Jump to content
Dogomania

Hodowle buldożkow francuskich (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Dina2

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja stosowałam inną metodę, bo mój Gizmol też niczemu nie odpuścił na trawniku. Jak coś złapał w pysk to leciała za nim smycz typu flexi, tylko tak by upadła blisko niego, i krzyczałam zostaw. Trzask upadającej smyczy zawsze go przestraszył, odskakiwał i wypluwał świństwo. Co prawda smyczy tej już nie ma /nie wytrzymała wstrząsów/ ale teraz wystarczy zostaw i już ze wstrętem na to patrzy.

Link to comment
Share on other sites

Anka chyba będe musiała to wypróbować.
Jak dotąd u mnie było tak, że jak łapałą coś na smyczy była ciągnięta do góry, a następnie karcona. Skończyło się na tym, że po zjedzeniu jakiegoś świństwa ucieka z podkulonym ogonem, ale zaraz robi znowu to samo.
Był też czas, że prowadzałam Mati na kolczatce. To bardzo dobrze działało. Nic nie jadła i nauczyła się nie ciągnąć na smyczy. Czasami jeszcze zakładam jej kolczatkę - nic nie łapie. Nie mogę jednak na niej codziennie prowadzać Matyldy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Nie chciałabym narazie nic móić, ma narazie robione wszystkie badania. Smutno mi okropnie, gdyż prawoodobnie to nowotwór
[/quote]

Wspolczuje :( Mysmy kilka m-cy temu pozegnali 15-letniego seniora,bowiem dostal wylewu najprawdopodobniej spowodowanego rakiem i popekaniem narzadow wewnetrznych :( Pozostaly tylko jego rzeczy,troche zdjec i pustka nie do zapelnienia.
Jednak zawsze bede twierdzic,ze lepiej abysmy my je zegnali,nizeli one nas.....
Trzymaj sie dzielnie,mimo ze to naprawde trudne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Honey,I'm home ! :wink: :lol:

BTW.Matrix,zapomnialam sie spytac czy Ty pojechales z Matim do Sopotu ? 8) Jesli tak to wywalczyliscie cos ? :D
A tak w ogole to nas przyjeli do Raciborza i debiutujemy w championach :wink:[/quote]

do Sopotu pojechałem bez Matrixa, trochę daleko pociągiem :(, Felek od Ewy dostał res Cacib, a Stefanek Cacib i bob.
Dostałas potwierdzenie z Raciborza już? My jeszcze nic i nadal jesteśmy w klasie otwartej oczywiście, rozpoczęlismy championat jak wiesz w Katowicach i jakoś nam to się bardzo ciągnie, dopiero w Rybniku planujemy skończenie championatu i od nowego roku startujemy w klasie championów :) mam nadzieję oczywiście ...

Link to comment
Share on other sites

Matrix,potwierdzenia na papierze nie dostalismy,ale potwierdzalismy telefonicznie faks i jest w porzadku.
A championat skonczycie,bo w koncu Mati idzie przebojem.Ale co sie dziwic,chlopak nie wyglada na ringu jak balon bez powietrza,a moje Malenstwo tak :lol: Chociaz w Kielcach dostalismy w opisie "energiczny w ruchu" :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...