Jump to content
Dogomania

www.bernardyn.com.pl


Madallena

Recommended Posts

[SIZE=1]Taka malusieńka nocna dywersja...wątek mojego przygłuchego cudeńka- Bercika...[/SIZE]
[SIZE=1][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zostan-wirtualnym-opiekunem-bethowena-szukamy-ds-zbieramy-na-karme-dla-alergikow-117059/?highlight=bethowen[/URL][/SIZE]

Życząc wszystkim dobrej i spokojnej nocki...namykam,coby mnie nie pogonili za prywatę!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzlikowa'][SIZE=1]Taka malusieńka nocna dywersja...wątek mojego przygłuchego cudeńka- Bercika...[/SIZE]
[SIZE=1][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zostan-wirtualnym-opiekunem-bethowena-szukamy-ds-zbieramy-na-karme-dla-alergikow-117059/?highlight=bethowen[/URL][/SIZE]

Życząc wszystkim dobrej i spokojnej nocki...namykam,coby mnie nie pogonili za prywatę!:lol:[/quote]

O! No i Bercika i Zuzlika historię można poznać:multi::multi::loveu:
ja tam się cieszę z takiej właśnie "prywaty":loveu::lol:

tylko czemu ten wątek jeszcze nie przeniesiony do "już w nowym domku"?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Fantastyczny pomysl!

Ja rowniez mam pomysl!:oops:
Proponuje, dla urozmaicenia, wprowadzic rubryke [B]"Benek Miesiaca",[/B] w ktorej co miesiac uhonorowany zostanie jeden pupil czekajacy na domek. Taka rubryka (strona, pagina, zwal jak zwal) zawieralaby wiecej szczegolowych informacji na temat "wybranca", wiecej zdjec, wiecej relacji z jego/jej zachowania itd.[/quote]

[B]Mnie się pomysł bardzo podoba![/B]
Można też tak wymyślic,żeby był na każdej otwieranej zakładce...zwał jak zwał...klikasz na jedno i on też wyskakuje w formie fotki ,banerka,miniplakatu...

Magda też miała pomysł,by przy każdym psiaku tworzyć plakat z podstawowym info o nim...plakat do pobrania,do wydrukowania...można to samo zastosować do allegro,którego użytkownik bedzie nazywał się jak stronka"www.bernardyn.com.pl"...jedno poszukiwanie ,a dwa współgrające efekty! Przy każdym allegro banerek do stronki...takie typowe,jednolite i rozpoznawalne logo.

[SIZE=1]Bico...Jak znajdziesz troszkę czasu...serdecznie zapraszam do mojego duetu:lol:...i każdego kto ma ochotę.Beniule uwielbiają gości.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jeju mnie to się wszystko podoba!:loveu:

Ja koszulkę już zamawiam, jak tylko będzie :evil_lol:
Można też zrobić może kubki?:cool3:I kilka wersji do wyboru?

Co do bernardyna zza krat, na ogólnym było takie, wiem, że Asior takich szukała. Może ma jeszcze, trzeba by się jej zapytać.

Wklejam banerek, bo jest absolutnie super:loveu:

A wersja czarna mi nie działa :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']Jak tam idzie tworzenie strony??? Jeśli trzeba chętnie pomogę, ale do informatyka mi daleko :evil_lol:, [B]ale za to kocham benki [/B]:multi:[/quote]

[B]I o to chodzi![/B]
Jam noga stołowa od informatyki,więc tylko kombinuję co chciałabym,by było na stronie ujęte...co może skupić na niej właśnie wszystkich kochających benie...te rasowe,te w typie i te...tylko z kropkami na nosie!!!
Wrzucajcie i takie pomysły,oceniajcie,zauważajcie ew. niedostatki...mniej będzie do poprawiania i udoskonalanie potem!:lol:

Fajnie,że jesteście...benie nas potrzebują...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']dziewczyny a co z LOGO ? czy strone będzie miała swoje własne logo ?[/quote]


Moim zdaniem musi mieć- prosty znak graficzny natychmiast kojarzący się z bernardynem i stronką...bez udziwnień,bez nadmiaru kolorów...możliwy do ew. wytłaczania na drobiazgach...max dwa kolory najlepiej przewodnie stronki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Moim zdaniem musi mieć- prosty znak graficzny natychmiast kojarzący się z bernardynem i stronką...bez udziwnień,bez nadmiaru kolorów...możliwy do ew. wytłaczania na drobiazgach...max dwa kolory najlepiej przewodnie stronki...[/quote]
Moim zdaniem koniecznie jakiś wizerunek bernardyna na tle. Nic wydziwianego, tak jak zuzlik pisała. Takie, żeby od razu się kojarzyło z beniami.



p.s dalej nie mogę wyjść z podziwu tego banerku, który mam w podpisie, jest piękny :mdleje: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']to ja już mam pomysł na logo ... ;D wiadomo że wszystkie (normalne) loga są bez udziwień ;D

Edit: tak na szybko ;) (na razie rastrowo, docelowo przerobie na wektory ;) )
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/benie/logocopy.jpg[/IMG][/quote]

To co białe niech jest fioletowe,a to co czarne żółte!
I na odwrót...druga wersja- białe niech jest żółte,czarne fioletowe!
Dobrze byłoby utrzymać jedność kolorystyczną...fiolet/żółć(złoto)!

Link to comment
Share on other sites

tak tak ;) ale to kolorki będą jak przerobię na lepszą jakość ;) ( benio będzie troszkę inaczej wyglądał , będzie "gładszy" ;]

a takie czarno białe logo też się przyda ;)
(cały czas staram się wyciągnąć jakieś ładne złoto do layoutu ale jak na razie nie za bardzo wychodzi)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Moim zdaniem musi mieć- prosty znak graficzny natychmiast kojarzący się z bernardynem i stronką...bez udziwnień[/quote]
Uwaga! Teraz będzie "gienialna" porada:evil_lol::megagrin:
..bez udziwnień...no to już tylko beczułka z alkoholem, do mocowania na obróżce dla benikow...jako logo - od razu wszystkich przyciągnie:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
oj, no co? muszę się trochę powygłupiać:ylsuper::biggrina:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Uwaga! Teraz będzie "gienialna" porada:evil_lol::megagrin:
..bez udziwnień...no to już tylko beczułka z alkoholem, do mocowania na obróżce dla benikow...jako logo - od razu wszystkich przyciągnie:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
oj, no co? muszę się trochę powygłupiać:ylsuper::biggrina:[/quote]

Kto wie,czy mnie też dziś by nie przyciągneła!!!:diabloti::lol::lol::lol:...:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Co do logo, to poczekam na więcej propozycji. W tym coś mi nie "leży"...

[SIZE=4][COLOR=red][B]POTRZEBNE MI ZDJECIA (do koszulek) Z PIERWSZEGO POSTU NA MAILA![/B][/COLOR][/SIZE]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

Moim zdaniem najpierw trzeba by było założyć stronkę i umieścić na niej potrzebne informacje a później martwić się o koszulki i takie tam :) takie moje skromne zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Kika to oczywiste. Tylko mam juz osobe ktora mi projekt koszulki zrobi... koszulki to pieniadze a one sa potrzebne chociazby zeby OFE ze schronu wyciagnac bo mala w depresje popada :placz:[/quote]

Pytałaś się kogoś ile kosztowało by wykonanie takiej koszulki??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...