Jump to content
Dogomania

Pudel staruszek - Łódź, za kilka dni schronisko! Ma dom.


CoolCaty

Recommended Posts

[quote name='CoolCaty']Pudelek cichutki, spokojny. Jest, a jakby go nie było. Taki cichutki aniołek. Dzisiaj jak go wynosiłam na trawkę, to mnie obsikał, bo już się nie mógł doczekać, aż go postawię. Niezły model z niego. Wydaje się być słaby i zmęczony, ale ładnie je i pije, produkuje siuśki i kupki. Jakoś powolutku ciagnie. [/quote]

Boże, jakie biedactwo... CoolCaty, czy on tak cały czas leży? Nie ma na nic siły, trzeba go wynosić na rękach?
I czy on mogłby być z innym psem, czy wykluczone sa u niego choroby zakaźne?

Link to comment
Share on other sites

Przeszukałam w Ekspresie Ilustrowanym w Zgubiono - Znaleziono cały wrzesień nie szukają, ale chyba komuś kto szukał znalazłam białego pudla :loveu:. Póki co szukam dalej, mam nadzieje że może jest od starszych osób które chociaż w gazecie ogłosiły

Link to comment
Share on other sites

Gdy rozmawialam z CoolCaty mowila, ze psiak jest juz w miare w dobrej formie, jestem pewna, ze choroby zakazne sa wykluczone. Trzeba mu po prostu podawac codziennie lekarstwo z jedzeniem.
Tez sie dopytuje gdzie sie da o dom dla niego, ale na razie bez skutku.
Jutro mam miec odpowiedz z jednego miejsca...ale to az w Krakowie i szanse marne.

Link to comment
Share on other sites

[B]malawaszka [/B]- dokładnie tak, cieszę się :multi: - przynajmniej nie poszedł do schronu a może zaiskrzy :lol:. Jak słucham starszych ludzi, którzy upierają się przy szczeniaku to mi ciarki przechodzą bo potem z tą rodziną to faktycznie najlepiej wychodzi się na zdjęciu :shake:

No, ale póki co cieszmy się :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']jejku trzymam :kciuki: starsza Pani i starszy dupelek to idealne rozwiązanie - oby tak było!!!!![/quote]

Czy ty sugerujesz, ze jak ja mam 14 letniego Romka ze schronu to tez jestem stara babcia?:diabloti:

Fajnie, ze dupel jest u kogoś, serce mi pękało jak patrzyłam na jego foty...:oops:

Link to comment
Share on other sites

No, jedyna pociecha, że gaśnie w domku a nie w zimnym -pod każdym względem - schronie.
Gdzie ten człowiek, który takie stare nieszczęście wystawił na ulicę :mad:
Może jego kochający właściciel umarł a spadkobiercy wzięli aktywa nie zawracając sobie głowy maleństwem :-(
Wielkie ukłony dla tej Pani, która się pudelkiem opiekuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

To znaczy, że dobrze jest.

No cóż jesli taki powolniutki i słabiutki choć zdrowy to musi staruszek być. Pudle generalnie do późnej starości potrafią zachowywać się jak szczeniaczki. Oczywiście może go do życia zniechęcac też stres - bo w sumie nie wiadomo w jakich okolicznościach zaginął :shake:.

Dobrze, że przynajmniej jesień życia spędzi sobie w ciepełku z kochającym człowiekiem :loveu: - wyrazy szacunku dla PANI.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK']super wieści:multi:[/quote]

To ciesze sie bardzo, ze psinka znalazla domek, a ja dalej szukam dla mojej Bibi 6 tyg szczeniaczka, moze kogos macie?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/bibi_5-tyg-sunia_wesoly-autobus-coronaaj-ja-uratowal-pilnie-potrzebne-ogloszenia-147418/#post13157821[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...