Jump to content
Dogomania

www.bernardyn.com.pl


Madallena

Recommended Posts

Madalleno - proszę pozapisuj sobie wszystkie maile które są na mailu [email][email protected][/email] ... dzisiaj wieczorem będę kombinowała z tymi rekordami o których mówił Anashar, żeby maile były na gmailu ... zrobię też żeby każda z nas miała swojego maila osobistego. ale muszę mieć pewność ze masz wszystko z tego maila pozapisywane żeby nie stracił się kontakt z potencjalnymi domkami.

Dodawanie newsów na stronie to banał ;)
logujesz się danymi które ci przesłałam ( chyba ? zaraz wyślę jeszcze raz jak by co ) , otwiera ci się panel administratorski, w nim robisz modyfikuj news ( później dodaj news - pierwszy trzeba zmodyfikować) wpisujesz w pole które ci się wyświetli 1 ( pozniej tego nie bedzie ) i na następnej stronie już będziesz wiedziała co robić ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też muszę sobie to wszystko pozapisywać.

Ja bym jeszcze do tekstów dodała choroby charakterystyczne dla benków(entropium itd)bo ludzie jednak nie wiedzą co to jest ,jak się leczy itd.

A słuchajcie czy te benki już normalnie "działają"?Te wrzucone?Bo jak wchodzę na [url]www.bernardyn.com.pl[/url] to jest tak jak wcześniej-czyli strona w obudowie.
Większość mam niestety tylko po jednym zdjęciu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']Paulina - jeśli jest kontakt to możnaby napisać żeby wiecej zdjec przesłali ...

na razie wszystko dziala na bernardyn.org jak beda wrzucone teksty na strone to zmienię przekierownie na bernardyn.com.pl[/QUOTE]Tam wkleiłam też tego benka z chorymi łapami, podpisałam go Benek. Magda to ten co chcesz Go wyciągnąć. Tam nie wpisałam kontaktu.

Dziś spróbuję przerobić sunie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi'][URL]http://bernardyn.org/psiaki_info.php?PsiakiID=10[/URL] o tego chodzi ?[/QUOTE]Tak wpisałam tylko tego maila.


A co myślicie o księdze gości??:cool3:


TROP ma dom!
Przydał by się dział- w nowym domu.

A da się zrobić tak, żeby były powiększenia zdjęcia?
Tak jak tutaj np?
[url]http://ostrow.schronisko.net/adopcja-id-28279.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za off, ale chodzi o pomoc dla maleńkiej przerażonej suczki ze schroniska, która trafiła do płatnego domu tymczasowego....
Bardzo proszę, pomóżmy jej w drodze do prawdziwego domu..... brakuje 215 zł deklaracji stałych .... proszę pomóżcie
Szukamy osób, które mogłyby podjąć się 5-złotowych miesięcznych (lub jednorazowych) wpłat na opłacenie jej pobytu w DT....
[url]http://www.dogomania.pl/threads/172095[/url]

Pozdrawiam serdecznie - z nadzieją, Malwi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']przepraszam za off, ale chodzi o pomoc dla maleńkiej przerażonej suczki ze schroniska, która trafiła do płatnego domu tymczasowego....
Bardzo proszę, pomóżmy jej w drodze do prawdziwego domu..... brakuje 215 zł deklaracji stałych .... proszę pomóżcie
[B]Szukamy osób, które mogłyby podjąć się 5-złotowych miesięcznych (lub jednorazowych) wpłat na opłacenie jej pobytu w DT....
[url]http://www.dogomania.pl/threads/172095[/B][/url]

Pozdrawiam serdecznie - z nadzieją, Malwi[/QUOTE]

Cytuję...WAŻNE!!!

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny , jeśli mamy ruszyć ze stroną to poproszę na maila lub PW teksty:
- O RASIE
- Rasowy=Rodowodowy ( tutaj rozumiem wlecą również pojęcia które były wcześniej )
- pierwszy news witający na stronie
-Galeria... co w niej właściwie ma być ?
- Nasi Przyjaciele - kogo już wkleić ?
- co z Forum ? podpinamy tamto forum , zakładamy swoje czy jak to w końcu będzie ?
- Kontakt

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny , jeśli mamy ruszyć ze stroną to poproszę na maila lub PW teksty:
- O RASIE PULINA, [B]UKRADNIEMY z TWOJEJ STRONY[/B]?
- Rasowy=Rodowodowy ( tutaj rozumiem wlecą również pojęcia które były wcześniej ) [B]Jest taka strona STOP PSEUDOHODOWCOM, ich baner, i tekst, ktory kiedys wkleilam + slowniczek pojec
- pierwszy news witający na stronie NAPISZE
[/B]-Galeria... co w niej właściwie ma być ? [B]Zdjecia, na razie nasze benki
[/B]- Nasi Przyjaciele - kogo już wkleić ? [B]Fundacja Azylu pod Psim Aniolem, Ty i Anashar
[/B]- co z Forum ? podpinamy tamto forum , zakładamy swoje czy jak to w końcu będzie ? [B]NIE WEIM, Wydaje mi sie, ze osobne byloby lepsze w naszej szacie graficznej
[/B]- Kontakt [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL]
[B]i ja to widze tak: adopcje i numer do romy, pauliny i anety + przy kazdej adres e-mail (nie wiem czy chca z koncowka @bernardyn.com.pl czy swoje[/B]

[B]reklama moj [/B]

[B]uwagi do strony Malwi[/B]

[B]No i jak?[/B]

Link to comment
Share on other sites

co do Forum ... jeśli tamto mielibyśmy podpiąć to bez problemu dałoby się tam pewnie zmienić szatę graficzną ... trzeba by porozmawiać z adminem.


z mailami z końcówka bernardyn.com.pl będzie mały problem , bo nazwa.pl oferuje tylko jeden .... w tej chwili z ovh z końcówką bernardyn.org możemy założyć 10 ... jak skończy się okres abonamentowy na nazwa.pl będzie można przetransferować domenę do ovh - tam z pewnością dostaniemy kilka kont pocztowych no i przede wszystkim będzie taniej!
więc na razie zostaje jeden mail - [email][email protected][/email] , a po przetransferowaniu domeny do ovh będzie można założyć każdemu oddzielnie ... może tak być ?



[B][U][COLOR="#ff0000"][SIZE="3"]dziewczyny poproszę od każdej maile i/lub nr tel - to co ma być w kontakcie to zaraz go zrobię.[/SIZE][/COLOR][/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę zająć się kontaktem mailowym i gg, bo na fona zwykle nie mam czasu pogadać. Bo mam zajęcia długo i nie regularnie:roll:
Ale maile odbierać, przebierać, wybierać wysyłać odpisywać itd oczywiście bez problemy. To samo z rozmowami na gg. :lol:

A może w galerii będzie ta zakładka :wieści z nowego domu??

A co do forum to w sumie tamto za bardzo nie ruszyło. Myślę, że chyba można zrobić nowe. Nasze. Tylko, żeby nie było za bardzo skomplikowane w użytkowaniu.

A to moje namiary mój własny mail -jeśli potrzeba [email][email protected][/email] gg 10013087


No i koniecznie musi się znaleźć gdzieś wzmianka o tym, że mamy swoje konto też na naszej klasie i allegro, żeby ludzie nas nie tylko ze strony kojarzyli.

Link to comment
Share on other sites

dogomaniacki nie bardzo. Dogo sie psuje, pooza tym nie chcemy zeby ludzie przychodzili tu, tylko dyskutowali tam.

Nie rozumiem co z tymi koncowkami jest?

Moj tel 0 501 226 939 ja moge gadac przez tel, czasami :) a miala? chce promowacv berdynowego, wiec czekam na [EMAIL="magda@bernardyn"]magda@bernardyn[/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']... A co myślicie o księdze gości??:cool3:...[/QUOTE]

teraz dopiero zauważyłam...

jeśli będzie forum to myślę że księga gości mija się z celem ( przerobiłam to u siebie juz )

EDIT: Rasowy=Rodowodowy już zrobione ;) looknijcie

[url]http://bernardyn.org/rasowy.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...