Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no i przegapiłam :-? AGI- my chodzimy najczęściej po łakach za górką koło kościoła (tego na rogu Stryjeńskich i Belgradzkiej) ale możemy pójść gdzieś indziej :( tylko że dziś niestety Dru rozwaliła łapę, ech

najchętniej spacerujemy jak jest chłodniej- rano lub późnym popołudniem.

Na Pola też się chętnie wybierzemy ale też tak jak już sie chłodniej robi (koło 18-19), bo moje suczyska nie lubią upału.

Link to comment
Share on other sites

ja przewaznie bywam z Rika za duzym "stawem" skreca sie w lewo (jezeli sie idzie od metra) tuz za pubem i tam jest taka polanka

heh , nijak to nie przemawia to mojego zmysłu orientacji przestrzennej ale wyjade wczesniej (postaram sie byc juz o 18.30) to moze jakoś trafie.

Jak byście spotkali zabłąkanego dogomaniaka z małą stafficzką to pewnie będe ja :lol:

Link to comment
Share on other sites

no i byłem sobie na polach choć to kawał drogi ode mnie . Mała najpierw ganiała z bullikiem Jamalem , pozniej z astką której imienia nie pamiętam a pozniej z Riką od Blairy (nie wiem czy wiedziala ze ja to ja:wink: ) i labką Bleki.

Link to comment
Share on other sites

No i bylam, byl z niami jeden beagl, drugi beagl, sceniaczek setera irl. i 5,m/y Foxhound no i jamnior :) :lol:

Aaaa i widzialam mlodziutka akitke, Agappe :wink: Tylko kurcze...zapomnialam jak miala na imie :oops: Uslyszalam jak pania ja wola i nie pamietam :oops:

Link to comment
Share on other sites

a w jakim wieku była???

na K?? wiesz ja na polach widziałam 2 akity. Oba psy. Jeden 3 latek a jeden roczny, a innych nie znam :(

jak ją spotkasz następnym razem to zapytaj z jakiej hodowli piesek a najlepiejby było gdybyś wzięła od pani numer telefonu

jej ale dużo sie tych akit robi

Link to comment
Share on other sites

Oj musze zacząć znów na polach bywać, wypadłam z obiegu :D

Ja codzienie jestem nad Jeziorkiem Czerniakowskim. Niesety w najbliższym, czasie moge tylko pomarzyć o spacerku po polach mokotowskich nakprędzej to dopiero pod koniec miesiąca :( .

Wfh85 z tego co się orientuje to jesteś z Pragi, moze tam się jakoś spotkamy,tymczasowo mieszkam na Stalowej. Chciała bym zobaczyć to twoje cudo na zywo, a i Szelma by się z chęcią pobawiła :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...