Jump to content
Dogomania

ślepy terier walijski, biega za TM


iwona213

Recommended Posts

  • Replies 525
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwona213']wyślijcie mi na pw nr konta od Brysio, robie akcje wysylania konkursu tesco i odezwał się do mnie Pan który chce wpłacic na Stiwka, opowiedzialam mu o nim, nie chce wejsc na watek bo jest zbyt wrażliwy, ale chce wpłacic 50 zł :)[/quote]

gdzie Ty takich chłopów znajdujesz?:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

a widzisz są na świecie jeszcze dobrze ludzie, tylko trzeba mieć szczęsci zeby akurat na takiego osobnika trafić, mase ludzi mnie zablokowała jak wysłałam komunikat z prośba, ale sa i tacy jak ten tajemniczy miły Pan :loveu: miałam dzis robic akcje szukania deklaracji dla Stiwka ale w związku z tym że spadamy w konkursie a dziś ostatni dzień na oddanie glosu, to wysyłam wiadomości o konkursie. W piatek zajmę się Stiwusiem, za godzinke ma przyjechac Nikus z karmą i Kasia po karme :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ihabe,jestem...przykro mi,napisałaś do mnie prośbę o pomoc,a ja nie mogę nijak pomóc:-(.Ani finansowo,bo mam już 7 adoptowanych staruszków i kilka deklaracji hotelikowych raczej dożywotnich,bo to tez stare psiaki są.Na dt,też nie mogę Go wziąć,bo mam już niewidomego Antosia i nie dam rady opiekować się jeszcze jednym ślepaczkiem...eh,człowiek chciałby pomóc tym biednym psiakom,ale fizycznie nie dam już rady:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Ihabe,jestem...przykro mi,napisałaś do mnie prośbę o pomoc,a ja nie mogę nijak pomóc:-(.Ani finansowo,bo mam już 7 adoptowanych staruszków i kilka deklaracji hotelikowych raczej dożywotnich,bo to tez stare psiaki są.Na dt,też nie mogę Go wziąć,bo mam już niewidomego Antosia i nie dam rady opiekować się jeszcze jednym ślepaczkiem...eh,człowiek chciałby pomóc tym biednym psiakom,ale fizycznie nie dam już rady:-([/quote]

warto było przynajmniej próbować:loveu: dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']warto było przynajmniej próbować:loveu: dziękuję :loveu:[/quote]
Dowiedziałam się,że po półrocznej adopcji wraca do mnie moja tymczasowiczka(też była u mnie na tymczasie pół roku).No i jak mogłam Jej nie przyjąć spowrotem na dt?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']WITAM WIELBICIELKI STIWKA,:loveu::loveu:

NIE MAM DALEJ KONTA NA KASIORKĘ.

[B]STIWI MA DT.I TO DOBRY. OD DZIŚ.:multi::multi::multi::multi:[/quote][/B]
JAk to????Napisz cos więcej!!!!!!!!!!Ale superancko:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Za szybko i zbyt emocjonalnie podeszłam do oferty dt. Radością chciałam podzielić szybko, ale po natychmiastowym sprawdzeniu, okazał się niezbyt bezpieczny dla naszego pupila. gospodarze domku super ale pies duży w domu i mocny to nieodpowiednie towarzystwo dla słabego ślepeczka. Niestety szukamy dalej odpowiedniej przystani dla psiaczka.:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Za szybko i zbyt emocjonalnie podeszłam do oferty dt. Radością chciałam podzielić szybko, ale po natychmiastowym sprawdzeniu, okazał się niezbyt bezpieczny dla naszego pupila. gospodarze domku super ale pies duży w domu i mocny to nieodpowiednie towarzystwo dla słabego ślepeczka. Niestety szukamy dalej odpowiedniej przystani dla psiaczka.:-(:-([/quote]
To akurat nie jest chyba az takim minusem- przypomnijcie sobie,gdzie poszedl Kubus ktory ledwo na nozkach stał...nie wspomioniajac o pozostalych dolegliwosciach.....tam tez jest pies- niejeden..i jest duzzy- okazal się najlepszym strozem Kubusia i prawie jego oczyma....no ale nie wiem- nie widzialam- ale moze jakiegos innego siaka tam moznaby dac skoro domek jest- no chyba ze ten drugi pies to chodzący agresor....
Kurcze..juz sie ucieszylam....:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']To akurat nie jest chyba az takim minusem- przypomnijcie sobie,gdzie poszedl Kubus ktory ledwo na nozkach stał...nie wspomioniajac o pozostalych dolegliwosciach.....tam tez jest pies- niejeden..i jest duzzy- okazal się najlepszym strozem Kubusia i prawie jego oczyma[/quote]
no właśnie...skoro gospodarze są super, to może istnieje szansa, by się ten "agresor" ze Stiwkiem dogadał?:roll:
też mało zawału z nadziei nie dostałam:placz::-(:placz:

Link to comment
Share on other sites

Też myślę, że lepiej nie zrażać się do DT i ich psa tylko dlatego, że jest duży :roll: Trzeba tylko dokładnie przemaglować tych ludzi i podpatrzeć trochę, jak się tamten pies zachowuje. Może zrobić jakieś spotkanie ze Stiwkiem na neutralnym terenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Też myślę, że lepiej nie zrażać się do DT i ich psa tylko dlatego, że jest duży :roll: Trzeba tylko dokładnie przemaglować tych ludzi i podpatrzeć trochę, jak się tamten pies zachowuje. Może zrobić jakieś spotkanie ze Stiwkiem na neutralnym terenie?[/quote]

[B]POPIERAM!:lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...