Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hejka, wczoraj sobie pomyślałam że znajdę wątek warszawskich spacerów, ciepło sie robi a ja tu nie mam ani psa ani towarzystwa za bardzo i jakoś mi tego brakuje. Mieszkam na Tarchominie, jeszcze dwa tygodnie, jestem tu od niedzieli wieczorem (przyjeżdżam pociągiem który jest na centralnym o 18) do czwartku wieczór (wyjeżdżam 18:50), z praktyk wracam o 17 jem obiad i o 18 jestem wolna (pon, wt, śr najchętniej). Od razu mówię że nie za dobrze znam Warszawę więc jak ktoś chętny to proszę mi powiedzieć jak dojechać :) czekam na spacerowe oferty :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szukamy chętnych do wspólnych spacerów socjalizacyjnych na Bielanach- park Olszyna, Bielany III i okolice.
Szelma jest małą, roczną, wysterylizowaną suczką.
Nie ma większych problemów z psami, które wysyłają dużo CS-ów i nie próbują na siłę jej obwąchać i nie napierają na nią.
Boi się części dużych psów i niepokoją ją te, które oddychają troszkę inaczej z racji budowy np. pekińczyki, boksery, buldożki francuskie.

Jeśli jest ktoś chętny do wspólnych spacerów proszę o info. Co prawda u nas psiaków w parkach jest dużo, ale jeszcze się z nikim nie zaprzyjaźniłyśmy.

Link to comment
Share on other sites

hej od niedawna mieszkam w Warszawie i wybieram się na pole mokotowskie, można tam spotkać jakąś większą grupkę? mój łobuz ma w dzień mało ruchu i chętnie dałbym mu się porządnie wyganiać i innymi psiakami, a spacery po osiedlu to straszna nuda :shake:

Link to comment
Share on other sites

Moj tez, bo od poczatku byl nastawiony na prace z czlowiekiem niz na zabawe z innym psem, ale mi brakuje zeby do kogos gebe otworzyc ;P A jak jest goraco to nie bede meczyc psa praca tylko zwykle spacerki a i wtedy bym chciala z kims pogadac jak aktualnie ciagle siedze sama w domu prawie.

Link to comment
Share on other sites

No jak tak Ci źle to wiesz... Mam wakacje, dużo czasu od następnego tygodnia i mogę z Shiną się gdzieś wybrać :razz:. Aby nie rano bo śpię długo i nie w nocy bo do domu nie będę miała jak wrócić ;). Logana chętnie poznam :loveu: i tatoo na żywo zobaczę, szczególnie łapka mi się podoba :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja poszukuje miejsca gdzie mogę spuścić psa ze smyczy, nie jest odwoływalny w 100% więc takie miejsce będzie idealne do doszkolenia tego i znalazłam informacje o podobno istniejących wybiegach dla psów w Warszawie i o tym że powstają nowe czy ktoś z was był w tych miejscach? Czy one są ogrodzone? Podaje adresy dla zainteresowanych
Na Mokotowie cztery: w parku Bartłomieja (ul. Jadźwingów), Zieleniec (przy ul. Powsińskiej), skwer Słonimskiego (ul. Narbutta i Kwiatowa) oraz skwer Szewczenki (róg Gaworka i Spacerowej), Na Pradze Południe znajdują się dwa wybiegi dla psów: w parku im. Pułkownika Szyprowskiego „Leśnika” (ogrodzony teren, wejście od ul. Osowskiej) oraz plac przy ul. Łukowskiej.
A w śródmieściu miały powstać kolejne? Czy już powstały?
Tu daję cały artykuł z którego mam te informacje

[url]http://www.mmwarszawa.pl/3907/2009/3/31/w-srodmiesciu-powstana-parki-dla-psow?districtChanged=true[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[B][SIZE="4"][COLOR="red"]Pomóżcie!!! Zaginął Miłek!!! Uciekł z DT!

Zaginął dzisiaj w Lesie Bielańskim! Kto ma czas, bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniach!!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/194360-W-wa-LAS-BIELAŃSKI!!!-Ludzie-do-pomocy-na-CITO-potrzebni!!-Miłęk-uciekł-z-DT!!!?p=15527440#post15527440[/url][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

My tu mieszkamy od niecałego miesiąca, zazwyczaj wybieramy się na Pola Mokotowskie, aczkolwiek szukam też innych fajnych terenów, gdzie nie będę musiała jechać godzinę komunikacją miejską... ;-) Mieszkam na Włochach, w okolicy Okęcia :-)

Tak BTW to wczoraj na spacerze z rudzielcami spotkałam Twojego chłopaka Bonsai ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...