Jump to content
Dogomania

Tadeusz i przy okazji Leon


Maga100

Recommended Posts

  • Replies 14.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Maga100

    4060

  • Alicja

    1875

  • dbsst

    1334

  • malawaszka

    1052

Top Posters In This Topic

Dostałam namiary na dr Jagielskiego, jutro będę dzownić.
Mam nadzieję, że jutro obudzę się z jakąkolwiek siłą do działania, dzisiaj nie jestem zdolna do żadnego ruchu.
Wszystko tak fatalne jest ostatnio, wszystko co ma się spieprzyć, to się pieprzy i aż boję się mysleć o czymkolwiek, bo zaraz dostane w dupę.
Nawet się nie zdziwię, gdy okaże się, ze najbliższy wolny termin wizyty przypadnie za kilka tygodni. A każda minuta taka cenna.

Link to comment
Share on other sites

Dr Jagielski jest świetnym specjalistą, nawet nie wiem czy nie najlepszym w Warszawie.. walcz o miejsce u niego ! Podobno bywa niemiły w obyciu, ale to nie jest najważniejsze..
I teraz nie ma czasu na rozklejanie się, musisz miec mnóstwo sił, bo zwierzakom też udziela się zrezygnowanie.

Trzymam mocno mocno kciuki !

Link to comment
Share on other sites

Magdo jest mi niezmiernie przykro z choroby Leona, tym bardziej, że Leon jest jednym z ogniw, które postawiły na mojej drodze znajomość z Tobą i Ciebie.
Bo to dzięki niemu zalogowałaś się na DG i to dzięki chęci "wybiegania" stworzyła się klika.....
Mam nadzieję, że się uda. Leon to silny pies co już niejednokrotnie pokazał.
Liczę i wierzę, że i tym razem się wyliże.
Jestem z Wami myślą teraz i stale.

Leon dasz radę!!!!!
Magda dasz radę!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

eech, nastrój wciąż mam do bani, ale jakoś WIERZĘ, że będzie dobrze. Znacie mnie, raczej jestem pesymistką, raczej oczekuję najgorszego, ale tutaj myślę, że ten guz był sobie jeden sam. Został miesiąc temu wycięty i jest OK. Że badanie nie wykaże żadnych przerzutów, że skończy się tylko na corocznych kontrolach. Może nie dopuszczam innej informacji do swojej świadomości po prostu, może tak myslę, bo nie da się żyć w pernamentnym stresie, ale tak własnie WIERZĘ.

Vectra, a ten twój wet może np. zrobić Leonowi jakies całościowe badanie usg celem stwierdzenia czy są przerzuty? Na pewno byłoby to szybciej niż 22.09. Do onkologa i tak pójdziemy, ale może można już coś szybciej stwierdzić, nie będąc onkologiem? Jakbyś mogła się zorientować, to ci postawię szampana.

A na razie staram się jakoś funkcjonować normalnie, dla Leona i siłą rzeczy dla Tadzia.
Własciwie to Tadeusz, bo taki poważny facet z niego.

[IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d39.jpg[/IMG]

i do czego służy wózek 14miesięcznemu dziecku

[IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d37.jpg[/IMG]

i mnie dawno nie było na zdjęciu :diabloti:. Ja to ta z lewej :diabloti:

[IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d36.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...