Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]My chętne jesteśmy :multi::multi::multi::multi: Bardzo, bardzo, bardzo:multi:
Tylko gdzie tam pierwszy tydzień ferii - z tego co mi świta ferie są od końca stycznia?? To jeszcze 2 tygodnie... Szybciej się nic nie da? Chetnego żadnego nie zwerbuję??
Dla nas oprócz pól mokot. wchodzi w grę Morskie Oko - czekamy na ofertę, tylko się nie przepychać, dla każdego starczy :evil_lol:
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witaj ;) Jesteśmy takiego samego zdania że nic tak dobrze nie robi naszym ulubieńcom jak spacer w towarzystwie innych psów. My ze swoimi leonkami często robimy sobie długie spacery po lasach których nie brakuje w naszej okolicy;)) Niestety nie towarzyszą nam w tych spacerach inne psy:( Najwyższy czas to zmienić...

Link to comment
Share on other sites

moze byc ;) tylko bysmy sie jeszcze umowiły na godzinke ;) ja proponuje 14.A zakle moze mnie kojarzysz , taki człowieczek z suczka husky , widziałysmy sie na zawodach w pazdzierniku ;)
ja Lime sie chyba bede bała puscic , w koncu pola sa tak rozległe , a ona jeszcze leci czasami do psow , kiedy jej odnije , wiec niezłe z niej ziołko ;) chociaz kto wie co jej odwali ;) ale wkoncu beda pieski wiec bedzie sie z nimi bawiła , a raczej powinna ;) no dobra raz sie zyje i wezme piszczace zabawki , ktorych nie widziała :) ma sie te sposoby , nieprzewidywalny pies , za to przewidywalna pani ;)
zakle wie o co chodzi , w koncu podobne rasy ;)

Link to comment
Share on other sites

ha husky ! :D jednak wydaje mi sie ze z naszym posłuszenstwem nie jest tak zle ;) biega po polach , i jescze nie uciekła a nawet sie pilnuje , nie zawsze bo nie zawsze ale i to trzeba docenic ;) Czasami w lime wstepuje jakis " wariat" a w tedy nie ma zmiłuj ;) biega cały czas , niezwraca uwagi na komendy , jednym słowem ma wszystko gdzies i liczy sie tylko to ze nie ma smyczki nagrzbieciku ;) ale jak ja zaczynam odchodzic to ona czasami biegnie za mna a czasmi biega w koiłko dopoki sie nie zmeczy tak ze nie bedzie mogła chodzic ;) taka rasa , wiedziałam co biore , jednak i tak miałam szczescie bo trafił mi sie osobnik lubiacy prace z człowiekiem (posłusznstwo , agility , zaczynay frisbee) wiec ja wole pola ;)

Link to comment
Share on other sites

U nas niestety pól nie ma wiele, jeśli juz to same ugory, w które jak wpadnoie pies to go w ogóle nie widać. I też zarastają lasem;) Ogólnie mamy takie tereny, że w którą stronę nie spojrzeć to drzewa, drzewa i jeszcze raz drzewa. To tez nie jest tak, że nie spuszczamy naszych leonków ze smyczy. Ale robimy to pojedynczo, nie oba na raz, bo wtedy słuchają się duzo mniej. Jest jeszcze kwestia innych ludzi w lesie. Jak widzą tak wielkie psy luzem to omal nie dostają zawału. Al zawsze lubi podlecieć do obcych i obwąchać, co wybitnie przeraża ludzi. I na nic tłumaczenia że nic nie zrobi:) Dlatego chodzą głównie na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam pamiętam, bardzo dobrze. Mały pewnie też ;)
Wiesz, ja puszczam, bo to ogólnie pies, który nigdy mi jeszcze na spacerze nie zwiał :lol: I na wszystkich treningach luzem chodzi, hehe:lol: Taki to z niego malamut, niereformowalny:eviltong:
Wiesz, ja kiedyś miałam ten problem, że on mi się jadł z innymi psami. Teraz po resocjalizacji i kastracji od roku mu się nie zdarzyło wszcząć żadnej bójki. Nawet jak na Polach podleciały do nas bauceron i beagle, to młody jakoś tak grzecznie się zachowywał. No i przyznać mu trzeba, że nie jest bezwzględnie posłuszny. Ostatnio pobiegł właśnie za tym beaglem, myślałam, że chce go złapać i zjeść, a on się po prostu bawił :lol: No i pobiegł do kupy psów, powąchał się, poznał, i pędem wrócił. Zdobył sobie chłopak moje zaufanie, hehe :loveu:

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieje ze lima w wieku mamuta ( ma 2 lata) tez bedzie sie zachowywała jak mamut ;) chociaz ona tez czasami wraca , pobiegnie do psa obwacha sie i wroci.Niestety Lima nie posiada rodowodu , wiec mam nadzieje ja niedługo wykastrowac bo ona zaczyna do innych psow ( suk zazwyczaj) ale to podobniez taki wiek , wiec to mam minac.Jednak to nie zmiania stanu rzeczy ze Lima niedługo nie bedzie pełna kobietka ;) nie ma rodowodu , szczeniakow nie bedzie wiec po giego ma jakies chorobsto złapac ? A my sobie dalej zaufanie jednak wyraniamy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folka']no to moj byłby w tej "pogoni" pierwszy :)[/quote]

Tylko jej nie jest tak łatwo rozruszać :lol: Ale trzeba próbować. Super by było jakby się udało :cool3: Musimy się na taki spacerek umówić! :)

[quote name='Imanca'][FONT=Georgia][COLOR=Purple]Ja oczywiscie niezmiennie chętna i nawet do Wilanowa od biedy można podjechać ;)
Tylko, że Wilanów to w weekendy wchodzą w grę :)
[/COLOR][/FONT][/quote]

Wilanów - prawie codziennie, inne miejsca w Warszawie w weekendy! Mam zmotoryzowanych rodziców - jakoś się dostanę :cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

My tam zawsze metrem się przemieszczamy- znacznie szybciej niż samochodem :lol:
Folka, wiesz. Mój jeden to właśnie taki grzeczny chłopak, natomiast drugi, mimo że już siedmiolatek, nadal zwiewa. Więc cóż, cechy osobnicze:evil_lol:

No i mój też bez papierów, i już bez jajków ;)

Czyli ja nadal obstaję za Polami :)

Link to comment
Share on other sites

No to my oczywiście też - to znaczy ja i nasz łobuz - Shojo - nam odpowiadają zarówno Pola Mokotowskie, Park Skaryszewski czy gdzie indziej aby tylko była grupa psów i właścicieli któzy zaakceptują trochę niesforny no i niestety dominujący charakterek mojej akity.

Z tym, że 21 stycznia to nie mogę - wyjeżdżam, 20 stycznia mógłbym się postarać chociaż będzie ciężko (przygotowania do wyjazdu). Ale wątek będę śledził .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...