Jump to content
Dogomania

Psiaki bez budy na mrozie potrzebne jeszcze 180zł do transportu bud...


tajdzi

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem na dogo nowa i z tego co się zdążyłam zorientowac, to o wątek dba ten kto go utworzył. Poprawcie jeśli się mylę. Są chętni do pokrycia kosztów przewozu tych bud i znów nic. A CO Z PSAMI! Nic o nich nie wiadomo już od kilku dni a zapowiadają ochłodzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Paczka kurierksa bedzie kosztowac duzo wiecej niz jakby się wynajelo jakis samochod... wraz z kierowca hihi. Ale trzeba chciec to załatwić i szybko, bo zima zaraz bedzie, a psy bez budy.[/QUOTE]

Nie ma nikogo chętnego przewozu bud za opłatą?

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłyśmy u psiaków i u pana
Psiaki bardzo głodne :(
ale dopilnowałysmy, zeby oprócz dokarmienia dostały do miseczek suche - zostawiłam panu około 20 kg suchej karmy - dowiozę więcej, nie chcę dawać wszystkego na raz, żeby nie sprzedał ....

Psiaka czarnego nie odda - psiak pracuje
ale odda szczeniaki "to chcą panie? przetrzymać? bedzie 5 po jamniku i jakimś bojowym psie :angryy:"

:shake: :shake: :shake:

Obiecał karmić, nie wiem na ile to się uda... jak ma jedzenie, to może będzie jednak karmił...
Rozmawialam dziś z wetką, podejmie sie wczesnej sterylizacji psiakow, ale koniecznie trzeba je najpierw zaszczepić i dopiero po miesiącu sterylizować

BUDY PILNIE POTRZEBNE
psy się trzęsły z zimna, te budy to takie badziewie straszne

A SZCZENIAKI WYLĄDUJĄ NA DWORZU BO NIE MA BUD!!!!

no proszę tylko nie wściekajcie się, my jesteśmy juz mocno wkurzone, z panem sie nie da - po prostu sie nie da dogadać
jak zabierzemy te psy to boje sie, ze weźmie inne

JUZ CHCIAŁ AGRESYWNEGO PSA OD NAS - zeby bronił terenu przed bezdomnymi

:shake:

Link to comment
Share on other sites

Budy są. Dziewczyny wexmy się w garść i poszukajmy kogoś kto ma dużeeee auto, ma może przyczepkę i hak?? Kase jakos skołujemy... najwyżej się wypożyczy przyczepe..tylko trzeba działać.

Budy czekają od dawna, psy marzną... a na wątku cisza... od czasu do czasu ktoś cos napisze.

Do działania!!!

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że powinniśmy pomyslec nad płatnym transportem:


[URL]http://www.transportbagazowy24h.pl/cennik.html[/URL]

[URL]http://www.transportbagazowy24h.pl/[/URL]

[URL]http://www.trans-bagaz.pl/oferta_cennik.html[/URL]

[URL]http://www.taxi-bagazowe-warszawa.pl/cennik.html[/URL]

[URL]http://www.taxibagazowe.pl/index.php?id=02[/URL]

[URL]http://www.taxibagazowe.pl/index.php?id=02[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Konieczne musimy coś z tymi budami zrobić!
tamte są makabryczne!
ale kochane, na dwóch się nie skończy...:(

NA działce gdzie mieszka ten pan odkryłyśmy jeszcze jednego takiego czarnego ,czy ma budę i jaka nie wiemy, bo było za ciemno.
Poza tym oprócz tych 3 pan zostawi sobie 2 lub 3 psy z tych szczeniaków!

Wiem to makabra, ale jemu naprawdę nie da się tego wyperswadować.
Psy muszą mu pilnować działek, a on jest dla psów dobry!

Link to comment
Share on other sites

Posłuchaj Kasiek!. Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo pogubiłaś się w tej całej sprawie. Było już kilka pytań "ile będzi kosztował transport tych bud". Już kilka osób deklarowało pomoc finansową w opłacie transportu a Ty ciągle piszesz, że stare budy są do niczego. Piszesz o jakimś Panu z którym nie możesz się dogadac - dziewczyno jest jeszcze Straż Miejska, Służby Weterynaryjne - wiem, że to trudne ale można ich chociaż zainteresiowac tematem a Ty tylko płaczesz, że budy są stare. Samo dowożenie karmy to tylko półśrodek. Dobre i to, ale w tym tempie to budy pojadą w lipcu! Czy w końcu można już wejśc na działkę po zmarłej właścicielce psów?

Link to comment
Share on other sites

Kasiek, jesteś załozycielka wątku. Wymaga sie od Ciebie tego, aby kierowac sprawą... po raz n-ty było pytanie o km - odpowiedź padła, po raz n-ty padł pomysł skorzystania z usług transportu bagażowego... dzisiaj przesłałam kilka ofert takiego transportu.

Tutaj chodzi o psie życie! Chyba każdy zdaje sobie sprawe z tego, że psy lada chwili ZAMARZNĄ, a wtedy nie bedzie juz kogo karmić. Jeśli nie zostana podjęte dalsze KONKRETNE kroki, ja sie wypisuję. Uwielbiam pomagac psiakom, ale w momencie kiedyna wątku jest zastój mnie jest szkoda czasu na czekanie. Przepraszam za ta wypowiedź, nikogo nie chciałam urazic... ale dla podkreslenia sytuacji powiem jedno:
dzisiaj mój kolega jechal po psa: pies był w schronisku, dzis mial jechać do swojego nowego wspaniałego domku ale........ no własnie o jeden dzień za późno. Jeden dzień dzielił Go od grzania dooopeczki w domku... wczoraj został rozszarapany przez inne psy. Czy jutro psy beda jeszcze żyć?? czy zamarzną w nocy??


Czy możemy doprowadzic do takiej sytuacji?? sa budy.... trzeba TYLKO zorganizowac transport. Czy to tak wiele? Tak malo dzieli nas od tego, aby im pomóc...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ale nie krzyczcie na Kasiek, bo ona próbuje MI i TYM PSOM pomóc. To ja je wypatrzyłam, ja poprosiłam o pomoc, Kasiek załatwiła budy. Jest problem z transportem to fakt - ja rzadko jestem na dogomanii, większość czasu poświęcam kotom i jestem na miau, psy spadły mi trochę dodatkowo...
Jeżeli mamy pieniądze na transport (ja nie mam - nie ukrywam - dokarmiam te psiaki + 2 stada kotów) to spróbujmy załatwić w ten sposób
ale i tak ktoś MUSI przypilnować, że budy zostaną dostarczone w konkretne miejsce i PANA PRZYPILNOWAĆ, żeby budy wstawił do psów tam gdzie trzeba
ktoś ma czas w ciągu dnia???? ja pracuję 7 dni w tygodniu po 10-12 godzin, jak idę do psów, to jest tak ciemno, że bez latarki nie jestem w stanie puszki otworzyć!!! dlatego w ciągu dnia, jak będzie transport - będzie potrzebna osoba do przypilnownia
ktoś się zgłasza na ochotnika? jeżeli tak, to zaczynamy sprawę transportu

Kasiek, pliz dowiedz się, jakie są wymiary tych bud? czy duże auto wystarczy, czy przyczepka konieczna (pamiętajcie, że na przyczepkę trzeba mieć prawo jazdy). Ja muszę koniecznie do pana podjechać z transporterkiem i zabrać od niego koty, bo ma ich dużo i zaraz będą się mnożyć...

swoją drogą jeżeli ktoś ma dar krasomówstwa, może by z panem porozmawiał, że branie na siebie kolejnych psów oznacza karmienie - ten pan nie zdaje sobie z tego sprawy. Uznał że ludzie dokarmiają zwierzaki i jest problem z głowy...
JA NIE UMIEM MU TEGO WYJAŚNIĆ to człowiek o małym rozumku i swoich przekonaniach, więc chcę wysterylizować koty tak szybko jak się da

Szczeniaki które przyjdą też spróbuję zabrać na szczepienie potem na sterylizację... wyobrażacie sobie, co to będzie jak będą dwie suki?????????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...