Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

Psica Cobry to na 100% zając :lol: , chuste miałam ja (bo Vanity by się w niej szybko wykąpała więc przejęłam role noszenia chusteczki :wink: ). Jutro do 15 znowu w pracy a potem muszę się uczyć więc na polach nie będziemy.

Moja Vanity własnie dziś kończy 4 miesiące, odkąd jest u mnie baaardzo urosła i jeszcze rośnie :wink: . Emiśka ma 11 miechów a jest już sporo mniejsza i ciekawe co będzie za jakiś czas jak się między łapami Vani zgubi :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja niestety w tygodniu do 18:00 pracuje. Na Polach najwczesniej moge byc 19-20, ale do konca tego tygodnia raczej sie nie wyrobie.

Nasze stale miejsce spacerow to Park Skaryszewski, mieszkamy tuz obok, bywamy tam 7-8 rano i 19-21,22 wieczorem

pozdrawiam

Zeliika

Link to comment
Share on other sites

TAjraga wiem o tym ale to bylo wylacznie dla celow bezpieczenstwa, niestety Nayuki to chodzacy zywiol i spuszczenie calkowice oznacza sie wielkie ryzyko, w parku bylo tyle kaczek i golabie zze by tydzien mogla siedziec. a po 2 nayuki nie byla nigdy w tak wielkim miescie a szelkie sa lepsze jesli pies by zaczal sie wyrywac lub czegos przestraszyl z szelek nie ma zbyt wielkich szans uciec a z obrazy zawsze jest ryzyko, ale jak dotad nayuki dobrze sie sprawuje,a le dla celow bezpieczenstwa chodzi w szelkach i obrozy, Tajra chca nie chca w-wa jest niesamowity ruch i nikt nie bedzie patrzyl na psa jak go bedzie przejezdzal. Teraz rozumiesz dlaczego chodzi w szeleczkach??? Dla mojego i jej bezpieczenstwa

Link to comment
Share on other sites

o własnie do parku skaryszewskiego na pacery chodzi biała akita (sunia) Akła wiek hmm chyba 1.5roku, poznaliście ją? :)

Widocznie mamy inne pory spacerow, bo do tej pory (a kwarantanna skonczyla nam sie na poczatku czerwca) zadnej akity nie spotkalismy. Ale zwroce uwage :)

pozdrawiam

Zeliika

Link to comment
Share on other sites

fajne zdjecia z zabawy Nayki z reszta psiakow :)

tylko pytyanko do Cobry - po coz Nayuki bawi sie w szelkach?

Ja w tej kwestii glosu nie zabieram, nadmienie tylko, ze luzna linka (smycz?) przyczepiona do szelek niezmiernie spodobala sie naszemu Daksiowi, ktory zlapal za nia na koncu. Wygladalo, jakby prowadzil Nayuki na spacer :lol:

Zeliika

Link to comment
Share on other sites

po 1 Agga zlozo jedna wykrakalas rozchorowalem sie ale spoko paczka czegos tam sprawia ze umiem mowic, ale ciagle mam wrazenie jakbym mial zgage :(

CObra łobuzie jedne --->co ja???Trzeba było latac z gołym tyłkiem :lol: ZImno a ty cio... 8) Trzeba sie słuchac co starsza osoba mówi do ciebie... :wink:

Link to comment
Share on other sites

po 1 Agga zlozo jedna wykrakalas rozchorowalem sie ale spoko paczka czegos tam sprawia ze umiem mowic, ale ciagle mam wrazenie jakbym mial zgage :(

CObra łobuzie jedne --->co ja???Trzeba było latac z gołym tyłkiem :lol: ZImno a ty cio... 8) Trzeba sie słuchac co starsza osoba mówi do ciebie... :wink:

Posłuchał sie młodszej osoby i pomogło, Cobra ozdrowiał :)

Zeliika może ona teraz wyjechała nie wiem, a na spacerki chodzi nie do samego parku tylko na te łąki co tam są biegi przełajowe (dalej od wisły)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich,

15-to miesięczny dog niemiecki szuka koleżanek i kolegów w celach towarzyskich. Dog chętnie spotka się na żoliborzu ale inne części miasta wchodzą w rachubę (darmowe przejazdy komunikacją miejską :-)).

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

bravaś, my jestesmy z Woli, mamy ok. 1.5-2 lata i ok. 70 cm w klebie (wiem, wiem, daleko nam do Was :wink: ), ale i tak jestesmy sporawi jak na wielorasowca 8) . A jak tam u Twojego pupila ze stosunkiem do innych, duzych psow? Bo u mojego to roznie, nie wiem, czy to kwestia "sympatii od pierwszego wejrzenia" :wink: czy tez wyczuwanie cech dominacyjnych u innych, wiec ewentualne spotkanie mogloby byc ciekawe :D

Link to comment
Share on other sites

bravaś! - może zainteresuje Was towarzystwo prawie rocznego Cane Corso?! Mieszkamy na Bielanach blisko kanałku na Kępie Potockiej bliżej pętli na Podleśnej/ Gwiażdzistej!!

Szon ma powyżej 70 cm w kłębie, jest duży i silny, waży 52 kg, jest błękitny. Jeśli nic mu się nie zmieniło /bo ostatnio był pogryziony przez dużego psa/ to gustuje w zabawach z duużymi psami - jego wielkim przyjacielem i wychowawcą od pierwszych dni jest dorosły Dog De Bordox. Nad kanałkiem często spotyka sie z innymi CC, ale ostatnio rzadziej ponieważ chłopcy dorastają i Szon ,,nie pachnie im już szczeniakiem,,! i potrafią nieżle sobie dać w kość!. Jeśli byś nie wiedział/a/ to nad kanałkiem codziennie jest mnóstwo właścicieli z psami różnistych ras. Bardzo często spotykają się we własnym lub ,,podobnym,, gronie.

Wobec powyższego zapraszam Cię na spacer w najbliższych dniach nad kanałek!!. Z tym, że my będziemy w W-wie dopiero ok. czwartku.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich,

15-to miesięczny dog niemiecki szuka koleżanek i kolegów w celach towarzyskich. Dog chętnie spotka się na żoliborzu ale inne części miasta wchodzą w rachubę (darmowe przejazdy komunikacją miejską :-)).

Pozdrawiam

a gdzie na zoliborzu? moja bokserka Szpilka uwielbia Dogi

Link to comment
Share on other sites

witam warszawiakow ...

jutro o godzinie 14..... z minutami bende juz wawie wpadam zalatwic kilka spraw jakby ktos byl chetny na spacerek z psiakiem to

nr koma pod ktorym bendzie mozna mnie lapac... 693....

pozdrawiam :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tilia... spacerujesz całkiem blisko mnie... Mieszkam przy Morskim Oku

Jeśli ktoś ma ochotę na spacerek...Zapraszam

Problem jest tylko taki, że teraz Negra ma cieczkę, za chwilę dostanie Didi... Więc na razie spacery tylko w towarzystwie damskim.

Link to comment
Share on other sites

o, KORONA :) Morskie Oko to teren moich jeszcze licealnych spacerów wagarowych :D Chętnie się tam przejadę. A co do cieczek- moja Dru właśnie jest w trakcie (kończy powoli na szczęście), ale generalnie to jeśli o nas chodzi- nie ma problemu bo ja same baby mam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...