Jump to content
Dogomania

Czarek ma dom dziewczyny z Kielc i nie tylko dziekuje, jestescie niezawodne;)


justysiek

Recommended Posts

witam,
Jest póżno aby sprawdzić, ale dostałam przed chwilą namiar na hotelik z umiarkowaną ceną ale u świetnych ludzi z pasją i sercem, pomagają też w przygotowaniu psa do adopcji i w miare możliwosci adopcji też. Blisko i hotelik nowy. zadzwonię zaraz jak tylko będą już na nogach. trzymajcie kciuki. Aż trudno uwierzyć w ten Czarkowy pech..Biedna psina.Trzymaj się pechowcu. :-(:-(:-(pozdrawiam. cioteńki wysilić się dla niego !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WITAM DZIWECZYNY:lol::lol::lol:

BARDZO PILNE. GDZIE JUSTYSIEK NIE MOGĘ SIĘ DODZWONIĆ.
MAM MIEJSCE,:multi::multi::multi::multi: HOTELIK WEWNĄTRZ BUDYNKU, OGRZEWANY, KARMA PURINA, BLISKO, TRANSPORT TAŃSZY, NIE OGRANICZONY CZAS, CO NIE ZNACZY ŻE NIE NALEŻY SPRĘŻAĆ SIĘ Z OGŁOSZENIAMI. CENA ZNOŚNA ALE JESZCZE WYNEGOCJUJĘ. NOWY. PANI SUPER I NADZIEJA NA JUŻ NATYCHMIAST DLA JAKIEJŚ PSINY KIELECKIEJ CO MA WĄTEK, ZAPISAŁAM NAS TAM JAKO STAŁYCH KLIENTÓW.JAK JEST JAKIŚ BIEDAK OCZEKUJĄCY NA HOTELIK TO BIERZEMY OBA RAZEM, TRANSPOT JEDEN JEDEN KOSZT.
DO JUSTYSKA BĘDZIE DZWONIĆ PRZEMIŁA PANI Z GLIWIC, NIE MA MIEJSCA ALE OBIECAŁA ŻE BĘDZIE SZUKAĆ DT, ALE NIE NA JUŻ, JUŻ ALE KILKA DNI TRZEBA.

SPOKO JUSTYSIEK NIE TAKI WIECZNY TEN PECH!!!!! :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Witam:loveu::loveu:

jeżeli wszystko dobrze pójdzie jedzie do Krakowa, miejsce super cena jeszcze do wyciśnięcia ale i tak dobra, podżyje w ciepełku a my wszyscy szukamy ds. Miejsce czeka ., może uda mu się jak słodkiej Elzie.[/quote]
psiaka zawioze, albo poszukam transportu, teraz wekend mam zajety a potem caly tydzien szkola, ale spokojnie cos znajde, pani Tereso prosze mi wyslalac na pw adres tego hotelu i nr do tej Pani zadzwonie i sie umowie:loveu: ze wzgledow zdrowotnych moze jechac jedynie samochodem ale przy takiej odlegosci koszty nie beda az tak duze:oops:

Link to comment
Share on other sites

witam, :loveu::loveu:

Teraz to ja miałam pecha nie mogłam się przebić z PW do justysiek, nie mam pojęcia czemu nic nie przeszło cały, dzień, jak już to mały fragment wiadomości bez cyfr. a wieczorem całkiem padła u mnie dogomania.
Trzeba sie szybko zbierać aby znów się coś nie wydarzyło. transport to najmniejszy problem Posłałam adres i telefon. Ale nie zapomnijcie o nim zaraz jak pojedzie bo to początek drogi do nowego życia. szukamy domku dalej i funduszy na zaś, gdyby trzeba było.W tej fazie trzymamy kciuki do finału pierwszego etapu.

Pozdrawiam serdecznie pełna nadziei że sie uda.:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']witam, :loveu::loveu:

Teraz to ja miałam pecha nie mogłam się przebić z PW do justysiek, nie mam pojęcia czemu nic nie przeszło cały, dzień, jak już to mały fragment wiadomości bez cyfr. a wieczorem całkiem padła u mnie dogomania.
Trzeba sie szybko zbierać aby znów się coś nie wydarzyło. transport to najmniejszy problem Posłałam adres i telefon. Ale nie zapomnijcie o nim zaraz jak pojedzie bo to początek drogi do nowego życia. szukamy domku dalej i funduszy na zaś, gdyby trzeba było.W tej fazie trzymamy kciuki do finału pierwszego etapu.

Pozdrawiam serdecznie pełna nadziei że sie uda.:lol::lol:[/quote]

Musi się udać :)

W zwiazku z tym , że Kuba znalazł dom i jesli Cioteczki się nie sprzeciwią pieniadze z bazarku dla Kuby [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/jutro-zamykamy-na-biedaka-z-kielc-147616/[/URL] zostaną przekazane dla Czarka .
Koniec bazarku jutro , więc proszę podnoście jeszcze :cool3:

Link to comment
Share on other sites

ja z calego serca pragne podziekowac spajkus74 czyli Sylwii, ktora wyslala dla Czarka 422zl i 14 gr:loveu: bardzo dziekuje:loveu::loveu::loveu:
mamy mozliwosc umieszczenia Czarka w hotelu w Krakowie, dojda jeszcze jakies koszty transportu. no jakos to musi byc w kazdym razie:oops: zastanawiam sie czy jesli w kieleckim hotelu jest taka sama cena to czy nie zaoszczedzi na transporcie i umiescic go tutaj:oops: jak myslicie? zawsze to blizej jak by sie cos dzialo, albo jak by sie dom znalazl niz do krakowa :oops: albo jak zaplacimy za hotel( ile wystarczy) a potem nie bedzie kasy na dalsze oplacanie, to kto po niego pojedzie, mozliwe ze juz w srodku zimy, myslalam ze znajdzie sie platny tymczas, zawsze to taniej, ale jesli nie, to ten hotel, i moze dobrze rozwazayc taka opcje?
jak myslicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...