Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

Tylleee czasu, ja całe życie żyje dzięki myśli, żw niedługo weekend :wink:

No Naomi charciolek, musi jako tako biegac :wink: . Chociaz nie jest tak temperamentna jak moj Ś.P.Duke, ale czadu umie dac :lol: , a podgryzac tez podgryza, wojownicza pipeta :wink: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze... Jak mogę się z Wami umowić, skoro w necie jestem raz może dwa razy w tygodniu, a ostatnio prawie wcale!? :-?

Będę w weekend na Polach Mokotowskich, nie wiem o której dokładnie, ale pewnie ok 12-15, w sobote i piątek możliwe, że też ok. 17-20 (jeśli komarów za duzo nie bedzie i deszczu i takiego niesamowitego wiatru, jak w ostatnich dniach!).

Link to comment
Share on other sites

no to chyba spotkania nie będzie :( ma bardzo padać. Najwyżej jak będzie nie tak bardzo zimno to się możemy na bemowie gdzieś spotkać z tymi co mają blisko. Ja i tak z Vanity będę po bemowie chodziła, więc możecie dołączyć :wink:

Duże spotkanko przekładamy :D

hmmm chociaż na 99% to jednak będę na polach w niedziele ok 18

Link to comment
Share on other sites

hej hej!!! kto się nie boi deszczu i się dziś na polach zjawi???

Będziemy o 18 na wprost jeziorka (od strony fontann) za pubem na łączce :lol: . Macie okazję zobaczyć mojego urwisa :wink: :lol: 8) :oops: (o psie mówię hihi) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bea ! ja z radością widzę, że powiększy sie grono Zoliborzan !! - gratuluję wyboru!!!. Sama jestem Żoliborzanką z urodzenia choć obecnie mieszkamy trooooszkę dalej bo na Bielanach czyli rzut okiem za Trasę Toruńską. Pisałam do Ciebie wcześniej w tej sprawie na Molosach i na privie - zapraszam serdecznie na Żoliborz nad kanałek na Kępie Potockiej!!!!!!. Zna dobrze to miejsce i bywa tu również cała plejada między innymi właścicieli CC z Molosów : Saidi, Birma, Bafi, Sajko, Beata 72-72, ja i cała masa właścicieli równiez innych ras dużych i małych!!!

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że bywacie na Polach i w tygodniu.

Powiedzcie mi proszę, czy panowie z takimi śmiesznymi rowerkami do wypożyczenia, ciut za fontannami po stronie Mokotowa też bywają?

Raz w weekend ich spotkaliśmy, a chciałam jutro zrobić dzieciakom frajdę, tylko nie wiem czy nie pójdziemy na próżno?

Link to comment
Share on other sites

Beata, niestety nie wiem jak z tymi rowerkami, nawet nigdy ich nie widizlam tam :o

Kochani, ja na Polach bede jutro od 14:30 do 17:00-17:30 oraz w sobote o 13:30 doo... aż Naomi padnie :lol: .

Zawsze mam przy sobie pręgowaną Whipetke na czarnej charciej obróżce :lol:

Link to comment
Share on other sites

A może by tak zrobic w sobotę niespodziankę Cavano?

Zawsze toć spotkanie dogomaniaków.

A teraz z innej beczki

UWAGA, UWAGA CAVANO

Jak już pewnie wiadomo, w sobotę ponawiamy treningi, mamy już teren do biegania. Wszystkich chętnych zapraszamy na ul. Racławicką róg Miłobędzkiej po stronie przeciwnej niż przystanek autobusowy. Spotykamy się tam w najbliższą sobotę o godz. 17:50. Jako punkt orientacyjny możemy przyjąć 2 duże tablice reklamowe, ale na pewno się poznajdujemy, bo Miłobędzka jest maleńka, a ten róg pusty i niezabudowany, więc wszyscy będą doskonale widoczni.

Prosimy o zabranie ciasta, chipsów i napojów, bo będzie mała imprezka. Zabierzcie koce lub karimaty, bo wyposażenie mamy na razie bardzo skromne i trzeba będzie siedzieć na trawie. Nie będzie to trwało zbyt długo, ponieważ nasza łączka nie jest oświetlona, a na dzień dobry, to nam raczej ogniska nie pozwolą rozpalić :wink:

Goście mile widziani, jeśli ktoś chce tylko popatrzeć - też zapraszamy. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...