, że pojadę, w końcu zlot powinien być rekompensatą za Zieloną Szkołę :razz: Cieszymy się, że mój mały wredny kundliszcz ci się podoba :loveu:

Ja tam uwielbiam ponad wszystko deszcz, zachmurzone niebo,
zmokłe liście i jesień:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jmw']Jakbym jechała, pewnie Michaela :eviltong: Elvis nie jest do końca mój. Mam nadzieję, że pojadę, w końcu zlot powinien być rekompensatą za Zieloną Szkołę :razz: Cieszymy się, że mój mały wredny kundliszcz ci się podoba :loveu:

Ja tam uwielbiam ponad wszystko deszcz, zachmurzone niebo,
zmokłe liście i jesień:loveu:[/QUOTE]
śliczny jest ;] Ja uwielbiam zimę :cool3: [COLOR="DarkRed"][B][I]PoKoLoRoWaĆ mnie[/I][/B][/COLOR].! ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jmw']Ja na temat tego zlotu prowadzę ciekawą konwersację z rodzicami...
Czy pojadę, nie wiem, 50% tak, 50% nie.. Bardzo chciałabym pojechać, ale nie wiem... Jakby co, będę informować. A tymczasem wklejam bannerek :cool3:[/quote]A ja jeszcze nie... :siara:
To ja więcej na tak :eviltong: Jak coś to przyjedziesz do Miechowa, pojedziemy razem to będziesz mieć o połowe drogi mniej :evil_lol:
[quote name='jmw']
Ja tam uwielbiam ponad wszystko deszcz, zachmurzone niebo,
zmokłe liście i jesień:loveu:[/quote]:icon_roc:
Jesień jest be... :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...