Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

[quote name='Tilia']a'propos Sadyba/Wilanów - 2 duże psice i dwie małe bardzo chętnie pospacerują w towarzystwie miłych psów :)[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]My cemy i z [SIZE=7]duzymi [SIZE=2]i z [SIZE=1]małymi[SIZE=2] :) Systkie pieski kochamy :loveu:
Jako, że dzień jeszcze krótki nie chce o zmroku na Wilanów jechać ( po 16-tej w tygodniu mogłabym) i dlatego w weekendy najlepiej się spotkać. Jak już słoneczko będzie dłużej świecić nie będzie przeszkód się około 17 umawiać :)
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

20 stycznia (i każdego innego) na Polach Mokotowskich - jeśli ktoś ma ochotę - do wspólnej gonitwy (tak naprawdę potrzebujemy psa - wybiegiwacza) zaprasza 11 miesięczny czarny dog niemiecki :)


Baaardzo potrzebuje towarzystwa na spacerki :) O pańcia i szkoleniowiec nie wystarczają by zapewnic psu pełnię szczęscia :)

P.S. Możemy dojechać na Kabaty (choć preferujemy Pola, przy ul. Batorego od strony parkingu samochodowego)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][FONT=Georgia]My będziemy 20 stycznia napewno - możemy się umówić na wyjściu metra po drugiej stronie ulicy od SGH (dla mnie to jest jasne, bo nie jestem z Warszawy :) )

Moje dzieciątko jest wybiegiwaczem zawodowym i wybiega każdego - kto by chciał, to go wybiega :D A jak ktoś nie chce, to zmusi :evil_lol:
Jak pierwszy raz widziała dorosłego doga niemieckiego to się dziwiła, co może być tak ogromne, ale później zabwa była przednia - dopóki dog się nie zmęczył i sobie nie poszedł :shake: A moja mała się dopiero rozkręcała :cool3:
Ja kocham dogi niemieckie, tylko to psy nie na moje nerwy - z założenia za krótko żyją i byłabym często na leczeniu zamkniętym :shake:

Szanucerka również zapraszamy na spacerek :multi:
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No to jeśli 20 stycznia to ja postaram się mimo wszystko przybyć (dużo przygotowań do wyjazdu - tydzień w Oslo to trzeba sie przygotować :-))

Imanca no to niech twoja psina oszczędza siły bo moja Shojo będzie musiała wybiegać ... uciekając przed nią :-) .. ale spoko Shojo to nie sprinter ani maratończyk :-)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczę i ja - może w samo południe w sobotę nic nam nie wyskoczy a jeszcze długo będzie jasno - może i moja dzikuska się pojawi!
Imanca - jak się czują maleństwa?
Zdjęcie muszę odszukać - myślałam że jest w poczcie ale narazie nie odnalazłam...muszę poszukać w innym komputerze.

Link to comment
Share on other sites

Brylancik- czy będzie widziany, to już zależy od Ciebie :lol:
Sylvia- a byłaś może z nim tydzień temu?:razz: Bo ja będąc z moim mamutem i jeszcze dwoma owczarkami australijskimi spotkałyśmy właśnie młodego czarnego dożka:cool3:
Mój do wybiegiwaczy nie należy, bo on woli się gryyyyźć i gryyyyźć i gryyyyyźć dla zabawy oczywiście:lol:

Link to comment
Share on other sites

Gdyby to było raczej o 13, stanowczo nie o 12, to może byśmy sie pojawiły. Tylko, że moje suki są pyskate, tzn. robią trochę hałasu wokół siebie (taka rasowa cecha... ;) ). Jedna (Czata) jest bardziej pyskata od drugiej.
Gdzie będziecie poza wyjściem z metra, tzn gdzie sie docelowo udacie (w który kawałek pół)? Może Was znajdziemy, jak się wybierzemy (Pańcia ma egzamin w sobotę o 10, na Ursynowie i nie wie, czy się wyrobi).

Link to comment
Share on other sites

Może być przy parkingu - łatwo się znaleźć. Pomnik goldenka - też :)

Jeśli chcecie umówić się przy metrze - to my pojawimy się dopiero w miejscu docelowym (poproszę wtedy kogoś, kto na pewno będzie o przesłanie mi numeru kom. na priv, żebyśmy mogli Was znaleźć) bo mój Potwór jak widzi jakieś przyjaźnie nastawione psy - głupieje ze szczęścia i najchętniej bawiłby się tu i teraz ;) (a swoje waży :) )

Zakla - często bywamy na Polach (tam się szkolimy), ale tydzień temu byliśmy tam tylko we wtorek (godz. 12.00 - 14.00) więc chyba nie nas widziałaś (jeśli pamiętasz, jak wyglądał pies i jego pańcia porównaj z tymi w galerii na Korkostronie: [url]www.elcorazon.prv.pl[/url] )

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem gdzie jest pomnik Goldenka ale to nic, przy metrze tez mi będzie pasowało i wogóle mi pasuje wszędzie - więc wątek obserwuję i sie dostosuję.

Czyli sobota, 20 stycznia, godz. 13:00.
Ja będę z moją akitą Shojo - biała.

Jakby ktoś potrzebował mojego numeru telefonu (choć nie jestem ani organizatorem ani przewodnikiem po Polach) oto numer: 0-660-050-471.

Imanca .... mogę Ciebie prosić o numer telefonu (może być na priv albo na GG albo gdziekolwiek :-)

Link to comment
Share on other sites

Cześć. Oprócz Korkosmoka i jego Pańci chyba nikogo z tego towarzystwa nie znamy, ale chyba możemy się do was przyłaczyć??
Od jakiegoś czasu bywamy na Polach w każdą sobotę, tak koło 12 albo trochę póżniej i w tym tyg też się wybieramy. :) Tylko raczej od strony parkingu niż metra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaudi']Cześć. Oprócz Korkosmoka i jego Pańci chyba nikogo z tego towarzystwa nie znamy, ale chyba możemy się do was przyłaczyć??
Od jakiegoś czasu bywamy na Polach w każdą sobotę, tak koło 12 albo trochę póżniej i w tym tyg też się wybieramy. :) Tylko raczej od strony parkingu niż metra.[/quote]

Ja nikogo nie znam :eviltong: Ale mam nadzieję, że poznam ;) i postaram się przyjechać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']
Imanca .... mogę Ciebie prosić o numer telefonu (może być na priv albo na GG albo gdziekolwiek :-)[/quote]


[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Ależ proszę bardzo :) Podaję oba numery kom. 504 737 787 i drugi 790 019 046 :)[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaudi']Cześć. Oprócz Korkosmoka i jego Pańci chyba nikogo z tego towarzystwa nie znamy, ale chyba możemy się do was przyłaczyć??
Od jakiegoś czasu bywamy na Polach w każdą sobotę, tak koło 12 albo trochę póżniej i w tym tyg też się wybieramy. :) Tylko raczej od strony parkingu niż metra.[/QUOTE]


Gaudi!!!
:multi:
Ale fajnie!
Co dwa wielkoludy to nie jeden :)

Zakla - a tem młodszy błękitek o którym piszesz to przypadkiem nie Gaudi właśnie? :)

Link to comment
Share on other sites

Sylwia - duży to ten mój siersciuch jest, ale Twojego potwora chyba jeszcze nie jest w stanie dogonic. ;) Wprawdzie ostatnio trenuje biegi z briardem i dobermanem, ale prawie zawsze konczy się to tak, że zabierają mu piłke i zostawiają go w tyle. A moje kochane maleństwo szybko się zniechęca i wraca do mnie na głaski i smakołyki. :)

Zakla - Twoj opis do nas pasuje - młody błekitek (ale dość ciemny odcień) z nieciętymi uszami, trochę ciapowaty to Gaudi właśnie.;) A w ostatnią sobotę byliśmy na polach tak między 13 a 15.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...