Jump to content
Dogomania

www.bernardyn.com.pl


Madallena

Recommended Posts

Mamy w planach stworzyć kalendarze, które będziemy sprzedawać, a zysk z nich planujemy przeznaczyć na pomoc bezdomnym Bernardynom i psom w typie Bernardyna.

Jak wiadomo koszt wyprodukowania takich kalendarzy jest znaczny - waha się w okolicach 20 zł - oczywiście im większy nakład tym tańszy wychodzi jeden kalendarz...

kalendarze przykładowe są tutaj:
[url]http://www.cyfrus.pl/oferta,kalendarze,8.html[/url]


myślę że jest to najlepszy format kalendarza - dzielony na trzy części - pokazujący trzy miesiące.


Szukamy chętnych hodowli i firm które chciałyby się na takim kalendarzu zareklamować...

w zależności od ilości zgłoszonych firm i hodowli ustalimy koszt takiej reklamy - chcemy by reklamy na tym kalendarzu pokryły koszty jego produkcji.

Kalendarz będzie sprzedawany na allegro, dogomanii, facebooku i nk. w miarę możliwości chcemy również sprzedawać kalendarz na wystawach psów i innych imprezach.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...

[B]W zwiazku z zawieszeniem funkcjonowania strony bernardyn.com.pl[/B] i informacją:
"Jednocześnie szukamy osób które kochają bernardyny i chciałyby się zająć aktualizacją strony. Zainteresowane osoby bardzo prosimy o maila na nasz adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]" skierowałam na wskazany adres mailowy pytania:

W jakiej formie ma następować aktualizacja strony i kto będzie ponosił jej koszty oraz odpowiedzialność za funkcjonowanie?
Czy możliwe jest przekazanie strony w administrowanie osobom zainteresowanym jej prowadzeniem? Oczywiście z całą obsługą organizacyjno-finansową.

...niestety, poczta nie przeszła i nie mam innej możliwości skontaktowania się z administracją i zarządzającymi stroną, pytania te przedstawiam tutaj w nadziei, że ktoś z tych osób zajrzy tutaj i będzie mógł udzielić informacji.

[B]Jestem zainteresowana prowadzeniem i administrowaniem tej strony ze względu na ogromną potrzebę stworzenia banku danych bernardynów w potrzebie.
[/B][URL]http://www.bernardyn.org/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...