Jump to content
Dogomania

Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz Moniczko, ja na paliwo z Katowic do Byczyny nie chce wiecej niż 30 zł, Reszte dołoże sama, mój samochód nie pali wiele. Obroża i smycz by sie przydały.Może w poniedziałek udałoby sie wystartowac??????? Co myslisz? I kto go zawiezie do Katowic?

Link to comment
Share on other sites

Ja staram sie zawsze wyposazyc "mojego" psiaka w smycz i obroze. Niech ma cos swojego. Podwioze psiaka ja, uprosilam samochod i kierowce.
Ostatnio tych wydatkow bylo sporo, a my nie mamy zadnego zaplecza finansowego, a jest nas tylko dwie. Psow potrzebujacych jest duzo. Zwyczajnie nie dajemy rady. Stad te prosby.

Link to comment
Share on other sites

Proza zycia , chcialam odpowiedziec, a tu swiatelko pyk i nie ma.
Ale juz pisze : dzwonilam do beli i umowilysmy sie na poniedzialek ok 12 w Katowicach. Schronisko czynne od 11tej wiec akurat zdaze. Tak wiec marsi oddajemy Ci naszego skarba pod opieke.:razz:
Przed chwila dostalam PW od cioteczki fasoli:loveu: z Holandii, ze przesle nam 200zl. Cioteczka fasola adoptowala naszego Witusia / teraz Olivera/ i pomaga nam jak moze. No to spanielek krezus bogaty. Radosc mnie rozpiera bo do zimy daleko jeszcze ale straszna jest w naszym schronisku. Boksy stoja na otwartym terenie i psiaki okropnie marzna.No i wazne - dotarla wplata od cioteczki Ewatonieja - 20zl.Wplaty wpisze w pierwszy post.
Nie wiem jak mam wszystkim dziekowac. Po prostu z calego serca wieeeelkie dziekuje.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Fasola przyslala 200zl:loveu: Dziekujemy z Gutkiem. Gutek zostal "ochrzczony" przez moja wnuczke, zagorzala dogomaniaczke.
Jutro jedziemy , marsi kochana czy czekasz?:lol:. Beda potrzebne jeszcze pieniadze na szczepienia wirusowek.
Trzymajcie zeby wszystko bylo ok.

Link to comment
Share on other sites

Ja juz wrocilam, bela pewnie jeszcze jedzie. Gucio to psi aniolek. W samochodzie spal slodko i mniej slodko smierdzial :evil_lol:. Wstapilysmy do weta w Katowicach. Jestem pelna podziwu dla jego cierpliwosci. Czyszczenie zebow zniosl bez skargi, ogledziny itp tez. Dopiero przy czyszczeniu gruczolow okoloobbytowych plakal. Ma problemy z wyproznianiem sie.Nie zostal zaszczepiony ze wzgledu na wyniszczenie. Wazy ok 14kg , a to pies lekko nad kolano. Bidota straszna. Bela widziala ze to kosci obleczone skora.Ale charakter cudowny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...