Jump to content
Dogomania

Dharma szpic wilczy - "puchata kula" MA DOM !!!


GuniaP

Recommended Posts

[quote name='ewatr']Drugi banerek jest super :lol:
tylko ten 1 nadal sie otwiera na inny watek ;)[/QUOTE]

Ja już tego nie kumam :placz: dobrze, że chociaż jeden działa tak jak trzeba ;)
spróbuje to poprawić może się uda, w końcu do trzech razy sztuka :razz:

edit

Dziewczyny prosze was bardzo napiszcie mi na pw jak wstawić banerek mojej galerii i banerek suni żeby mi sie takie głupoty nie robiły.

[SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]Pozdrowionka i głaski dla sunieczki[/B][/I][/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ihabe']Oj oj oj, dopiero dziś się dowiedziałam o tej sunieczce:-( Dziękuję Atrisko za info:loveu: Och jak mi serce pęka patrząc na tę ślicznotę taką biedną:-(:-(
Jak można pomóc? Musimy jej pomóc:-([/QUOTE]

Tak trzeba pomóc, tylko dalej nie wiemy, co jej dolega......:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GuniaP']Dharma ma :
[I]Przewlekłe zapalenie skóry na tle alergicznym z powikłaniami bakteryjnymi i grzybicznymi.[/I][/QUOTE]

Guniu kochana, jeśli wiesz coś o tej suni i chcesz jej pomóc to proszę daj nam troche więcej info....

Jak mam kurcze pomóc skoro teraz juz wiem tyle:

sunia ma:
[COLOR=Red][I]Przewlekłe zapalenie skóry na tle alergicznym z powikłaniami bakteryjnymi i grzybicznymi[/I][/COLOR]

Czym jest leczona? Co mówi wet? Jak długo juz to trwa?

Kto ma tego psiaka pod opieką i najważniejsze pytanie czy osoba (instytucja) opiekująca się psiakiem chce pomocy dla tej suni.

Osobiście dla mnie to ten wątek polega na zbyciu pytających i chcących pomóc. Po co więc pytam zakładac takie wątki?

Link to comment
Share on other sites

Informacji udziela kierowniczka schroniska.

Naprawdę nie wiem wiem więcej, bywam w soboty w schronisku i widuje Dharmę, bardzo mi jej szkoda.
Zakładając ten wątek miałam nadzieje, że może ktoś się nią zainteresuje i ją przygarnie, psy rasowe maja więcej szans i znajdują domy, nawet chore czy niepełnosprawne...
Niestety leczenie jeśli przyniesie efekt to nieprędko.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Atrisko']Nikt do Dharmy nie zagląda...a to już cały tydzień...kto wygłaska naszą dziewczynę...kto napisze co u niej słychać?[/QUOTE]

Zagladamy tylko predzej w realu :) i głaszczemy tez ... Darma mine ma nietegą co widac na wczorajszym zdjeciu bo chetnie by pogoniła jedna suczke ktora jej podpadła ale ten kołonierz ewidentnie jej przeszkadza :

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0059b55e670b0493.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/573/0059b55e670b0493.jpg[/IMG][/URL]

Wyglada lepiej i widac ze czuje sie dobrze bo bierze sie za robienie porządków z konkurencja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki drogie, minęły dwa miesiące odkąd Dharma pojawiła się na tym wątku...dwa miesiące schroniska. Napiszcie proszę "sprawozdanie" co słychać, jak wygląda jej skóra, jakie są rokowania wg weta. Wiem,że trudno Wam to wszystko pozbierać, bo Dharma sama nie jest, ale zima już niedługo a w temacie suni niewiele słychać. Niejednokrotnie poruszany był też temat jakiegoś sponsorowania przez forumowiczów ale bez odzewu...
[B]Jeśli mamy pomóc , musimy wiedzieć jak[/B]!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...