Jump to content
Dogomania

Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław


Sebriel

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam tyle pracy, że nawet nie mam czasu gadać przez tel. Nawet się zastanawiałam właśnie z Mambą, czy do Ciebie nie oddzwonić, ale se pomyślałam, że późno już.

Jutro na bank nie jadę, bo auto w serwisie nadal i nie chcą oddać. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/StGc1y62cWI/AAAAAAAAAGI/GVc1y4XE-aM/DSC_0749.jpg[/IMG]


Wyruszyliśmy w drogę z powrotem do Warszawy z psiakami na pokładzie.

Negra jedzie bardzo dobrze w klatce, pooglądała świat przez szybę,a teraz poszła spać. Nie zwraca uwagi na swoją małą koleżankę, która leży na kanapie.

Jak na razie Negra okazała się małą torpedą w wydaniu kuleczki. Ma dużo siły i energii, co mnie nie dziwi bo każdy bullowaty po schronisku pierwsze co to musi się wybiegać po nieustannym siedzeniu w boksie.

W schronisku pani weterynarz doszczepiła oraz zachipowała sunię.

Przy okazji sprawdziliśmy reakcję na koty - reakcja jednoznaczna - złapać, zabić. Do psów na razie reakcja nie oceniona.

Podpisałam wszelkie umowy plus zobowiązanie o sterylizacji, zapłaciłam i wyruszyliśmy.

W schronisku zapłaciłam 65zł.

Negra została nam wydana na warunku sterylizacji, zapytaliśmy czy istnieje taka możliwość i ze strony schroniska nie było żadnych problemów aby wydać sunię.

Dziękuję Kasi ze Szczecina za pomoc przy Negrze.
I dziękuję Kasi od Fety, że niańczy właśnie moje i Pit - owe psy. :loveu:


P.S. W schronisku widziałam 2 bullowate. Ich fotki wstawię na ogólny wątek. Jest ich niestety więcej, jednakże niesprzyjająca pogoda spowodowała, że psiaki siedziały w wewnętrznych boksach.

Link to comment
Share on other sites

Monia, dzięki za bazarek!

No w sumie zaczyna jakąś nową przygodę w życiu. :evil_lol:
Oby teraz wszystko wypadło pomyślnie i oby okazała się grzeczną, stabilną sunią.

Z jednej strony to się cieszę, że w schronisku zobaczyłam tylko te 3 bullowate, bo już miałam "niegrzeczne" myśli co by było jakbym zobaczyła Mambusiowe czarnuszki. :evil_lol:
Dzień optymistycznie się zakańcza, bo mamy tylko 2 planowanych pasażerów. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']A Negra mialabyć sterylizowana... przecież chyba dlatego trzeba bylo tak dlugo czekac tak ?[/quote]

Kana, Negra miała być sterylizowana w schronisku. I zapewne byłaby gdyby tam jeszcze została dłuższy okres czasu.
Postanowiliśmy jednak zapytać się, czy jest możliwość wydania jej na warunku i o dziwo, dostaliśmy zgodę w ciągu 1 dnia.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że siedziała dłużej, bo tak to byśmy ją zabrali jeszcze we wrześniu. Ale stało się jak stało, sunia zabrana.

Z ciekawostek - Negra bardzo fajnie podróżuje. Pomimo tylu godzin jazdy, ani razu nie pisnęła, nie szczeknęła, nie próbowała rozwalić klatki. Zawsze to dodatkowy plus. ;)

Ze złych wieści - niestety nie udało nam się pojechać po Negrę bezpłatnie bo w pracy nam się wysypało wszystko.
Zapłaciliśmy ponad 300zł za paliwo i 66zł za bramki na autostradzie.

Czyli dzisiejsze koszty:
300zł paliwo
66zł bramki na autostradzie
65zł koszty szczepień, chipowania, wykupu ze schroniska

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...