Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

My chodzimy najczęściej po natolińskich łąkach (okolice Moczydłowskiej, aż do Geanta), a czasem jeździmy na Sadybę (okolice jeziorka Czerniakowskiego - Drache :) ) no i na pola wilanowskie. A, czasem bywamy też w Dolince Służewieckiej nad Smródką :)

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich Dogomaniaków-Warszawiaków ( oczywiście ogórkowo i cieplutko) :angel:

Od kwietnia uruchamiam filię/ oddział w Warszawie Organizacji Obrony Praw Zwierząt ( Centrala znajduje się w Radomiu u naszego Grzesia)

dla ciekawych:

http://gesio74.blog.pl/

lub http://organizacjapraw.republika.pl

Szukam dogomaniaków ( Wolontariuszy), którym nieobcy jest los wszelkiej maści zwierzaków i takich, którzy lubią działać ( a nie tylko narzekać) :) . Najchętniej z Żoliborza ( i okolic) choć nie tylko . Zapraszam miłych i wrażliwych ludzi :angel: do współpracy.

Czekam na pv ( zainteresowanym - wszystko wyjaśnię).

Link to comment
Share on other sites

Olu, chętnie sie kiedyś spotkam, tylko może pogoda niech się troszkę poprawi, bo narazie zapoznaję się z własnym łóżkiem i aspiryną. Ale w słoneczny dzień, zaszalejemy 8)

A piesio- chłopczyk spokojny? Bo mój spokojny, więc pewnie się polubią.

Pozdrawiam i ściskam łapy obu czarnuchów (mój też miał być czarny, trochę ostatnio zbrązowiał :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich bemowiaków! :D

Ja niestety nie posiadam jeszcze pieska (jednego mam u mamy i napewno tam już zostanie a drugi dopiero w planach) dlatego nie mam towarzysza do spacerów razem z wami. A samej to tak jakoś dziwnie. Ale obiecuje, że jak tylko będę miała to daje cynk na forum i spaceruje razem z wami!! Chłopa zostawie w domu, zabiore psa i dalej w długą na spacery.

No chyba, że w lato to będę spacerować razem z wami nawet bez psa. Bo mój luby ma chopla na punkcie rowerów i on będzie śmigał na rower a ja może dołącze do was.

Link to comment
Share on other sites

Park Szczęśliwicki jest cool co do chodzenia z psami. Ale na mokotowie przy ul. Czerniakowskiej.. nic:(( oto jest problem. Bo do Łazienek nie można pójść i nigdzie:( A przecież nie będe daleko jeździła na Pola Mokotowskie chociaż tam jest suuper...

Link to comment
Share on other sites

Linksa

Dawno , dawno temu mieszkałam w okolicy Czerniakowskiej. Z psem chodziłam na górkę zwaną "Zwałka", na działki pracownicze, oraz nad Wisłę - albo na tyły obecnej Strazy Miejskiej, albo wzdłuz Bartyckiej i potem na wał. Teraz chyba te miejsca są niedostępne :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...