Jump to content
Dogomania

Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław


Sebriel

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='doddy']Nie mogę przestać myśleć, że suka nadal siedzi w schronisku jak czeka na nią normalny dom...[/quote]


:-(

Pomyśłąlam, że warto by na pierwszej stronie wątku zrobić rozliczenie z bazarków... i robię. Więc jak to jest z tymi bazarkami i wpłatami od poszczegulnyhc osówb? Bo trudno mi namierzyc na tym wątku to :(

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że masz to samo co ja.
Ja po nocach myślę, że psy marzną w budach, a w zimie zamarzają...

Strasznie się cieszę, że Zelducha nasza super odnalazła się w wewnętrznym kojcu po pracy z Magdą. Po wielu miesiącach spędzonych w łódzkim hotelu w końcu będzie mieć cieplutko i nie będzie spać w budzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hajaa']Czy Negra została już ciachnięta ? Są jakieś nowe wieści ? Jak ona się czuje ?[/quote]


Przepraszam za brak nowych wieści o suni, ale siedzę w domu chora i nie ruszam się nigdzie :/ Nie byłam lalki odwiedzić. Zgodnie z planem powinna być już ciachnięta. Jutro jadę z ciężko chorym kotem do weterynarza, to przy okazji lalkę odwiedzę i wszystkiego się dowiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Szczecin - Wawa - Szczecin, jak się uda to będzie bezpłatny. :loveu:
Tylko Jaruś musi się zgodzić pojechać. :p Tzn. już się zgodził, tylko wiadomo że pewnik będzie jak Negra będzie w aucie. :p

Reszta to 120-150zł.

[/quote]

Trzymamy kciuki :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...