Jump to content
Dogomania

Zakopane 2005


Gosik71

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='arnika']powtórzę pytanie poprzedników - jest tu ktoś z zakopca kto coś wie o noclegach? :fadein:[/quote]

Obawiam się, że teraz może być ciężko z znalezieniem noclegu :( ja szukałam już tydzień temu i nie było łatwo znaleść coś przyzwoitego za przyzwoite pieniądze, ale naszczęście sie udało, więc jak dalej jesteś zainteresowana to mogę podać nr tel. na kwatery gdzie my nocujemy, może akurat będzie jeszcze coś wolnego :D

pozdrówka :hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='benia']a jadą do Zakopca jakieś znajome bullowate albo moloski?
My będziemy na pewno. Zresztą do N. Sącza i N. Targu tez się wybieramy.[/quote]

jedzie Madzia z Migotą, Mimi z Pyzą (nie wystawia, ale towarzysko) - tyle wiem jeśli chodzi o bulle. Ja będę z moim pic bullem Parówą :lol: i kilku zapaleńców.

[b]Kasia i Łukasz[/b], będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnika'][quote name='benia']a jadą do Zakopca jakieś znajome bullowate albo moloski?
My będziemy na pewno. Zresztą do N. Sącza i N. Targu tez się wybieramy.[/quote]

jedzie Madzia z Migotą, Mimi z Pyzą (nie wystawia, ale towarzysko) - tyle wiem jeśli chodzi o bulle. Ja będę z moim pic bullem Parówą :lol: i kilku zapaleńców.

[b]Kasia i Łukasz[/b], będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary[/quote]

[b]arnika[/b] wysłałam na priv :lol:

Link to comment
Share on other sites

Znam chłopaka,który prowadzi pensonat w Zakopcu .Podobno połozony w pięknym miejscu bardzo blisko lasu.Sam tez jest miłosnikiem psów.Ma pieknego wilczarza i wilczarzopodobnego psa ze schroniska z Mielca.
Obydwa psy są bardzo łagodne.Właściciele też są bardzo mili :D . Polecam.
Tel.na priv.

Link to comment
Share on other sites

Sorki że dopiero teraz się odzywam....
Wystawa jest tak jak w zeszłym roku na Stadionie COS przy Rondzie Kuźnickim - bardzo fajny teren i w zeszłym roku było wolne wejście nawet dla zwiedzających.

Nam wprawdzie plany się pokrzyżowały i na wystawę nie jedziemy (wczoraj tam byłam) ale o noclegi naprawdę się nie martwcie.
Podaję link na domki nie drogie, 2 i 4 osobowe, przyjmują z psami, w pięknym miejscu, przy drodze w stronę Kuźnic - łatwo trafić, dzwońcie tam i zamawiajcie [url]http://www.kabel.wgorach.com.pl/[/url]

Jedyna niedobra wiadomość - podobno od jutra do wtorku brzydka pogoda w Zakopcu.... ale ja Wam życzę słoneczka i wygranych!!! Jeśli ktoś potem może podać wyniki szelciaków - będę wdzięczna.

I jeszcze jedno - nie dajcie się wrobić w parking wystawowy - nas w zeszłym roku pokierowali na parkin po przeciwnej stronie ulicy i skasowali jak za autobus 25 zł!!! A na wystawę ze zgłoszeniem wpuszczali za darmo!!!

Nie bać się objazdów i rozkopanych dróg, wczoraj wjechaliśmy do Zakopca bez problemu, tyle że odbijać z "zakopianki" w lewo tuż za Poroninem, po lewej stronie jest betoniarnia, i tam pod mostem w lewo, przejedziecie Pardałówkę i wyjedziecie na rondzie koło skoczni, z tamtą już niedaleko na wystawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lupak']:o W zeszlym roku wystawa byla na Rowni Krupowej :o
Fruzia zlituj sie i napisz czy na stadionie (jak 2 lata temu) czy gdzie :cry:[/quote]

W zeszłym roku wystawa była na też na COS-ie - byłam tam!!! Dwa lata temu jeszcze była na Równi Krupowej. Chyba że ja już mam zaawansowaną sklerozę i mi się pomieszało. Tu czy tu, niedaleko w sumie jedno od drugiego :P

Link to comment
Share on other sites

Hmmmz ta sklerozą to racja.... :wink:
wystawiałam w Zakopcu dwa lata temu i wystawa była na stadionie - pamiętam dobrze,bo zrobiłam sporą awanturę przy wejściu bocznym :D
(wqrzyło mnie,że każą mi tachać klatke w trzema cockerami po tych długaśnych schodach na stadion... :evil: )

W ubiegłym roku nie byłam,ale wiem,że była właśnie na Równi Krupowej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Hmmmz ta sklerozą to racja.... :wink:
wystawiałam w Zakopcu dwa lata temu i wystawa była na stadionie - pamiętam dobrze,bo zrobiłam sporą awanturę przy wejściu bocznym :D
(wqrzyło mnie,że każą mi tachać klatke w trzema cockerami po tych długaśnych schodach na stadion... :evil: )
[/quote]

A wystarczyło podjechać pod boczne wejście ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...