Jump to content
Dogomania

Tadeusz i przy okazji Leon


Maga100

Recommended Posts

[quote name='dbsst'] Pika a Wy skad wyruszacie ???? my bedziemy isc od trasy [/quote]

Ja wchodzę od Obrońców Tobruku.. bo mam najblizej

[quote name='asher'] Kurczę. zerknęłam na mapę na Panoramie Firm. Jeśli forty to jest taki zielony placek przy ul. Maczka, to od 520 to chyba spory kawałek? Nic więcej oprócz 122 tam nie jeździ? [/quote]

[quote name='dbsst'] asher tak sie tylko wydaje to nie jest daleko [/quote]
Dokładnie, :lol: Ja nie wiem, czy ja szybciej nie dochodze na te Forty, niż Ty asher na Te swoje pola z krowami

[quote name='asher']
[b]Dbsst[/b], ja się nie o siebie martwię, tylko o Pikę, która przeze mnie będzie musiała kawał drogi nadrabiać... :oops:[/quote]
Co Ty? :lol: Na przystanek tez mam blisko :lol:


[quote name='Maga100'][quote name='asher'] A organizacja :o W szoku jestem :o :lol: Tylko ten podział na grupy z koloniami letnimi mi sie kojarzy. Każda grupa była jakoś oznaczona, transparent niosła ze swoją nazwą na ten przykład :lol:[/quote]

i to jest właśnie piekne :wink:
a potem wszystkie grupy zbiorą się w miejscu zbiórki 8) a nastepnie rozpocznie się szkolenie psów (hahahaha, już to widzę :lol: ) lub łagodzenie spięć 8)[/quote]

Te, organizator, a dokładnie w którym miejscu jest to MIEJSCE ZBIÓRKI? bo teren fortów troszkę duuuuuży :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Maga100

    4060

  • Alicja

    1875

  • dbsst

    1334

  • malawaszka

    1052

Top Posters In This Topic

[b]Hanka[/b], a co Ty się Kielc czepiasz :lol: fajne są, to czemu by miała bieda nie dojechać......jeszcze bym dobrze ugościła 8)


poza tym [b]BRAWA ZA ORGANIZACJĘ!!!!!! [/b]:D:D:D:D:D jestem za tym, aby się kolejno "do kupy 8) " zbierać, to się nie pospóźniamy może
[b]
asher[/b], to ja Ci faktycznie na spacerze smycz oddam i nie będę juz dziś tupać. mam nadzieję, że egzamin ok, ale ten ostatni, to mial być chyba już niemal formalnością, nie??? :wink:


już się doczekać nie mogę :D:D:D ale jak Boogajski idzie, to już napewno sama idę :-? 8) a bawić się za psa mam??? ranyyy....to znaczy, że mam się tarzać po trawie i piachu, wąchać psie tyłki i gryźć koleżanki w uszy??????eeee.......:hmmmm: może innnym razem :lol:


[b]malawaszka[/b]....Ty mnie nie denerwuj :chainsaw:

moja Mama szanowna w połowie drogi do półwiecza, nie znając angielskiego (prawie...) przesiadała się biedna i czekała na największym lotnisku (no i nie pamiętam czy w Europie, czy na świecie :hmmmm: )we Frankfurcie i się, kurczę, nie zgubiła.....:D

a jak niedawno musiała sama z Kliniki na Pradze wracać, to Jej taki opis drogi zrobiłam, że by z zamkniętymi oczami trafiłą (łącznie z wypisaniem, którym wyjściem ma wejść w podziemia na pl. Bankowym, w którą stronę skręcić po wyjściu z wagonu metra itd. 8) ) trafiła, gdzie trzeba, bez problemu :D

więc mnie nawet nie denerwuj..... 2 godz 40 min, a tej daleko......ja tyle samo do domu jeżdżę i jakoś żyję :evilbat:

[b]
Maga[/b], to jak już wymyślisz, jak być na tyle bogatą, żeby się móc wynieść pod warszawę, to daj znać, ok???? przyda się wiedzieć.....

[size=2]bo mnie się marzy taki niski, prosty domek z poddaszem, kominek, duża wygodna kuchnia, jasna łazienka z oknem, duuuuużo miejsca na zwierzaki (hodowla z placem zabaw dla szczeniąt + profesjonalny hotel + miejsce przejściowe dla bezdomnych rottków, żeby je do życia przywracać)...[/size][size=1]no i własny konik :oops: [/size] [size=2]i ogródek, odgrodzony, żeby psiaki się nie stresowały, że tam, to akurat nie wolno sikać, a gdzie indziej można :wink: i tam będzie dużo pachnących kwiatków i taki mały mostek nad udawaną rzeczką :lol: {chyba stojącą 8) }, tak, żeby móc wieczorem siąść i nóżki zwiesić i nimi pomachać w wodzie :oops: i takie tam drobiazgi....baju baju......i będę wieczorem pstrykać fajne zdjęcia i zapraszać przyjaciół w zimowe wieczory na pachnącego gzrańca przy kominku :oops: ale biorąc pod uwagę, że z moim szczęściem w totka nie wygram i za mąż nawet biednie nie wyjdę:wink: to mogiem sobie marzyć :cry: [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Maga100'] gdzie dookoła masz te...eee.... [b]pagórki?[/b] [/quote]

Haha, Ty Pagórku, :roflt: :roflt:
:roflt: :roflt:
Te „pagórki” to fortyfikacja, czyli właściwe Forty :lol: :lol:[/quote]

:-? :-? :-?
ale wyglądaja jak pagórki, nie? :-? 8)
[size=2]ty mi lepiej cień do powiek kup :lol: :lol: :lol: [/size]

[quote name='Ka-ka']

a bawić się za psa mam??? ranyyy....to znaczy, że mam się tarzać po trawie i piachu, wąchać psie tyłki i gryźć koleżanki w uszy??????eeee.......:hmmmm: [/quote]

dokładnie tak :angel: bedziemy ci rzucać patyczki :angel:
[quote][b]
Maga[/b], to jak już wymyślisz, jak być na tyle bogatą, żeby się móc wynieść pod warszawę, to daj znać, ok???? przyda się wiedzieć.....

[size=2]bo mnie się marzy taki niski, prosty domek z poddaszem....[/size][/quote]

tak, [b]jak już bedę bogata[/b] i bedę miała ten domek pod Warszawą, to nie omieszkam cię zawiadomić 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='Ka-ka']

a bawić się za psa mam??? ranyyy....to znaczy, że mam się tarzać po trawie i piachu, wąchać psie tyłki i gryźć koleżanki w uszy??????eeee.......:hmmmm: [/quote]

dokładnie tak :angel: bedziemy ci rzucać patyczki :angel: [/quote]


bardzo śmieszne, baaaaardzo śmieszne :evil: :evilbat: ja tylko odpowiedzialam na porpozycję sprzed kilku stron :roll:

[quote name='Maga'][b][quote name='Ka-ka']
Maga[/b], to jak już wymyślisz, jak być na tyle bogatą, żeby się móc wynieść pod warszawę, to daj znać, ok???? przyda się wiedzieć.....

[size=2]bo mnie się marzy taki niski, prosty domek z poddaszem....[/size][/quote]

tak, [b]jak już bedę bogata[/b] i bedę miała ten domek pod Warszawą, to nie omieszkam cię zawiadomić 8)[/quote]

wiedziałam, że można na Ciebie liczyć :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka'][size=2]bo mnie się marzy taki niski, prosty domek z poddaszem, kominek, duża wygodna kuchnia, jasna łazienka z oknem, duuuuużo miejsca na zwierzaki (hodowla z placem zabaw dla szczeniąt + profesjonalny hotel + miejsce przejściowe dla bezdomnych rottków, żeby je do życia przywracać)...[/size][size=1]no i własny konik :oops: [/size] [size=2]i ogródek, odgrodzony, żeby psiaki się nie stresowały, że tam, to akurat nie wolno sikać, a gdzie indziej można :wink: i tam będzie dużo pachnących kwiatków i taki mały mostek nad udawaną rzeczką :lol: {chyba stojącą 8) }, tak, żeby móc wieczorem siąść i nóżki zwiesić i nimi pomachać w wodzie :oops: i takie tam drobiazgi....baju baju......i będę wieczorem pstrykać fajne zdjęcia i zapraszać przyjaciół w zimowe wieczory na pachnącego gzrańca przy kominku :oops: ale biorąc pod uwagę, że z moim szczęściem w totka nie wygram i za mąż nawet biednie nie wyjdę:wink: to mogiem sobie marzyć :cry: [/size][/quote]

MNIE SIĘ TEŻ TO MARZY !!!!! MNIE TEŻ MNIE TEŻ !!!!! :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

dobra, koniec tych marzeń :evilbat:

a oto [b][size=6] Leon i jego kocyk :roll: [/size][/b]

[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/koc1.jpg[/img]

[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/koc2.jpg[/img]

[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/koc3.jpg[/img]

:evilbat:
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/koc5.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']dobra, koniec tych marzeń :evilbat:

a oto [b][size=6] Leon i jego kocyk :roll: [/size][/b]

[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/koc1.jpg[/img]

[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/koc2.jpg[/img]

[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/koc3.jpg[/img]

:evilbat:
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/koc5.jpg[/img][/quote]

NIEODŁĄCZNA PARA JAK WIDZĘ HAHAHAHA ...
PIĘKNE PARTNERSTWO :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Baby jedne ,aż mnie brzuch boli ze śmiechu :lol: , nawet myślę że jakby nie pewne okolicznosci to chyba bym na ten spacer za wami przytuptała / jeszcze trochę i będe umiała trafić z ,, zamkniętymi oczami'' :wink: /
Maga , Leon posiadł sztukę haftu Riszelie/ piszę tak jak się czyta bo mi się jezor poplątał :oops: /, ten kocyk za chwile to będzie jak apaszka 8)

Aha i jak juz będziesz miała receptę na to bogactwo to rozpisz mi w pkt jak to zrobić , bo ja też chcę małą chatkę / najlepiej gdzies morze , jeziora :wink: /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Maga100'] [size=2]ty mi lepiej cień do powiek kup :lol: :lol: :lol: [/size][/quote]

Filetowy?[/quote]Koniecznie! Najmodniejszy trend tej jesieni to cień do powiek w kolorze fileta z makreli. Mintaj i pierś kurczaka to już przeżytek :lol:

Egzamin na piąteczkę, mimo, że okazał się być nie taką znów formalnoscią :-? Redaktor doktor Pęczak trochę mnie przemaglował na temat roli lalki Barbie w kulturze popularnej :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...