Jump to content
Dogomania

BIAŁY- amstaff oddany z powodu gluchoty! W swoim domu... oby tym stalym!!! Powodzenia


Kana

Recommended Posts

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pierwsze słyszę, żeby obecnie żądano za psa 200zł - to mit.
Jeśli schronisko będzie przekonane, że pies idzie w dobre ręce, oddadzą go pewnie za 20zł.
Ze względu na swój pokojowy charakter, psiak jest ulubieńcem pracowników, którym bardzo zależy, żeby trafił do dobrego domu.

[url=http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/BiaY?feat=directlink]Picasa Web Albums - Małgorzata - Biały[/url]

Cieszę się, że wreszcie znalazły się osoby, które chcą mu pomóc. Gdyby potrzebna była jakaś pomoc, poza finansową, możecie na mnie liczyć.

Link to comment
Share on other sites

Wow super dziękujemy za każdą pomoc!

[QUOTE]Jeśli schronisko będzie przekonane, że pies idzie w dobre ręce, oddadzą go pewnie za 20zł.
Ze względu na swój pokojowy charakter, psiak jest ulubieńcem pracowników, którym bardzo zależy, żeby trafił do dobrego domu.[/QUOTE]

Tylko w takie ręce chce go powierzyć :p
Jts dla niego miejsce w super hoteliku gdzie od dawna zajmują się tam odratowanymi amstaffami . Jest dwóch szkoleniowców gdzie jeden pracuje z gluchymi psami.

Link to comment
Share on other sites

Dostalam info na temat bialego.
Jak to kogoś nie przekona żeby go zagarnąć dla siebie :loveu: to ja jestem glupek i tyle :diabloti:
Sory kas ale musze tą wiadomosc wkleic ;]

[quote][COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Tahoma][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]hej. Wróciłam od Białego. Serce mi pekło. Pies jest cudowny-energiczny, chce się bawić, trochę niedelikatny, silny. Poza tym pozwolił się obmacac zajrzeć do uszy do pyska-zero agresji. Pies do nie interesował zupełnie. Był skupiony na mnie, na głaskaniu, nie pozwolił mi przestac nawet na chwile. Powąchały się i tyle, brak zainteresowania. Ale kiedy głaskałam obydwa Biały usilnie starał sie konkurenta odepchnąć. Agresji jako takiej nie przejawia, ale co może powiedzieć 30minut poza boksem-trochę mało. W ogóle nic go nie interesowało, poza mną i moim bratem(13lat). Na braciaka reagował ok-był zainteresowany, nadstawiałsię do głaskania, ale na moje oko z takimi maluchami mógł byc problem jak mówiłam biały jest niedelikatny-taki mały taran.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Był w boksie z sunia(uległą i młodą) i było ok.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Także wydaje mi sie, że z psami nie było by większego problemu[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]aczkolwiek tak jak mówię, Biały był skupiony tylko na nas-pies go nie interesował zuuupełnie. Nie wiem czy był tak zaabsorbowany obecnością człowieka, czy po prostu olewa inne psy z natury.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#717171][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]podobno dostawał becki od innych psów-dlatego dali go na osobny boks. Tyle wiem od wolontariuszki.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]pies sam w sobie jest boski. Wycałował mnie, przewrócił-pakował się na kolana. Słowem czaruś niesamowity.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Zupełnie jakby miał 4 miesiące a nie 4 lata[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Zakochałam się w nim całkowicie i gdyby nie to, że krucho u nas z kasą, już by grzał tyłeczek u mnie...[/FONT][/COLOR]

[/FONT][/FONT][/COLOR][/quote]Nic dodać nic ująć :razz:
Trzeba go stamtąd wyciągnąć!

Link to comment
Share on other sites

ja wymiękam przy tym psie. Kupił mnie jednym spojrzeniem i machnięciem ogona. :roll:
Jest niezły agent jak już się do kogoś przekona, silny diabeł niesamowicie, podaję łapki, liże, trąca nosem byle tylko się nim zajmować. :diabloti:
Z cała pewnością przy kimś niekonsekwentnym będzie umiał wejść na głowę.
W sumie trudno mu czegokolwiek odmówić, szczególnie jak mu się pyszczek śmieje. Nie słyszałam, żeby szczekał, ale jak odchodziłam od niego, dał niezły koncert-popiskiwał jak mały szczenior, nawet nie wiecie ile samozaparcie mnie kosztowało, żeby go tam zostawić...:-(
Cały czas mi w głowie siedzi, cały czas debaty o nim w domu, ale zwyczajnie finansowo nie damy rady...
Ciotki, błagam, pomóżcie, bo nic dobrego go tam nie czeka...no i zima idzie...:shake:

[quote name='agaga21']to może autorka maila mogłaby go na dt wziąć gdyby udało się zorganizować zrzutę na karmę i inne jego wydatki...?:cool3:

[SIZE=1](tak nieśmiało pytam)[/SIZE][/quote]
To już byłby 4 pies...myślicie, że dam radę? Ja totalnie nie mam z TTb doświadczenia...

Link to comment
Share on other sites

sama nie wiem ***kas. skoro masz już 3 psy....w dodatku ten jest głuchy, trzeba z nim inaczej pracować niż z "normalnymi" psami.
ja ze swojej strony mogłabym podarować duży worek karmy, który u mnie stoi, ale finansowo nie pomogę(przepraszam:oops:)
sama przemyśl czy to dobry pomysł, czy dasz radę, czy masz warunki itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']to może autorka maila mogłaby go na dt wziąć gdyby udało się zorganizować zrzutę na karmę i inne jego wydatki...?:cool3:

[SIZE=1](tak nieśmiało pytam)[/SIZE][/quote]


Kas myślę ze 4 pies to troche duzo.
Taki pies może się przestraszyć ilości psów. Może się przestraszyć tego że jakieś psy bedą go zaskakiwać od tylu a on moze się po prostu przestraszyc i nie wiadomo jak zareagować.
Na razie na koncie mam jego 30 zl.
Jutro pewnie dojdą pozostale wplaty dla niego.

Ja go takze nie wezmę bo pies z problemami socjalizacyjnymi, który uczy się nawyków od innych psów, + dominancka suka ONka z charakterem akity + gluchy samiec na 30 m2 = nie jest git :shake:

Trzeba cos wymyslec. Na razie jest tylko i wylacznie opcja hotelu na ktory zbieramy!

Link to comment
Share on other sites

Warunki mam, w sensie miejsce jest nawet i na 5 psa. Finansowo, jeżeli miała bym karmę to z resztą sobie poradzimy. Natomiast brak doświadczenia z bullowatymi, no i ta nieszczęsna głuchota. Tutaj potrzebowała bym rad kogoś kto ma doświadczenie.
Z cała pewnością Biały może sprawiać problemy, bo on wie czego chce i na pewno potrafi to sobie "wziąć". :cool3: Szkolenie na pewno by mu się przydało. Czasowo to nawet nie było by problemu, natomiast w kwestii umiejętności, zwyczajnie nie podołam. Zupełnie nie wiedziała bym gdzie zacząć i jak. :shake:

Ponadto moje burki lubują się w dość brutalnych zabawach, nie wiem jak on by to odebrał. No i najmniejszy Rudzielec-ma problemy z obcymi psami, musi dłuuuugo się przekonywać do delikwenta.

Suma summarum, mogę pomóc jak tylko się da, natomiast na tymczas niestety póki co nie mogę się zdecydować. :-(

Link to comment
Share on other sites

[B]Dzisiaj sie dowiedzialam że nasza kochana Ab-Agnieszka zabiera malucha do zaprzyjaźnionego hoteliku ze szkoleniowcami !

Dziewczyny z Poznania czy możemy liczyć na waszą pomoc ?
Zabranie go nastąpi w przeciągu kilku dni więc dobrze byloby go zaklepac i ustalic cene za psiaka. Najlepiej jak najmniejszą :oops:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Tak, w czwartek pojadę do schronu.[/quote]


nam już powiedzieli, że rezerwacji jako takich nie ma w poznaniu. Nie wiem czy uda się dogadać, chociaż biały to szczególny przypadek więc może pójdą na rękę. ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej śledzę ten wątek od paru dni, ale nic nie pisałam... postanowiłam zrobić "banerek", bo nie mogę inaczej pomóc... Nie wiem czy taki może być, jeśli coś trzeba zmienić to dajcie znać.

[url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/bialy-amstaff-oddany-po-kilku-l-bo-jest-gluchy-pilnie-deklaracje-na-hotel-147385/][img]http://img194.imageshack.us/img194/5965/bialycopy.jpg[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lottie']Hej śledzę ten wątek od paru dni, ale nic nie pisałam... postanowiłam zrobić "banerek", bo nie mogę inaczej pomóc... Nie wiem czy taki może być, jeśli coś trzeba zmienić to dajcie znać.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bialy-amstaff-oddany-po-kilku-l-bo-jest-gluchy-pilnie-deklaracje-na-hotel-147385/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5965/bialycopy.jpg[/IMG][/URL][/quote]

Lottie - bardzo ładny banerek:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...