Jump to content
Dogomania

Tadeusz i przy okazji Leon


Maga100

Recommended Posts

[quote name='asher']
Mnie termin pasuje, pozwoliłam sobie wspomnieć o naszym spotkaniu Sabince od Caro.
A teraz niech mi ktoś wytłumczy gdzie te forty i jak tam dojechać :roll: [/quote]

hmmm.... jakby tu :-? cholera, to może zgadaj sie z Piką lub Dbsst, bo one bardziej siedzą w komunikacji miejskiej, ja nie wiem :oops:

[quote][size=2]Jeśli to gdzieś niedaleko od metra, to może jednak i Bugajskiego bym wzięła? Bo mi szkoda sierotę samego zostawiać :( [/quote]

no pewnie, niech idzie 8) Ja nie wiem, gdzie już doszło metro na Żoliborz :oops: Chyba na pl. Wilsona, a stamtąd na forty bedzie ze 2 przystanki....

[quote](Maga, Boogie naprawdę nie jest agresorem. On jest niedotykalski sztywniak, może w razie czego powarczeć, ale do poważnych awantur nie jest wyrywny. Tak więc o relacje panów naprawde nie ma się co martwić. Prawie codziennie chadzamy na spacer z dogiem - podrostkiem, tyż Leonem :wink: który ma pstro we łbie i uwielbia Boogiego zaczepiać. Jeszcze się nie ani razu pogryzły, nawet, jak Leon w dzikich susach bugajskiego taranuje :wink: )[/size][/quote]

ale wiesz, ja Leonowi też nie ufam, on z racji wieku podrostkowego ma dziwne odjazdy względem samców :-? Tzn sam zaczyna gdy w gre wchodzi patyk lub piłka, albo gdy zaczyna ten drugi. Ale ja jestem w stanie nad nim zapanować i go odwołać, więc jeżeli ty tak samo, to nie widzę problemu :D Bede pilnowac, żeby nie kłócił się o żaden patyk 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Maga100

    4060

  • Alicja

    1875

  • dbsst

    1334

  • malawaszka

    1052

Top Posters In This Topic

Do placu Wilsona już metro dojeżdża. Skoro to tak blisko, to biorę Boogiego :angel: Może się nie zrzyga w autobusie :lol: (kiedyś narzygał jednej pani na buty :oops: :lol: )

Bugajski na szczęście nie jest dominantem, nie szuka zwady. Niestety jest bardzo słabym psychicznie psem i w związku z tym trzyma świat na dystans - wszelkie próby przełamania lodów (np. jak go suczka do zabawy zaprasza) traktuje jak zagrożenie i warcząc daje do zrozumienia, że sobie nie życzy poufałości :roll: Patyków też broni, ale nie zaciekle, wtedy też raczej ogranicza się do postraszenia.
A nawet jak się nam chłopy zetną, to raczej tragedii nie będzie. Prędzej kupa wrzasku na pokaz :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b][size=6] widzicie psa? 8)

[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/pm1.jpg[/img]

a teraz? 8) 8)
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/pm2.jpg[/img]

no teraz to już chyba tak? :evilbat: 8)
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/pm3.jpg[/img]
[/size][/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Do placu Wilsona już metro dojeżdża. Skoro to tak blisko, to biorę Boogiego :angel: Może się nie zrzyga w autobusie :lol: (kiedyś narzygał jednej pani na buty :oops: :lol: ) [/quote]

Po wyjściu z metra (tylko nie leź pod kino Wisla) trafisz na przystanek wsiądziesz do autobusu 520 lub 121 i wysiądziesz na przystanku Ichyba Rudnickiego), ale sie upewnie, jak dasz znac po yjściu z metra to najwyżej po Ciebie wyjdę na przystanek :wink:
520 jeździ szybciej bo nie wszedzie sie zatrzymuje.
Możesz tez wsiąśc w 122 i praktycznie podjedziesz pod Forty, ale on jedzie dlugo i naokoło, więc z Boogajskim jak ma problemy to nie radze :wink:

Link to comment
Share on other sites

Asia, dlaczego Ty pytasz o dojazd naszą Magillę kochaną ??? Toż jak Ona Ci wytłumaczy, to dojedziesz do Kielc !


Ooooch ! Plac Wilsona :roll: :roll: Dla mnie zawsze zostanie Placem Komuny Paryskiej ... Przez pietnaście lat wszystkie święta wielkanocne spędzaliśmy na Zoliborzu ...
Czy wiecie, że Warszawa mojego dzieciństwa miała swój zapach ? Teraz już nie ma :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ejjj ale na pierwszej focie to go nie ma co??? :hmmmm:[/quote]

:evilbat: :lol:

[quote name='dbsst']to tylko tak wyglada a tak naprawde to wszedzie jest latwo dojechac ;)

Pika a Wy skad wyruszacie ???? my bedziemy isc od trasy[/quote]

we mnie się włączył duch organizatora :lol: (ale jak coś nie wyjdzie to nie moja wina - zastrzegam sobie :evilbat: )
proponuję co by Asher przyjechała z Kaką, a z przystanku odebrała ich Pika, która mieszka pod fortami, a ja zmówię się z Dbsst i dojedziemy 8)
Reszta towarzystwa niech się stawi na fortach lub dołączy do którejś grupy 8) :lol:

Czy mogę już ogłosić [b][size=6]godzinę Zero na sobote 13.00???[/size][/b]
:angel: :angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Haniu, ty jesteś warszawianka? :o

A pytałam nie Magę, tylko tak ogólnie 8)[/quote]


Nie Asiu, jestem lublinianka wżeniona w Kraków. A na Mickiewicza mieszkała najukochańsza siostra mojej Mamy, brat - na Wolskiej...Jajka święciliśmy u St. Kostki. Wtedy to był jeszcze tzki zwyczajny kościół... Kocham Warszawę - ale tę ze wspomnień ... Teraz jest jakaś taka nieprzyjazna :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']Asia, dlaczego Ty pytasz o dojazd naszą Magillę kochaną ??? Toż jak Ona Ci wytłumaczy, to dojedziesz do Kielc ! [/quote]

:evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:


[quote] Ooooch ! Plac Wilsona :roll: :roll: Dla mnie zawsze zostanie Placem Komuny Paryskiej ... Przez pietnaście lat wszystkie święta wielkanocne spędzaliśmy na Zoliborzu ...
Czy wiecie, że Warszawa mojego dzieciństwa miała swój zapach ? Teraz już nie ma :cry:[/quote]

mnie wiele lat zajęło przemianowanie pl. Komuny na Wilsona :-? Tak jak Rondo Babka, które już podobno nie jest Babka, ale nawet nie wiem jak jest :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']we mnie się włączył duch organizatora :lol: (ale jak coś nie wyjdzie to nie moja wina - zastrzegam sobie :evilbat: )
proponuję co by Asher przyjechała z Kaką, a z przystanku odebrała ich Pika, która mieszka pod fortami, a ja zmówię się z Dbsst i dojedziemy 8)
Reszta towarzystwa niech się stawi na fortach lub dołączy do którejś grupy 8) :lol:

Czy mogę już ogłosić [b][size=6]godzinę Zero na sobote 13.00???[/size][/b]
:angel: :angel: :angel: :angel:[/quote]
Jak dla mnie możesz. A organizacja :o W szoku jestem :o :lol: Tylko ten podział na grupy z koloniami letnimi mi sie kojarzy. Każda grupa była jakoś oznaczona, transparent niosła ze swoją nazwą na ten przykład :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Tak jak Rondo Babka, które już podobno nie jest Babka, ale nawet nie wiem jak jest :-?[/quote]Zgrupowania Armii Krajowej "Radosław". W skrócie Radosława 8)

Nie cała Warszawa jest taka zła :wink: Szkoda, że aparata nie mam, bo pokazałabym wam moją Warszawę... Choć fakt, klimat już pewnie nie ten... Eklektycznie, anonimowo, konsumpcyjnie... Mieszkam w stolicy już prawie 10 lat, a tylko gdzieniegdzie czuję się jak u siebie... Między innymi na Bielanach - mieszkałam przy Żeromskiego :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'] A organizacja :o W szoku jestem :o :lol: Tylko ten podział na grupy z koloniami letnimi mi sie kojarzy. Każda grupa była jakoś oznaczona, transparent niosła ze swoją nazwą na ten przykład :lol:[/quote]

i to jest właśnie piekne :wink:
a potem wszystkie grupy zbiorą się w miejscu zbiórki 8) a nastepnie rozpocznie się szkolenie psów (hahahaha, już to widzę :lol: ) lub łagodzenie spięć 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...