Jump to content
Dogomania

Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem ile wezma za tego psa, moze mniej, bo jest chory.
Choc stara, chora mopsiczka kosztowala wlasnie 300 zł :angryy:- zakladalam jej watek na mopsach - tam pewnie potwierdzą, bo straszny byl dym z tego powodu.
Mozna zadzwonic do dyrektorki i zapytac o tego psa, jego adopcje i ile kosztuje.

Link to comment
Share on other sites

Kana pies jest w jakimś "pseudoschronisku" - [U]jedynym źródłem informacji[/U] j[U]est[/U] [U]Lulka [/U]- które też dowiaduje się od wolontariuszki, która chodzi do tego schroniska. Jeśli pies nie miał robionego zdjęcia - to nie wiem czy można powiedzieć , ze pies ma na pewno dysplazje :roll:. To są przypuszczenia.

Link to comment
Share on other sites

mój pies dokładnie w tym samym wieku miał bardzo mocne zapalenie kości które ograniczało mu swobodny ruch. łatwo plątały mu się łapy i miał problemy ze wstawaniem, teraz faktycznie ma dysplazję (nieoperacyjną) ale żyje, ma się świetnie , dostaje wspomagacze dla stawowców do karmy i funkcjonuje oki.

to moje szczęście podczas największego nasilenia bólu
[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1aabae83c5885a08.html][img=http://images29.fotosik.pl/189/1aabae83c5885a08m.jpg][/url]


[B]Ten szczeniorek jest PIĘKNY, szkoda malca w takim miejscu !!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

zrobię mu cegiełki jak pies będzie wyciągniety , teraz kiedy nie wiadomo czy się uda .
w razie czego podaję obecne konto do wpłat dla osob z forum - bo byc moze będzie potrzebne to 300zl na wykup- mam nadzieję, ze coś się uda utargowac
Malgorzata Kowal-Luber
[U][COLOR=#0066cc]95 1140 2004 0000 3302 3635 1228 w tytule przelewu proszę podać nick i haslo : na owczarka[/COLOR][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Ten pies ma chore stawy tak ?
A wiadomo co dokladnie ?
Czy dopiero na badaniach to wyjdzie?
Przeczytalam ze ktoś napisal o dysplazji.

Po operacji dom z ogrodem koniecznie bo pewnie po schodach nie bedzie mogl chodzic :shake:[/QUOTE]

może być mieszkanie w domu z windą :lol:
jeżeli bedzie możliwa operacja metodą laparoskopową to po opercji psiak idzie do domu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem że zbieracie kasę, i dobrze ale czy tego psa widział wet? Co wiadomo na temat jego dolegliwości bo szczerze to jak chcecie znaleźć mu dom nic o nim nie wiedząc, ani jakie mogą być koszty utrzymania i prawidłowego leczenia tego onka.

Jeżeli będziecie wiedzieć coś konkretnie to dajcie mi znać postaram się pomóc w znalezieniu domku.

Link to comment
Share on other sites

Gigi nie wiem czy przeczytałas wątek - ale pies siedzi w dziwny miejscu , które z nazwy jest tylko schroniskiem- bo baba sobie hadel tam zrobiła - nie pozwala psa zabrac na konsultacje, nie ma pies zdjęcia itd - a zeby go wyciągnąc trzeba już na samo to 300zł.
Jest dokładnie tak jak pisze Soema,po to się psa bierze by go zdiagnozować i leczy, ratować mu życie, potem domki to pewnie same się będę w kolejce ustawiać.
A jak ktoś ma ochotę na DT to proszę bardzo -szczerze to mi nawet ulży, ze psa sie ratuje, a ja nie muszę martiwić się o finanse, bo narazie ochotnikow brak :shake: i DT i do deklaracji :shake:.
A bez pieniędzy się psa nie uratuje

Link to comment
Share on other sites

Najpierw to trzeba zebrac stale deklaracje na hotelik, to jest najwazniejsze teraz! wykup to drugorzedna sprawa, bo nie wiadomo tak naprawde czy nie odda go za symboliczna zlotowke w zwiazku z jego choroba.
Adopcja samca kosztuje normalnie 100 zł. Tak jak juz pisalam to jest schronisko nalezace do fundacji, prywatne, nie miejskie i ceny adopcji ustala dyrektorka. Kasa ponoc idzie na utrzymanie schroniska. Cena suki 170 zł - jest jako tako uzasadniona, bo suka jest po sterylce, ale cena samca? Moze za czip, szczepienia? - jesli je dany pies ma w ogole...
Jakby nie bylo tak zawsze tam bylo i nie sadze, zeby sie zmienilo :roll:

Tak wiec najwazniejsze, kto bedzie placil za comiesieczne utrzymanie psiaka w hoteliku? Bez deklaracji to nawet jak pies bedzie za darmo to i tak dupa...

Link to comment
Share on other sites

Lulka ważne są wpłaty wogole, a jesli uda się go zabrać za mniej, to przeciez pójdzie na inne cele - ale jesli starego mopsa wydala za 300zl to nie wiem czy odpuści - a to , ze zawsze tak było to nie sądzę, by się nie dało coś zrobić - tylko ktoś musi to ruszyć, a jesli będzie robić problemy to już na pewno tego nie odpuszczę.
Pisałam już wcześniej , ze ja będę odpowiadać ze jakiego finanse, ale w takim sensie , ze będę robić zbiórke, cegielki i robić przelewy oraz rozliczenia, mam nadzieję, ze jak juz pies będzie wyciągnięty to się więcej chętnych znajdzie do pomocy. ten piesek nie ma czasu aby czekać, az się ciotki namyślą :( , jego trzeba wyciągać przed wszytskim a pozniej szukać źrodeł finansowania
300zl miesięcznie - ale tak myśle , ze najwięcej kasy pojdzie na leczenie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...