Jump to content
Dogomania

Olsztyn. Krajówka - 3 lipca


musia

Recommended Posts

[quote name='daga10011']no ale ona ma 5 lat :( .ktos mi powiedzial,ze dziecko moze byc niezle skrytykowane-a tego sie boje-bo ja chce ja zblizyc do psow..jasne ze podejdziemy :wink: :D .ale w inie widzialam ludzi z 3 irlandami-bedzie ciezko cie znalezc :cry: moze Ty nas znajdziesz?bedziemy grupa-2 dodrosle leony,3 szczeniaki i 2 niufy w tym jeden brazowy :lol: ....latwo rozpoznac..i pieciolatka z czarnymi wlosami :roll:[/quote]

Gdzie widziałaś tą grupę z 3 Irlandami? ;) No zobaczymy kto pierwszy podejdzie czy Ty czy ja :) Nie, nie krytykuje się dzieci, powinna iść spróbować bez żadnego ale :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gwiezdny-wyslannik'][quote name='daga10011']no ale ona ma 5 lat :( .ktos mi powiedzial,ze dziecko moze byc niezle skrytykowane-a tego sie boje-bo ja chce ja zblizyc do psow..jasne ze podejdziemy :wink: :D .ale w inie widzialam ludzi z 3 irlandami-bedzie ciezko cie znalezc :cry: moze Ty nas znajdziesz?bedziemy grupa-2 dodrosle leony,3 szczeniaki i 2 niufy w tym jeden brazowy :lol: ....latwo rozpoznac..i pieciolatka z czarnymi wlosami :roll:[/quote]

Gdzie widziałaś tą grupę z 3 Irlandami? ;) No zobaczymy kto pierwszy podejdzie czy Ty czy ja :) Nie, nie krytykuje się dzieci, powinna iść spróbować bez żadnego ale :wink:[/quote]

mogą jej nie przyjąć, ma 5 lat :roll:

Link to comment
Share on other sites

witajcie

dago ja zbieram zgloszenia na MP; mysle ze pomimo wieku twojej coreczki milo bedzie popatrzec jak taka istotka chodzi z pse w dobrym miescie na ringu owczarkuw taka malutka dziewczynka prowadzila cos cudownego a jak sie obracala.

mam nadzieje ze uda sie jakos aby twoja mala chociaz sie pokazala, wiesz ludzie raczej podziwiaja takie maluchy ze tak sobie radza

pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja może też się zgłoszę na MP :angel: Debiut miał być w Dobrym Mieście, ale że nie udało się pojechać, to może w Olsztynie ([size=2]Gidget mnie wywali na ring. Ale będzie obciach, bo nic nie umiem, hehehe[/size] :lol: )

12.06.1991 - to rocznik grupy młodszej?

Link to comment
Share on other sites

nie-nie pojdziemy na ring..ale za 2-3 lata ta mala dziewczynka bedzie umiala kontrolowac psiarnie jak ja :D Ona uwielbia je trenowac-pod moim okiem..ale robi to samo co ja-nawet przerwy na zabawe :o .i kradnie szynke z lodowki jako smakolyk :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...