Jump to content
Dogomania

CWC Częstochowa 18.04.2010


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W takim razie są następujące możliwości:
albo to ja coś źle spojrzałam, chociaż na pamięć się nie zdawałam tylko na notatki,
albo na podstawie błędnej daty urodzin program tak zaklasyfikował - "zaszalał" formularz, albo błąd ludzki.

Są dwie opcje:
podać mi na priv numer telefonu - sprawdzę i zadzwonię jutro około 15:00,
albo próbować dodzwonić się jutro do oddziału :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]aniaDark [/B]mogę Ci tylko napisać, że wejść na teren wystawy mogą psy zaszczepione przeciw wściekliźnie oraz posiadające potwierdzenie;)[/FONT][/SIZE][/QUOTE]
Dzięki za sprawdzenie. Z dzidzią jakoś sobie poradzę ;)

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie będą jeszcze małe korekty, ale to się tyczy osób z którymi oddział się skontaktował lub Oni się skontaktowali z oddziałem.

Jeśli kogoś nie ma na tej liście wystawców to musi się skontaktować z oddziałem, chyba, że już się skontaktowaliśmy.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]konikowa [/B]Gloria jest zgłoszona [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Ater Idem[/B] tak ze mną [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]gaba14[/B] nie ma za co [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Tak, pisałam już o tym na 10 stronie - 94 post.

[B]Plan sędziowania będzie przed wystawą. Rozpiski godzinowej nie będzie.[/B]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][COLOR=red]Siamensis[/COLOR] [/B]niestety na nowym dogo za nic nie udaje mi się odpowiedzieć na priv. Odczytać się daje, a przy próbie odpisania strona "fiksuje":angryy::angryy::angryy: Telefony są odbierane w czasie pracy biura, chociaż czasami jest problem, bo faks się włącza.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Sprawdzę i dam Ci znać. [/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

dziekuję Różyczko. Dzwoniłam w godzinach otwarcia biura. Przez 3 dni,albo zajęte się włącza albo nikt nie odbiera. Nie lubie zawracać ludziom głowy jak mogę sama. Ale tu niestety ;-( A bardzo mi zależy na tym przesunięciu. Jeszcze raz dzięki ;-) Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']niestety na nowym dogo za nic nie udaje mi się odpowiedzieć na priv. Odczytać się daje, a przy próbie odpisania strona "fiksuje":angryy::angryy::angryy: [/FONT][/SIZE][/QUOTE]

Ja też nie potrafię, ale znalazłam sposób :-) Trzeba używać dogo na explorerze ;-) Tam bez problemu udaje mi się odpowiadać.... Spróbuj :-)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][COLOR=blue]Siamesis[/COLOR][/B] koleżanka powiedziała, że jest zmienione [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] i absolutnie nie zawracasz głowy to bez różnicy, czy zadzwonisz, czy spytasz na dogo [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman]. [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Do wtorku telefony się „urywały”, ale teraz jak ktoś próbuje to musi mieć pecha jeśli będzie zajęte.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Agatko[/B] ja właśnie na nim używam. Tylko, że to jest stara wersja i już niektóre strony mi wyświetlają, że trzeba zmienić na nowsze :(. Prawdopodbnie dostaniesz dwie koperty-patrz niżej :)[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[B][COLOR=fuchsia][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Informacje dla wszystkich[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Potwierdzenia zostały wysłane.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jeżeli ktoś zapłacił, ale z jakiś względów na potwierdzeniu widnieje adnotacja - winien X zł. to bardzo prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu [B]z dowodem wpłaty[/B] i po wyjaśnieniu numerek zostanie wydany.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Sobotnie i niedzielne potwierdzenia niestety były pakowane do dwóch różnych kopert, więc proszę o nie denerwowanie się, że nie przyszło wszystko w jednej kopercie. Mogło się również zdarzyć przy wkładaniu niestety, że jedna osoba dostanie dwie koperty. Jeżeli ktoś się upewniał, że wszystkie jego psy są przyjęte to nie ma się czym przejmować, niestety musi zabrać dowód wpłaty.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Przyjmowanie psów: 08:00-10:00[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Sędziowanie: 10:00[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Plan sędziowania powinien nie długo pojawić się na stronie oddziału.[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Pomimo, że mam wielką nadzieję, że odbędzie się normalnie to na stronie pojawił się komunikat:[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]W związku z żałobą narodową informacje o wystawie w Częstochowie będą podane w najbliższym terminie[/B][/FONT][/SIZE]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]================================================[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][COLOR=#33cccc]Agonia[/COLOR][/B] niestety jest już za późno. Bardzo mi przykro:(.[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Berta2008 [/B]plan sędziowania miał się najprawdopodobniej pojawić koło wtorku(?), ale niestety rozpiski godzinowej nie przewidziano.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Cockermaister [/B]tu są informacje o wystawach:[/FONT][/SIZE]
[B][URL="http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/wystawy/wystawy.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/wystawy/wystawy.html[/SIZE][/FONT][/URL][/B]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Shaluka [/B]na pewno jak mnie nikt nie uprzedzi to napiszę również tutaj, co z wystawą. Na stronie pojawi się ilościówka, czyli plan. Niestety wykaz zgłoszonych psów nie jest przewidziany. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Nie ma za co :lol:[/FONT][FONT=Times New Roman] od czego w końcu jestem :evil_lol:[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam również Was bardzo serdecznie.[/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Do osób piszących na priv – ja naprawdę na nowym dogo nie daje rady odpisać. Bardzo mi przykro :-([/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...