Jump to content
Dogomania

Olsztyn. Krajówka - 3 lipca


musia

Recommended Posts

ciesze sie ze tylu was przyjedzie

malgosiu jest fajny hotelik w olsztynie na likuzach(to jest dzielnica olsztyna) ale wiesz nie znam numeru. a sprobuj wejść na strone miasta olsztyn tam powinny być i nr i adresy internetowe - powodzenia i do zobaczenia na wystawie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Baaaaaaardzo dziekuję! bardzo mi zalezy aby spedzic nad jeziorkiem 2-3 dni, a jednoczesnie zaliczyc wystawe... tymbardziej ze bede miala mozliwosc zobaczyc swoje "psiowe wnuki'" na ringu w klasie....szczeniaków! W zasadzie to do Olsztyna wlasnie po to jade!!!! Bo z warszawki - gdzie mieszkam - to troche drogi jest a moj psiak juz ma 5 lat, wiec swoje "zaliczyl". Jeszcze raz wielkie dzieki!

Link to comment
Share on other sites

wiesz jak sie jedzie z olsztynka na olszty tez sa jakies hoteliki ale nie jestem w stanie ci powiedziec czy one sa nad jeziore, wiem ze jakis hotel jest w dorotowie to jest zaraz przed olsztynem jak sie jedzie trasa olsztynek olsztyn jezeli bedziesz jechac autem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']No to nareszcie zapoznamy leosie.

A my właśnie wróciliśmy z klubówki.[/quote]
moje leosie tez beda :D .w calym komplecie..moze jakies znaki rozpoznawcze trzeba zrobic :lol: .ale jak podejdziesz do ringu leonow to poznasz-Alfika i nas-jeden byk i 3 male chude leony :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo może kiedy będzie katalog przedwystawowy lub chociaż plan sędziowania? ;) Ja już się nie mogę doczekać tej wystawki, bo dawno nie byłam nigdzie :P Więc róbmy liste kto będzie i się umówmy gdzieś konkretnie przed sędziowaniem lub już po :wink:

1. Gwiezdny_Wyslannik - 2 Setery Irlandzkie
2. Tongue - Pointer i Jack Russell Terrier
3. Carotina – 2 Shih Tzu
4. Taigan - Bez psiaka :)
5. Musia - Gończy Polski
6. Arima - Nowofundlandy i Leonberger
7. Alfik - Leonberger
8. Aga-2 - Rottek
9. Maglosia_1 - Bez psiaka :)
10. Daga10011 – 3 Leonbergery
11. Gidget - Bez psiaka :)

Proszę o poprawki jakby co lub o uzupełnienie ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie biore nawet takiej opcji, że może padać o nie! Chociaż w deszczu Spike był III na Grupie w Dobrym Mieście, ale wole lepiej nie :P Naprawdę się wściekne jak będzie padało, bo wydałam dzisiaj majątek na kosmetyki dla mojego bustwa :P I jeszcze ja będę w spódnicy to już wogóle padać nie może :D Czy ktoś będzie miał może indyfikatory te co na LoveStrom robiła?

Kiedy będzie katalog przedwystawowy...? :( Dzwonił ktoś do Olsztyna może ? :>

Link to comment
Share on other sites

witam

wlasciwie do 18 zbieralismy zgloszenia a nawet jeszcze wczoraj tak wiec mysle ze w tym tygodniu bedzie juz katalog albo poczatkiem nastepnego. sluchajcie przydalo by sie abysmy sie rozpoznali jakos, ja bede z aparatem bo jestem odpowiedzialna za zdiecia no i jakos galowo ubrana. bandke leosiow na pewno poznam bo nie sposob :lol:

jak wiec jak mnie zobaczycie to zaczepiajcie chetnie pogadam

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja będę z dwoma Irlandami, więc też raczej będziemy zauważalni. Słuchaj z tego co wnioskuje do pracujesz w Oddziale w Olsztynie, więc mam prośbę - możesz sprawdzić czy mój piesek jest zgłoszony, bo ja zawsze się boję, że zgłoszenie gdzieś się zapodziało... Dane psa - GWIEZDNY WYSŁANNIK Dostojne Szałaputy / Seter Irlandzki / Marta & Andrzej Pilawa.

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

ja zglaszalam elektronicznie i tez sie martwie.sluchajcie-czy ktos wie jak rygorystyczny bedzie MP?chcialam swoja 5 letnia corke zapisac,ale ktos mi powiedzial,ze czasem sa duze wymagania-a moje dziecko umie tylko przejsc po ringu i zrobic zeby pies stanal:(.no i czy moge ja jeszcze zglosic??czy za pozno??????
no i mam nadzieje,ze sie jakos w tlumie wypatrzymy :D

Link to comment
Share on other sites

no ale ona ma 5 lat :( .ktos mi powiedzial,ze dziecko moze byc niezle skrytykowane-a tego sie boje-bo ja chce ja zblizyc do psow..jasne ze podejdziemy :wink: :D .ale w inie widzialam ludzi z 3 irlandami-bedzie ciezko cie znalezc :cry: moze Ty nas znajdziesz?bedziemy grupa-2 dodrosle leony,3 szczeniaki i 2 niufy w tym jeden brazowy :lol: ....latwo rozpoznac..i pieciolatka z czarnymi wlosami :roll:

Link to comment
Share on other sites

Młody Prezenter przeprowadzany jest w 2 grupach wiekowych. Młodsza grupa od 8albo 9 lat , nie pamietam , Twoja córka jest jeszcze za mała.
Nie kiedy przeprowadzane są konkurencje "Dziecko i pies" , w tym mogą uczestniczyć dzieci młodsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...