Jump to content
Dogomania

www.bernardyn.com.pl


Madallena

Recommended Posts

[quote name='Malwi']Anashar - na forach i skryptach się kompletnie nie znam , mógłbyś się tym zająć ?
własne forum jest lepsze, ale że się na tym nie znam korzystam z gotowych, i tylko taki był powód załozenia forum na punie[/QUOTE]
Mogę pomóc ;)

[quote name='Finetta']Miałam się nie czepiac ale

pkt.6 albo: Nieznajomośc Regulaminu nie zwalnia z jego [b]przestrzegania[/b].
albo: Nieznajomośc Regulaminu nie zwalnia z [b]konsekwencji jego nieprzestrzegania.[/b][/QUOTE]
Dzięki, przeoczyłem to ale już zmieniłem :cool3:

[quote name='Malwi']Madalleno ... IE nie obsługuje podstawowych standardów, dlatego masz wyśrodkowane ... IE źle interpretuje kod strony.

zaczniesz narzekać jak ktoś ci wejdzie na konto bankowe i je wyczyści ( dziurawość IE ) ;)
IE odchodzi moja droga ... niedawno FF prześcignął IE w popularności.

informatyk radzi - nie korzystaj z IE;) ;p polecam Operę - ma mnóstwo funkcjonalności bardzo ułatwiających życie.


jak tylko podłącze lapka to zaraz poprawię kontakty.[/QUOTE]
Błąd - dobra strona MUSI działać pod każdą przeglądarką. Niezależnie od tego czy my ją lubimy czy nie. A złe działanie pod jakąś przeglądarką danej strony nie "nawróci" tego kogoś do zmiany przeglądarki na lepszą, tylko sprawi, że przestanie daną stronę odwiedzać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anashar']Błąd - dobra strona MUSI działać pod każdą przeglądarką. Niezależnie od tego czy my ją lubimy czy nie. A złe działanie pod jakąś przeglądarką danej strony nie "nawróci" tego kogoś do zmiany przeglądarki na lepszą, tylko sprawi, że przestanie daną stronę odwiedzać.[/QUOTE]



tak tak .. ja wiem że MUSI ... tylko kurcze ja sobie z tym sama nie poradzę ... a prawdopodobnie dopiero w czwartek będę z koderem siedzieć nad poprawkami... o ile będzie miał chwile czasu ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']to będą mieć ;) zabiorę się za to w tym tygodniu jeszcze ... w czwartek po południu prawdopodobnie ... chyba że się z filozofią wyrobię wczesniej ... ehhh ta sesja nieszczęsna ....[/QUOTE]

Sesja teraz na pierwszym miejscu...wyczekały tyle,wyczekają jeszcze!

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny ... zobaczcie co dostalam na schroniskowego maila ...

[QUOTE]Witam
Moja sprawa wygląda następująco: moi sąsiedzi mają[B] bernardyna jest on uwiązany na łańcuchu i co najgorsze nie posiada budy[/B] co w obliczu tego jakie teraz mamy mrozy naprawdę może przerażać. Ten pies całe noce wyje- pewnie jest mu zimno- i naprawdę jest mi go szkoda. Nie wiem gdzie mogłabym to zgłosić dlatego postanowiłam napisać do Państwa:co mogę w takiej sytuacji zrobić, gdzie to zgłosić(może Straż Miejska?) i czy mogę to zrobić anonimowo z obawy przed reakcją sąsiadów.
Dodam że jestem z Ostrowa i sprawa także dotyczy terenu Ostrowa Wlkp.
Dziękuję z góry za pomoc i czekam na Państwa odpowiedź[/QUOTE]

bede sie dowiadywac co dalej ... i co z nim , czy babka gdzies to glosila (SM)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']dziewczyny ... zobaczcie co dostalam na schroniskowego maila ...



bede sie dowiadywac co dalej ... i co z nim , czy babka gdzies to glosila (SM)[/QUOTE]

Dowiedz się....
następny psiak,który może zamarznąć...Onek z mojego podpisu też jest w tragicznej sytuacji!!!...czy ci ludzie zupełnie niczego nie rozumieją i nie widzą co się dzieje??? Sami na mróz nie wyjdą,a zwierzętom każą tam umierać!

Link to comment
Share on other sites

z tych co już są na stronie brakuje jeszcze :
[QUOTE]
BENEK- tu Magda chyba musi opisać coś, bo ja nie wiem nic o tym psie,
ID: 10
brak krótkiego opisu, miejsce na 3 fotki

KING:- nie mam więcej informacji, to właśnie jeden z tych psów o których mało wiemy...
ID: 11
brak miejscowości, brak historii, brak krótkiego opisu, miejsce na 3 fotki, kogo to nr tel ?

OFA -tu chyba idusiek by się przydało zapytać
ID:16
brak krótkiego opisu

BENEDYKT- tutaj także idusiek
ID: 17
brak krótkiego opisu

LUCYNA- i tu idusiek
ID:18
brak dla kogo, brak krótkiego opisu, miejsce na 2 fotki


[/QUOTE]


Milena z Rakowisk została adoptowana ? dobrze kojarzę ? bo nie mogę tej informacji znaleźć a zdaje mi się ze gdzieś coś takiego czytałam ...
i jeszcze jedno ... Dziewczyny ... wrzucajcie benki na wątek benków w potrzebie bo nam sie tutaj wątek ogłoszeniowy powoli zaczyna robić ;)
niech to będzie wątek czysto techniczny dotyczący stronki ok ?

Link to comment
Share on other sites

Jakas Magda ma o jakims benku napisac :) to o mnie chodzi? :)

Dziewczyny, stronka jest zapelniona. Trzeba tylko ukrasc Paulinie tekst o rasie i mozna ja juz uruchomic, prawda? Czy nawet w o rasie napisac, przepraszamy strona w budowei. Ludzie wchodza na b.com.pl - Paulina sprawadz ile bylo wejsc, plis! wiec czemu juz jej nie pokazac.

Tylkpo logo mi sie nie podoba :)

Benek wyglada jak mastif/dog - za chudy jest. Potrzebuje strony i poprosze kogos, zeby zrobil logo z kolorami strony, ok?

Link to comment
Share on other sites

Madalleno - jak dla mnie logo jest idealne ... benka można poszerzyć delikatnie ... szczególnie że w logo jest wkomponowane co nieco ;)

w tej chwili na stronie mamy już 20 benków ... 10 suk i 10 psów !
zabieram się za przenoszenie zdjęć na serwer bernardyni ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']
(...)
Milena z Rakowisk została adoptowana ? dobrze kojarzę ? bo nie mogę tej informacji znaleźć a zdaje mi się ze gdzieś coś takiego czytałam ...
(...)[/QUOTE]


[quote name='zuzlikowa']

Paulinko...Malwi...usuńcie proszę z wykazu Milenę z Rakowisk- wczoraj znalazła dom!

[/QUOTE]

post 1872 z dnia 28.01.10 godz.12:13 z tego wątku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/133903-Bernardyny-do-adopcji-CaA-a-Polska/page188[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Jakas Magda ma o jakims benku napisac :) to o mnie chodzi? :)

Dziewczyny, stronka jest zapelniona. Trzeba tylko ukrasc Paulinie tekst o rasie i mozna ja juz uruchomic, prawda? Czy nawet w o rasie napisac, przepraszamy strona w budowei. Ludzie wchodza na b.com.pl - Paulina sprawadz ile bylo wejsc, plis! wiec czemu juz jej nie pokazac.

Tylkpo logo mi sie nie podoba :)

Benek wyglada jak mastif/dog - za chudy jest. Potrzebuje strony i poprosze kogos, zeby zrobil logo z kolorami strony, ok?[/QUOTE]
Ja nie umiem sprawdzić ile było ludzi już. Ale ja zawsze podaje ten adres, w ogłoszeniach także, więc myślę, że stronka nawet nie do końca dopracowana powinna już ruszyć. Bo to nasza wizytówka jest i taka jakby gwarancja naszej wiarygodności. Tak w ogóle to masa ludzi myśli, że my fundacją jesteśmy hehe.

To najwyżej napiszę do Pianki, aby usunęła wszystko co tam jest, no może na razie każę zostawić te posty ze zdjęciami.

Link to comment
Share on other sites

Ja sie nie biore za Fundacje... wspolpracuje z jedna i mi to wystarczy :) papiery, pozyskiwanie funduszy, starcia, oszczerstwa - to ponad moje sily! Z reszta trzeba miec teren, trzeba miec warunki... my nie mamy :(

Tak sobie myslalam juz o tym i co najwyzej mozemy "podpiac" sie do np. Psiego Aniola. A napewno wykorzystywac ich konto w zbieraniu wiekszych pieniedzy.

Na razie jest dobrze jak jest... tak mi sie wydaje. Ale jak bedziecie chcialy zalozyc fundacje sluze pomoca, jako wolnotariusz :):)

Link to comment
Share on other sites

[B]Przepraszam za offa, ale potrzebna PILNA pomoc dla Kruszewskiej bernardynki!!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/179128-Benia-wraca-z-adopcji-za-chwilAE-urodzi-trzeba-DT-dla-niej-i-malucha-POMOCY[/url]

Suka ma na dniach urodzić szczeniaka, wraca z adopcji i potrzeba DT dla niej i malucha... POMOCY :(
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem strona moze ruszcyc natychmiast.
Zbieramy benki a po co? przeciez mozemy je zbierac jak juz bedzie strona smigala...

Malwi, kiedy strone mozna uruchomic?
Czy mozesz przekazac Paulinie wrzucanie benkow a mi aktualnosci? (wiem, ze mi pisalas, ale nie wyraznie i nie umiem tego znalezc :):)

Link to comment
Share on other sites

strona może ruszyć jeszcze dzisiaj, tylko poproszę tekst o rasie ( podobno gdzieś jest, a ja go znaleźć nie umiem )
koder jeszcze wprowadza właśnie małe kosmetyczne zmiany ( m.in. szczęściarze się robią :D )

ojej .... instrukcje ... w sumie jak się zalogujecie na stronę to będziecie wiedziały co robić :D bo jest bardzo intuicyjnie to zrobione ;) a jeśli nie to pytać ... nie wiem może na gg ? bedzie lepiej ? ( 1665778 )

pozwólcie jeszcze na razie jak nie jest dopracowana baza danych abym to ja wrzucała psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...