Jump to content
Dogomania

Dharma szpic wilczy - "puchata kula" MA DOM !!!


GuniaP

Recommended Posts

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewatr']Teraz to chyba mniej swedzi i bardziej chce sie zyć :lol:
Dziewczyna zaczyna juz pokazywac charakter i to , że tez ma własne zdanie...
Moge oficjalnie powiedziec ze okres "oszołomienia" schroniskiem uważam za zamknięty :evil_lol: ;)[/QUOTE]

[quote name='NATKA']Pokazuje charakterek :cool1: to bardzo dobrze, w końcu wilcze to takie niuniaste stworzonka :evil_lol:;)
Super że dziewczynka tak dobrze sobie radzi :loveu:[/QUOTE]

Dlaczego mnie to nie dziwi ;)

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']przydałby sie jakiś banerek i do Figielka i Bernardynki :razz:
chyba że do Dharmy już jest a ja przeoczyłam :oops:

banerek :
(zrobiła Lucky)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=147262"][IMG]http://i37.tinypic.com/2iizzol.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Nie przeoczyłas :shake: dziekie wielkie dla Lucky :loveu:za bannerek
juz go wstawiam na 1 strone watku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NATKA']Ja wiem, że pytanie niezbyt mądre ale jak moge wstawić sobie banerek wilczej suńki przy moim banerku???? Prosze o łopatologiczne wyjaśnienie ;)[/QUOTE]

Twoj bannerek jest prawidłowych rozmiarów i chyba dogo nie pusci wstawienia w jednym rzedzie jeszcze naszego wilczka ;)

Trzebaby pokusic sie o wezszy banner swoich psiaków / nawiasem mowiac chciałm wejsc i popodziwiac Twoje psy :eviltong: ale chwilowo nie da rady wejsc w zadne linki / .

Kilka bannerków wstawia sie tak samo jak jeden banner czyli edytuj sygnaturke i wklejasz wszytskie juz podlinkowane banerki .Tylko nie moga byc łacznie wieksze niz 500x100 pikseli .

Jakby cos jeszcze było nie jasne to pisz na PW :lol: jak dam rade to pomoge ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Twoj bannerek jest prawidłowych rozmiarów i chyba dogo nie pusci wstawienia w jednym rzedzie jeszcze naszego wilczka ;)

Trzebaby pokusic sie o wezszy banner swoich psiaków / nawiasem mowiac chciałm wejsc i popodziwiac Twoje psy :eviltong: ale chwilowo nie da rady wejsc w zadne linki / .

Kilka bannerków wstawia sie tak samo jak jeden banner czyli edytuj sygnaturke i wklejasz wszytskie juz podlinkowane banerki .Tylko nie moga byc łacznie wieksze niz 500x100 pikseli .

Jakby cos jeszcze było nie jasne to pisz na PW :lol: jak dam rade to pomoge ...[/QUOTE]

To jak zmniejsze futrzakowy banerek i dalej nie będę sobie umiała dać rady, to będę Cię "nękać" na pw co dalej :diabloti:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...