Jump to content
Dogomania

Sochaczew - Mój kolega PUCEK MA DOM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rany boskie! Co jest? Agata, czy on był u lekarza? Zbadano mu siuśki, zrobiono usg pęcherza? To psyche, czy soma?
Podałam namiar na behawiorystke, posłałam jej wszystkie dane, czekała i czeka na kontakt ze strony Beaty i Artura.
Jeśli to soma, to trzeba psa wszechstronnie przebadać - jest jakas dobra klinika we Włocławku?
Zapalenie pęcherza wymaga specyficznych antybiotyków.
Czy mogę prosić o wklejenie na watek wszystkich leków i dawek, jakie brał lub bierze Pucek?
Skonsultujemy tę terapię najpierw zdalnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Rany boskie! Co jest? Agata, czy on był u lekarza? Zbadano mu siuśki, zrobiono usg pęcherza? To psyche, czy soma?
Podałam namiar na behawiorystke, posłałam jej wszystkie dane, czekała i czeka na kontakt ze strony Beaty i Artura.
Jeśli to soma, to trzeba psa wszechstronnie przebadać - jest jakas dobra klinika we Włocławku?
Zapalenie pęcherza wymaga specyficznych antybiotyków.
Czy mogę prosić o wklejenie na watek wszystkich leków i dawek, jakie brał lub bierze Pucek?
Skonsultujemy tę terapię najpierw zdalnie.[/QUOTE]

Nie wiadomo co, bo Pucek nie był jeszcze u weta. Ja myslę, ze moze to być jakies zapalenie (jest zimno, Pucek jest niskopodłogowy), chociaz Beata wiąże sikanie Pucka z obecnością Artura w domu.
W Ds jest b. nerwowo.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z kims kto interpretuje zachowanie Pucka jako przejaw zwracania na siebie uwagi ukochanego człowieka. Ja też zauwazyłam, że Pucek bardzo kocha Artura, to jest jego pierwszy człowiek prawdopodobnie, Pucek go uznał i wielbi. Trzeba trochę pozminiać w główce Pucka. Na to trzeba trochę chęci i cierpliwości, kontaktów telefonicznych z kimś madrym w tych sprawach. Moze jeszcze konsultacji z behawiorystą. Pytanie czy macie te chęci.
Problemy z psami , które kochaja za mocno, pojawiaja się . Po to my jesteśmy , zeby wam pomagać.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią Olą. Powiedziała że Pucek za bardzo się nakręca podczas zabawy i dlatego posikuje albo gdy jest koniec zabawy wtedy jest sfrustrowany i też może sikać. Faktycznie w tych sytuacjach Pucek sika. Dostaliśmy kilka wskazówek jak z nim postępować i po prostu musimy być konsekwentni. Powiedziała też że to nie są kłopoty z pęcherzem, bo wtedy nie wytrzymywałby tyle godzin, a na spacerze co kilka chwil sikałby, a tak nie jest.

Link to comment
Share on other sites

On nigdy nie był taki szczęśliwy to jego pierwsze szczęśliwe chwile w zyciu . Widziałam już takie biedactwa które ze szczęścia ze ktoś je akceptuje i daje poczucie bezpieczeństwa w taki sposób reagowały ale to wszystko minie z czasem , to kwestia przyzwyczajenia się psiaka do własnego szczęścia . I wszystko będzie Ok . Pucek to kochany psiak , i bardzo wrażliwy, i to jest powód moim zdaniem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witamy! :) Przepraszam że tak długo była cisza, ale znalazłam pracę i w związku z tym przez 2 tygodnie byłam na szkoleniu i nie miałam dostępu do internetu. Panowie zostali sami w domku i muszę powiedzieć że całkiem nieźle sobie radzili :) Puciula nie ma już wpadek z posikiwaniem się w domu, ładnie zachowuje się na spacerze, a dzisiaj mnie zaskoczył gdy byłam z nim na spacerze bo nie warczał na inne psy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...