Jump to content
Dogomania

Azor został Amikiem i zamienił budę na działce na kanapę.


tamb

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pan, który miał być sprawdzony, nie odezwał się. Dzisiaj wieczorem mam dostać na maila wymiary siatki i informacje dotyczące ogrodzenia działki. Jeśli się uda ogrodzić przyjdzie kolej na budę. Nic więcej dla Azorka zrobić nie potrafię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Pan, który miał być sprawdzony, nie odezwał się. Dzisiaj wieczorem mam dostać na maila wymiary siatki i informacje dotyczące ogrodzenia działki. Jeśli się uda ogrodzić przyjdzie kolej na budę. Nic więcej dla Azorka zrobić nie potrafię.[/QUOTE]
Tamara, w tej sytuacji to jest najlepsze rozwiązanie. Oby jak najszybciej udało się zrealizować ten plan.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Zapytałam panią karmiącą Azorka o wymiary siatki [są różne wysokości] i inne sprawy organizacyjne, żeby przystąpić o działania. Odpowiedź miała być do wczoraj. Czekam cierpliwie.[/QUOTE]


Tamarko, w takich ogródkach działkowych siatka może mieć maximum 1 metr wysokości, bo tak jest okreslone w Statucie ROD (Rodzinne Ogrody Działkowe), więc choćby Pani sobie zażyczyła taką na 1,5 m lub 2, to nic z tego. Trzeba liczyć koszt dla siatki 1-metrowej;)

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko wiem. Potrzebne 35 metrów siatki, drut do założenia, bramka, buda,opłata za założenie. Buda z dogo jest, transport obiecany, moja znajoma zapłci za siatkę i drut. Zostaje problem furtki i robocizny. Jutro zorientuję się jakie to koszty. Nie wiem jak zabrać się za to.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Wszystko wskazuje na to, że bez pomocy z dogo się nie obejdzie. Wieczorem będę wiedziała więcej. Założenie siatki dużo kosztuje. Przyznam się, że wolę bezpośrednio pomagać zwierzętom. Kontaktowanie się z ludźmi, szukanie wysokiej na metr siatki, organizowanie tego, wybija mnie zupełnie z rytmu. Czekam teraz na maila, w którym właściciele działki po konsultacji z fachowcem od ogrodzeń napiszą co trzeba kupić i jaki koszt robocizny.

Link to comment
Share on other sites

Mam już odpowiedź od pani karmiącej Azorka:
> Witam!
Pies dzisiaj nie siedział przy mojej działce,ani mnie nie witał na ścieżce.Zareagował na moje wizdanie.
Dzwoniłam do pana Z.Spicha.Wycenił koszt założenia siatki na 100 zł.Powiedział,że siatkę obiecała Pani.
Potrzebne materiały do wykonania ogrodzenia:
-Siatka długości 35mb i wysokości 1m ( koszt. ok.300 zł),
-Drut ocynkowany do siatki grub.4,5 mm 100 m (koszt.100 zł),
-Sruby naciągowe 6 szt. dł.10 cm (15zł za szt.-90 zł),
-Słupki ogrodzeniowe 5szt. wys. 1m.(koszt.100 zł.),
-Worek cementu (koszt 20 zł),
-Furtka (koszt.ok.100 zł.).
Pertraktuję z mężem aby kupił potrzebne rzeczy i dowiózł na działkę.Nie wiem jaką kwotą mogę dysponawać?
Pozdrawiam

Moja znajoma załatwiła pana, który założy siatkę za 100zł ale koszty wyszły i tak ogromne.
Dziewczyny, ogrodzenie jest robione żeby zabezpieczyć psa. Może powinno się podpisać z ludźmi umowę, że jak pies zniknie to zwrot kasy? Z drugiej strony boję się, żeby ich nie urazić bo jak się obrażą to Azor dalej będzie w opałach. Sama nie wiem, chyba trzeba zaufać.

Na wątku są dwie deklaracje:
ketunia - 100zł
Dogo07 - 50zł
moja przyjaciółka da na siatkę - 300zł
terra zrobiła bazarek kwiatowy

Link to comment
Share on other sites

To dobrze że znalazł sie ktoś kto to zrobi bo ogrodzenie działki to duże koszta. Żeby tylko było to zrobione dobrze, bo to nie jest taka łatwa robota jakby się wydawało i musi się porzadnie trzymać.

Tylko tak się zastanawiam czy Azor nie przeskoczy tej siatki bo wysokość metra to dużo nie jest :roll:.

A koszty, które pozostały to w sumie 410 zł.
Rozumiem że ci państwo z działki nie są w stanie dołożyć się.

Link to comment
Share on other sites

Raczej nie. Maja znajoma ma zapasową bramkę w garażu, może będzie pasować. Spadłyby koszty o 100zł. Szkoda, że Azorek zrobił taki cyrk i nie dało się go umieścić w hotelu.
Dogo07, masz pełną skrzynkę, nie udało się wysłać pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...