Jump to content
Dogomania

Pierwsze otwarte zawody Obedience - Rzeszów - 20.08.2005


Atik

Recommended Posts

[b]Pierwsze otwarte zawody Obedience - Rzeszów - 20.08.2005[/b]

Sędzia – Elżbieta Hader

[u]Opłaty:[/u]
Klasa „0” – 30 zł, klasa „1” – 40 zł

ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE
ODDZIAŁ w RZESZOWIE

ul. Żwirki i Wigury 8, 35-042 Rzeszów 3
tel. (0-17) 854-17-40, 85-05-251, fax. (0-17) 85-05-252
Biuro czynne: wtorki i piątki 1700 – 1900, czwartki 1000 - 1200
Konto Oddziału: PKO BP I Oddział Rzeszów 75 1020 4391 0000 6802 0002 0230
[url]www.zkwp-rzeszow.org.pl[/url], e-mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

To na razie ogólne informacje, jak będą szczegóły to zamieszczę, ale ...

[b]Azir[/b], zastanawiają się nad klasą 2

[b]kuncewmr[/b], nie śledzę opłaty za zgłoszenie nainnych zawodach, więc nie wiem czy droższe

[b]Ori[/b], to znaczy, że mogą startować psy bez rodowodu, ale właściciele muszą być członkami związku

Informacje można uzyskać również we wtorki i piątki w biurze oddziału (nr telefonu powyżej) lub pisząc na e-mail ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Atik']Ori, to znaczy, że mogą startować psy bez rodowodu, ale właściciele muszą być członkami związku [/quote]
a czyli sa w takim razie organizowane zawody na których n nierodowodowce nie moga startowac? myslałam ze w tych poczatkowych klasach w kazdych zawodach moze startowac kazdy pies nie wazne czy ma rodowód czy nie.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote]a czyli sa w takim razie organizowane zawody na których n nierodowodowce nie moga startowac? myslałam ze w tych poczatkowych klasach w kazdych zawodach moze startowac kazdy pies nie wazne czy ma rodowód czy nie.... :roll:[/quote]

Wszystkie zawody które organizuje ZKwP sa dla członków ZKwP z opłaconą składką, co nie oznacza ze sa tylko dla psów rodowodowych. Na większosć sa przyjmowane takze psy nierodowodowe, ale warunek jest taki ze trzeba nalezeć do ZKwP ( własciel nie pies :wink: ).
Tylko najwyzszej rangi takie jak MP w PT i IPO lub Obedience według FCI jest organizowany dla psów rodowodowych których własciciel należy do ZKwP i ma opłaconą składkęmyslałam ze w tych poczatkowych klasach w kazdych zawodach moze startowac kazdy pies nie wazne czy ma rodowód czy nie[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Ooo, ja mam dwa mixy - z suką trochę trenujemy, ale do głowy mi nie przyszło, że będę się musiała zapisać do ZKwP, żeby gdzieś z nią wystąpić...?
Czy w takim razie każdy - nawet jak nie ma rodowodowego psa - może zapisać się do Związku? Czy jakieś wymagania trzeba spełniać, żeby przyjęli? Ile wynosi roczna składka?
(przeprasza, jeśli to nie miejsce na takie pytania :oops: )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Toller-Fox']Muszę się pochwalić- zadebiutowaliśmy na rzeszowskich zawodach, i mamy doskonałą!!!! :multi:[/quote]
Super :D Moje gratulacje. To jeszcze jutro jakies male zwyciestwo rasy albo grupy i bedzie pelna radosc.
Choc powiem szczerze, ze mnie bardziej cieszyłaby wysoka ocena w obedience niz na wystawie.
Jeszcze raz gratuluję. :drinking:

Link to comment
Share on other sites

A jak myślisz- czym siebardziej przejmujemy, obedience czy wystawami ? :wink:
Ale i tak, jeszcze mogło być lepiej - mąż mówił że jakiś piesek podbiegł i obsikał przeszkodę, i potem wszystkie jurne samce musiały po nim poprawić (chyba tylko 2 nie splamiły sieobwąchiwaniem znaczonego miejsca) :D W sumie więc, Fox ładnie przeskoczył, ale wcześniej musiał zobaczyć kto tu zostawił sms. :D :D
Ale jesteśmy bardzo zadowoleni- jak na debiut to wspaniale.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox'] Muszę się pochwalić- zadebiutowaliśmy na rzeszowskich zawodach, i mamy doskonałą!!!! [/quote]
Gratulacje!!! :BIG: Chociaż jak przeczytałam na Twojej stronie, że Fox zdał egzamin PT na bardzo dobrą, to nie miałam żadnych wątpliwości, że na tych zawodach spisze się na medal. :thumbs: To kiedy startujecie w jedynce? :roll: Zaczynamy się już bać. :wink:

Link to comment
Share on other sites

NIe wiem czy zdążymy się wyszkolić na te zawody koło Poznania, ale spróbować spróbujemy, zastartujemy i się zobaczy. Chcemy poprawić wynik PT jak sietylko będzie dało :D
Ale pracy jeszcze trochę przed nami a jedynka to już poważniejsza sprawa - aczkolwiek te zawody rzeszowskie były oceniane naprawdę surowo i sprawiedliwie.
Nic ćwiczymy dalej; Fox jest albo wybitny na zawodach albo mizeria, więc trudno wyczuć jak mu pójdzie. Wyobraźcie sobie skrzyżowanie labka z borderem w wieku 15 mies, i macie Tollera :D

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale na razie tylko kilka razy. Dużo pracy przed nami jeszcze, przede wszystkim węchówka, bo to na razie nie tknięte, no i kwadracik. Kupiłam wreszcie wczoraj dobrą zabawkę, do zatrzymywania sie piesa w kwadracie - poprzednia to był zły pomysł (piłka ze sznurkiem, miał taką jak był mały, i zawsze pożerał sznurek :evilbat: . Stąd też w kwadracie sie nie zatrzymywał, tylko odciągał sznureczek obok, żując go namiętnie :evilbat: ).
Teraz robimy krótką przerwę - jedziemy na tydz na wakacje, i psisko też musi troche odpocząć od treningów, bo ostatnio nic, tylko sie czegoś uczył.
A już wcześniej zauważyliśmy, że taki tydzień, to naprawdę działa super- potem zabiera sie jeszcze intensywniej do pracy, szczególnie czegoś nowego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...