Jump to content
Dogomania

BIAŁY- amstaff oddany z powodu gluchoty! W swoim domu... oby tym stalym!!! Powodzenia


Kana

Recommended Posts

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ms_arwi'][URL="http://www.sfd.pl/3_miesi%C4%99czny_bia%C5%82y_amstaf-t429159.html"]3 miesięczny biały amstaf - Targowisko[/URL]

to chyba o nim w takim razie - wlasnie znalazlam przed momentem.[/quote]
Faktycznie :crazyeye: to on tyle czasu był w schronie...:-(

Link to comment
Share on other sites

kurde - wiedziałam, że gdzieś widziałam podobnego piesa jako szczeniaka :shake:

tu wątek na niebieskim:

[URL="http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=71&t=1229"][Poznań] BETOVEN w kochającym domu! • Już w domu/In new home • http://amstaff-pitbull.eu • Forum miłośników wszystkich bullowatych.[/URL]

ale czy to na pewno on? bo raczej nie - ten z wątku był w dt u Mrowy i poszedl do domu chyba w Krakowie, miał inaczej ubarwiony nos:

[IMG]http://i338.photobucket.com/albums/n433/Panna_Migotka/snorek023.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Białas na L4.
Jest zwolniony z zajęć szkolnych i treningu z powodu kaszlu.
Nie ma temperatury. Jest wesoły. Ma apetyt ale pokasłuje. Czy to obroża. (Na spacerku kilkakrotnie mało ręki mi nie urwał w drodze do Bogatyni). Czy przeziębienie? W związku z tym że to psiak ze schroniska został potraktowany z " grubej rury" przez weta. Dostał leki z antybiotykiem i będzie ponowna wizyta.
Wet potwierdza że pies ma najwyżej ok 1,5 roku.
Jest coraz grzeczniejszy. Przestaje wywracać miski. Prawdopodobnie zostanie przeniesiony z kojca wewnętrznego na salony/pokoik z dywanem i kanapą[IMG]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&ui=376249103&s=1.2.2&k=0&f=0[/IMG]/ Coraz krócej rozpacza jak zostaje sam.
Na spacerach nieźle się pilnuje. Jednak to młody psiak i czasem się zagapi w obliczu czegoś bardzo ciekawego.
Jak wyzdrowieje czeka go zapoznanie z młodą suczkę/ nie chodzi tylko o względy towarzyskie/
Od tego momentu praca z psiakiem pójdzie dwukierunkowo. Przygotowanie go do domu gdzie będzie sam z Państwem. Będzie to jednak wymagało zawsze już od Państwa i psa wzmożonej uwagi. Oraz/ po to sunia/ przygotowania Białasa do życia w stadzie gdzie będzie drugi pies.
I ten model dla naszego psiaka jest idealny. Po nawiązaniu właściwych stosunków drugi pies staje się " uszami" Białasa i dzięki temu odzyskuje on praktycznie 90% sprawności co zwiększa jego szansę na swobodne poruszanie w terenie. Państwo na spacerach i w domu uzyskują doskonale współpracujący tandem gdzie postronny obserwator nie zauważy nawet kalectwa Białasa.
Oczywiście to pies do doświadczonego domu a nie jak podkreślałem miłośniczki piesiów ujętej jego kalectwem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']1,5 roku?
Az niemozliwe jak wlasciciel go przyprowadzil :crazyeye:

Oj nasz Bialy piękniś niech zdrowieje szybko :loveu:[/QUOTE]


skoro mozna oddac 5 miesiecznego szczeniaka, po "pogryzł" to nic mnie juznie zdziwi :shake:

ważne, żeby Biały dobrze trafił...:roll:

Link to comment
Share on other sites

jeszcze w schronie na mojego 13 letniego brata reagował bardzo pozytywnie, chciał sie miziac.
Co do młodszych dzieci, ja nie sprawdzałam, ale w jego wypadku problemem może byc to, że skubaniec jest mało delikatny, jak podgryzał mnie w schronie-to troche zbyt bolesnie...

Link to comment
Share on other sites

biały na spacerach jest uczony pilnowania się, ponoć rewelacyjnie mu to idzie! kajetan go dziś odwiedził, wziął na spacer i jest nim zachwycony. białasek już tak bardzo nie podgryza, nie skacze też prawie na ludzi. gdy jest zamknięty,szczeka gdy czuje, że ktoś jest w pobliżu. na dzień dzisiejszy nie nadaje się do domu z dziećmi, jest zdecydowanie za mało delikatny-zdaża mu się jeszcze podgryzać ręce, choć już nie tak często i mocno jak wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

O dzieci pytalam tylko orientacyjnie - poki co zadnych nie mam ;) Nie liczac mojej sunki, ktora jest jak takie wieczne dziecko ;) Bialego moge wziac do siebie, chociazby na DT. "chociazby na DT", bo nie chcialabym obiecywac, ze z pewnoscia zostanie na stale nie wiedzac czy nie jest np. wielkim szkodnikiem mieszkaniowym i czy dogada sie z sunia w mieszkaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']O dzieci pytalam tylko orientacyjnie - poki co zadnych nie mam ;) Nie liczac mojej sunki, ktora jest jak takie wieczne dziecko ;) Bialego moge wziac do siebie, chociazby na DT. "chociazby na DT", bo nie chcialabym obiecywac, ze z pewnoscia zostanie na stale nie wiedzac czy nie jest np. wielkim szkodnikiem mieszkaniowym i czy dogada sie z sunia w mieszkaniu.[/QUOTE]
jeśli mieszkasz w bloku to odpada bo biały szczeka i sąsiedzi cię wysiedlą. póki co uważam, że powinien posiedzieć miesiąc-dwa u marka w hotelu, ponieważ on i łukasz wszystkiego go nauczą i oduczą tych nieprzyjemnych nawyków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...