Jump to content
Dogomania

Futrzak Smolinosek i przyjaciele ;-)


NATKA

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ale mam doła, komputer mi się zawirusował, ogólnie dysk do wymiany, ciekawe czy się da zdjęcia odzyskać, monitor ledwo dycha, pewnie znając moje szczęście też go szlag trafi na dniach :angryy:

Psa już od 2 tygodni próbuje zaszczepić przeciw wściekliźnie i marnie mi to idzie, najpierw zdechł w aucie akumulator i nie było czym jechać do weta, jak autko dostało nowy akumulator i udało się dojechać do weta to się okazało, że przez te całe akcje z początku roku zapomniałam psa odrobaczyć, a wiadomo bez odrobaczenia nie ma szczepienia. Zatem psa odrobaczyłam i po tygodniu miałam się stawić na szczepienie. I pojechaliśmy wczoraj na szczepienie ale na spacerze psisko sobie oko zakuło - znowu mam pirata w domu i się kropimy antybiotykiem i znowu nici ze szczepienia, dobrze że pani wet jest naprawdę w porządku bo nam wpisała odroczenie od szczepienia , inaczej byśmy chodzili z nieważnym szczepieniem a znając moje szczęście ... tfu tfu odpukać w nie malowane ... ehhhh szkoda słów na to wszystko :shake:

... to się wyżaliłam i już więcej nie marudzę ...

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img829.imageshack.us/img829/2853/dscf9943.jpg[/url]

[I][B]sie wybałuszył fest ;-) hihih

oj znam ten komputerowy ból..
system mi padł zawirusowany na maksa ..dopszz ,ze rzeczy na których mi zalezy kopiuje od razu na dysk zewnetrzny ,,,

buziammm i ....zycze aby komp powrócił do zywych w miare tanim kosztem ...[/B][/I]

[I][B]a co do szczepien...sama juz laze 2 tyg do weta i tez mam pod górke...efekt....futra niezaszczepione.....[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NATKA']Ale mam doła, komputer mi się zawirusował, ogólnie dysk do wymiany, ciekawe czy się da zdjęcia odzyskać, monitor ledwo dycha, pewnie znając moje szczęście też go szlag trafi na dniach :angryy:

Psa już od 2 tygodni próbuje zaszczepić przeciw wściekliźnie i marnie mi to idzie, najpierw zdechł w aucie akumulator i nie było czym jechać do weta, jak autko dostało nowy akumulator i udało się dojechać do weta to się okazało, że przez te całe akcje z początku roku zapomniałam psa odrobaczyć, a wiadomo bez odrobaczenia nie ma szczepienia. Zatem psa odrobaczyłam i po tygodniu miałam się stawić na szczepienie. I pojechaliśmy wczoraj na szczepienie ale na spacerze psisko sobie oko zakuło - znowu mam pirata w domu i się kropimy antybiotykiem i znowu nici ze szczepienia, dobrze że pani wet jest naprawdę w porządku bo nam wpisała odroczenie od szczepienia , inaczej byśmy chodzili z nieważnym szczepieniem a znając moje szczęście ... tfu tfu odpukać w nie malowane ... ehhhh szkoda słów na to wszystko :shake:

... to się wyżaliłam i już więcej nie marudzę ...[/QUOTE]

ech cioteczka teraz bedzie juz tylko lepiej :calus: ... u mnie tez kicha na calej lini ale nawet narzekac mi sie juz nie chce bo co to zmieni :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NATKA']Ale mam doła, komputer mi się zawirusował, ogólnie dysk do wymiany, ciekawe czy się da zdjęcia odzyskać, monitor ledwo dycha, pewnie znając moje szczęście też go szlag trafi na dniach :angryy:
[/QUOTE]
dlatego mamy zewnetrzny dysk na ktory sie pare razy w miesiacu kopiuje, wiem ze inni na plyty kopiuja zdjecia

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja robie kopie zapasowe na płytach DVD, szczególnie że już nauczkę dostałam w tamtym roku ale kurka nie da się robić tego codziennie, a jak takie cuś wredne wirusowe atakuje to się wcześniej nie zapowiada :mad:

Bardzo Wam dziękuje za miłe słowa ale pech dalej się mnie trzyma. Dzisiaj wracając z garażu zastała mnie burza, nawałnica że hej, pech chciał że był ze mną Ares i wpadł w panikę i tak mi rękę smyczą przeszorował że mam pół dłoni poparzonej i zdartej :angryy: przy okazji mam ręce tak wyszarpane, że szkoda mówić bo głupek dostał akcji pod tytułem "oszołom pociągowy" :shake:

A teraz bandyta jeden się relaksuje na łóżku i stres burzowy przegania,
[URL="http://img16.imageshack.us/i/dscf0054aa.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/426/dscf0054aa.jpg[/IMG][/URL]

a ja zaraz kota dostanę tak mnie ta ręka boli :placz:

ps. jadę na starym dysku i monitorze bo monitor też mi unicestwiło :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Zainspirowałaś mnie,dziś idę po płyty i zgrywam bogactwo zdjęciowe :) Ku potomności :)[/QUOTE]
ja wczoraj bawiłam się w zgrywanie, wszystkiego z dysku, zeszło mi trochę, bo dysk zawalony kompletnie, a i tak brakło mi płyt i nie dokończyłam

[URL]http://img16.imageshack.us/img16/426/dscf0054aa.jpg[/URL]
ooo biedactwo...

Apropo's pecha to wczoraj zasuwałam 6 km na nogach w obcasach, bo mi drogi pozamykali, gdyż był jakiś rajd kolarski :angryy: nogi od obcasów mnie tak bolą że dziś stawać na nie nie mogę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']ja wczoraj bawiłam się w zgrywanie, wszystkiego z dysku, zeszło mi trochę, bo dysk zawalony kompletnie, a i tak brakło mi płyt i nie dokończyłam

[URL]http://img16.imageshack.us/img16/426/dscf0054aa.jpg[/URL]
ooo biedactwo...

Apropo's pecha to wczoraj zasuwałam 6 km na nogach w obcasach, bo mi drogi pozamykali, gdyż był jakiś rajd kolarski :angryy: nogi od obcasów mnie tak bolą że dziś stawać na nie nie mogę :shake:[/QUOTE]

Ja to ciemna masa jestem w kwestii formatu dysku,a wiem,że by się przydał. :)
a jesli chodzi o rajdy,u nas był teraz Tour De Pologne i też zablokowali wszystko! Helikoptery mi nad oknem latały(wszystko się odbywało 200m od mojego domu),myślałam,ze jakiś koniec świata :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jaki rajd był u mnie, ale zablokowali na ponad 2 h drogi :angryy: a kolaże przejechali 10 min i ich nie było :shake: żeby tego jeszcze śmiesznie było to raz czekałam jak jechałam od siebie do Oświęcimia, bo transportowali rowery i jechało pełno samochodów ii autobusów z ekipami, więc korek się zrobił, przez co zresztą się spóźniłam do biura i nie zdążyłam nic załatwić :angryy::angryy: Więc gdy już troszkę dojechałam do Ośw. okazało się że znów korek, policja w ogóle ruch zatrzymała na niby godzinę, która się przedłużyła :shake: więc stwierdzilam że nie będę tyle czekać w autobusie aż ruszy i poszłam na nogach, bo myślałam że blokada się kończy wcześniej niż dopiero za 6 km :roll: no i się pomyliłam :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Asiaczku[/B] dzięki za rady, ja tą ręke odrazu do zimnej wody dałam, później jak jeszcze bolało to do lódu dałam i pomogło, do tego mama dała mi jakąś dziwnie wyglądającą maść ale za to bardzo skuteczną i nie jest najgorzej - chociaż do tej pory mam ochotę "zabić tego futrzatego stwora" szczególnie że na wieczornym spacerze też mi numer wywinął :angryy:

[B]NightQueen[/B] 6 kilosków na obcasach - ała oj ała, ja też miałam taką przyjemność truchtania w obcasach (tylko odległość była mniejsza jakieś 3 km) jak się tramwaj popsuł i zblokował całe torowisko, tak czy siak nie wytrzymałam i zapylałam z butami w ręce - nie muszę mówić jak się poniektórzy na mnie patrzyli ale przynajmniej bąbli nie było na stopach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Ja się nie odważyłam ściągnąć butów :evil_lol: za dużo ludzi było, chociaż pod koniec to już tak kulałam, że zapewne też się dziwnie patrzyli :evil_lol: nadal nie mogę stawać na mojej biednej, obolałej stopie :roll:[/QUOTE]
A ja ci właśnie chciałam podpowiedzieć, abyś następnym razem buty zdjęła...;)
Mam nadzieję, że tego następnego razu nie będzie:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

hej Aresiasty:)
ehh,u nas też coś niedobra passa ostatnio...może to taką falą ma przejść i długo nie wracać.Ina ma niespodziankę w łapie,dziś nie udało się dojechać na wystawę psów-samochód nawalił...ehh
oby Twoja ręka szybko się goiła i więcej burz nie było!
moje zanim przyjdzie burza leżą pod moimi nogami i czekają...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...