Jump to content
Dogomania

Champion Estonii


Ela.B

Recommended Posts

[quote name='Ela.B']Witam wszystkich
Dzwoniłam dziś do Estonii. Uzyskałam informację, że jeżeli pies ma tytuł dowolnego kraju zrzeszonego w FCI, to może zrobić championa, po jednej wystawie. Warunek musi mieć ukończone 2 lata[/quote]
Serio?
A ta wystawa to krajówka czy raczej międzynarodówka? Jak to dokładniej wygląda? Kiedyś zaglądałam i się nastawiałam na 3 wystawy...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Dogs, who have obtained the Show Champion title of a FCI (recognised) country, need one CAC – received after turning 24 months of age – to obtain the title Estonian Show Champion[/QUOTE]

wiecej -----> [url=http://www.kennelliit.ee/eng/shows_and_sports/eku_championship_regulations]Eesti Kennelliit - Estonian Kennel Union - EKU Championship Regulations[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

Właśnie przywiozłem CH.EST.

Jeżeli chodzi o CH.EST., przyznawany jest jeden CAC na płec i pies nie musi byc Championem żadnego kraju,musi miec ukończone 24 miesiące w dniu wystawy aby mógł ubiegac się o CAC-a.1xCAC=CH.EST.Championaty robią na miejscu za 22 euro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Właśnie przywiozłem CH.EST.

Jeżeli chodzi o CH.EST., przyznawany jest jeden CAC na płec i pies nie musi byc Championem żadnego kraju,musi miec ukończone 24 miesiące w dniu wystawy aby mógł ubiegac się o CAC-a.1xCAC=CH.EST.Championaty robią na miejscu za 22 euro.[/QUOTE]
To gratki!!!! Ja wolę takie na miejscu, bo na ten z Serbii już czekam chyba 4 miesiące. jak i kilka osob jeszcze.... A miałam mieć go za miesiąc w domu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']To gratki!!!! Ja wolę takie na miejscu, bo na ten z Serbii już czekam chyba 4 miesiące. jak i kilka osob jeszcze.... A miałam mieć go za miesiąc w domu....[/QUOTE]
Nie będę komentował bo wyrobiłem sobie zdanie na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='panbazyl']na szczęście juz wszystko ok! Championat w domu już. Twój chyba też?[/QUOTE]
Jeszcze nie,ale bardzo się cieszę że jest w PL i wiem u kogo,jestem bardzo wdzięczny narisowej że je załatwiła bo gdyby nie ona to tak jak AnkaW aby miec CH.SRB. musieli byśmy pojechac do Serbii jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Jeszcze nie,ale bardzo się cieszę że jest w PL i wiem u kogo,jestem bardzo wdzięczny narisowej że je załatwiła bo gdyby nie ona to tak jak AnkaW aby miec CH.SRB. musieli byśmy pojechac do Serbii jeszcze raz.[/QUOTE]

no wiesz, w miłym towarzystwie mogę jechać i jeszcze nie raz!!!! Ale nie mam za co, niestety....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...