Jump to content
Dogomania

Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.


monika55

Recommended Posts

Pani Joanna odpisala
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma ]
[IMG]file:///H:/Documents%20and%20Settings/Krystyna/Dane%20aplikacji/Nowe%20Gadu-Gadu/9148789/Avatars/default.png[/IMG]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#ffffff][FONT=Tahoma ][B]Joanna Goldi
[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Tahoma ]09:19:17
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]witam.Na dzień dzisiejszy nie ma problemy,proszę przeznaczyć te pieniążki na jedzenia dla tych schroniskowych psiaków,albo na wyciągnięcie innego zwierzaka. Bałąm się .że będzie konieczna jakaś operacja ,ale nie ma w tej chwili większego zagrożenia. i jakiejkolwiek ingerencji chirurgicznej.Goldkowi przepisano tabletki i dostaje jedną na śniadanie.
[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Tahoma ]09:28:22
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]to jest świetny psiaczek moja kiciusia ciągle trzyma do niego dystans,ale już powróciła do swoich zwyczajów, musząc tym samym przejść bardzo blisko niego. Z jedzeniem jest trochę gorzej, kocia przyzwyczaiła się jeść kiedy jej się podoba. Jak mnie nie ma w pobliżu ,a jej miska jest odkryta to Goldi wszystko zjada, myjąc jęzorem bardzo dokładnie jej miseczkę i Dziuńka ma zakrywane jedzenie i dostaje wtedy jeść jak zbliża się pora jedzenia Goldka,a on coraz cierpliwiej czeka na swoją porcję karmy. pozdrawiam JM [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Teraz Kochane, powiedzcie co z reszta, bardzo prosze.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałabym poznać zdanie Marsii, jeśli ona nie zechce już żadnych pieniążków za utrzymanie Goldiego, to po prostu napiszę pw do osób które kupiły rzeczy na moich bazarkach z informacją o zmianie przeznaczenia pieniędzy. Myślę że nie będą miały nic przeciwko. To jeśli chodzi o wpływy z moich bazarków tj. kwota 129,20

Link to comment
Share on other sites

Moja bazarkowiczka kochana, znalazła się sama:lol:
Moje zdanie też jest takie, nie bierzemy pieniędzy dla siebie tylko inny psiak skorzysta.

Czas leci a pieniądze leżą niespożytkowane.

[B][U]Informuję więc wszem i wobec, że pieniądze z moich bazarków na Goldiego zostają przekazane do skarpetki jastrzębskich psiaków.[/U][/B]
[B][/B]
Wątek jest tutaj
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jastrzebskie-psiaki-maja-czas-do-stycznia-pomoz-nam-my-pomozemy-im-171985/[/URL], lub w banerku;)

Rozliczenia znajdziecie na 1szej stronie. Dziękuję:lol:

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na bazarek dla psa , który dwa dni spędził uwięziony w mule :shake:
[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obrazkowy-dla-herkulesa-dwa-dni-stojacego-w-mule-23-xi-godz-23-oo-173710/"][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/obr/herk.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Nowe wiesci o Goldim:

Witam!
Chciałam tylko Cię powiadomić , że u naszego Goldusia wszystko w najlepszym porządku.Jedyny problem to jego apetycik(kocie g...niestety też).Poradziłam Joannie zabudowaną kuwetę.Zobaczymy jaki będzie efekt.
Najważniejsze, że ludzie nie żałują adopcji , a wręcz są zachwyceni pieskiem.
Jego wątku już nie mogę odnaleźć, więc piszę do Ciebie z myślą, że przekażesz dalej zainteresowanym.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...