Jump to content
Dogomania

gigi-44

Members
 • Content Count

  310
 • Joined

 • Last visited

About gigi-44

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  Wielbiciel Owczarków Niemieckich
 • Location
  Bielsko-Biała
 1. Jadę do Gliwic w środę 17.03 jak nie za późno to śmiało mogę to załatwić. A ja szukam kogoś kto wykona wizytówki i naklejki w rozsądnej cenie.
 2. Zapytam parę osób ale na tą chwilę nic nie wiem o dobrym domku, zrobię jej allegro, bubu a dałaś ją na Owczarka? Nie wiem czy dobrze poznaje boxy u weta Pet ...? Do kiedy może zostać u nich?
 3. Edukacja w wydaniu najmłodszych [URL="http://img297.imageshack.us/i/p1070781.jpg/"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8436/p1070781.jpg[/IMG][/URL]
 4. Dziewczyny mam prośbę jakbyście jechały w niedzielę do schronu to zerknijcie czy nie trafił tam ten onkowaty ma 11 lat i jest na gigancie. Nazywa się Kiler. [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3671/killerg.jpg[/IMG]
 5. [quote name='Asia & Ginger']Dziewczyny, szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Czechowicach-Dziedzicach dla czarnego spanielka z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175704-Cocker-Spaniele-z-Olkusza-czarny-i-zA-oty-POMA-A-CIE-znaleA-AE-dobre-domy[/URL] Czechowice-Dziedzice ul. Kreta/Kręta Czy któraś z Was mogłaby nam pomóc albo zna kogoś zaufanego z tych okolic?[/QUOTE] Mogę pomóc w tej kwestii jestem codziennie w Czechowicach a na ul.Krętej znam kilka osób.
 6. [quote name='Asia & Ginger']Dziewczyny, szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Czechowicach-Dziedzicach dla czarnego spanielka z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175704-Cocker-Spaniele-z-Olkusza-czarny-i-zA-oty-POMA-A-CIE-znaleA-AE-dobre-domy[/URL] Czechowice-Dziedzice ul. Kreta/Kręta Czy któraś z Was mogłaby nam pomóc albo zna kogoś zaufanego z tych okolic?[/QUOTE] Mogę pomóc w tej kwestii jestem codziennie w Czechowicach a na ul.Krętej znam kilka osób.
 7. [quote name='GoskaGoska']Gigi nie wiem czy przeczytałas wątek - ale pies siedzi w dziwny miejscu , które z nazwy jest tylko schroniskiem- bo baba sobie hadel tam zrobiła - nie pozwala psa zabrac na konsultacje, nie ma pies zdjęcia itd - a zeby go wyciągnąc trzeba już na samo to 300zł. Jest dokładnie tak jak pisze Soema,po to się psa bierze by go zdiagnozować i leczy, ratować mu życie, potem domki to pewnie same się będę w kolejce ustawiać. A jak ktoś ma ochotę na DT to proszę bardzo -szczerze to mi nawet ulży, ze psa sie ratuje, a ja nie muszę martiwić się o finanse, bo narazie ochotnikow brak :shake: i DT i do deklaracji :shake:. A bez pieniędzy się psa nie uratuje[/quote] Nie mogę tego zrozumieć jak ktoś może chcieć tyle kasy za chorego psa, przecież zadzwońcie do Toz-u powiedzcie że pies jest chory cierpi a właścicielka nic nie robi w jego sprawie i że to nie jedyny pies który czeka tam na pomoc. Nie dałbym jej złamanego grosza a jeszcze ją pociągnął do odpowiedzialności za znęcanie się nad zwierzętami.
 8. Rozumiem że zbieracie kasę, i dobrze ale czy tego psa widział wet? Co wiadomo na temat jego dolegliwości bo szczerze to jak chcecie znaleźć mu dom nic o nim nie wiedząc, ani jakie mogą być koszty utrzymania i prawidłowego leczenia tego onka. Jeżeli będziecie wiedzieć coś konkretnie to dajcie mi znać postaram się pomóc w znalezieniu domku.
 9. Ma ktoś nr telefonu do tego schroniska? Jeżeli tak to podeślijcie mi na pw.
 10. Dzięki Masza! Ten drugi onek wczoraj tj.sobota pojechał do nowego domu i ponoć się spisuje na medal jest grzeczny aż się sam zdziwiłem bo mieszkał do tej pory w kojcu a teraz mieszka w domu z nową rodzinką i wszyscy happy.
 11. [quote name='evl']Dwa psy do jednego domu na raz w tym dość wymagające szczenię? Jeśli pan miał psa i ma doświadczenie i czas, żeby zająć się jednym i drugim w stopniu wystarczającym to OK, ale moim zdaniem byłoby bezpieczniej gdyby pan najpierw wziął ONkę, poznał ją a ona zwyczaje panujące w jego domu a dopiero potem załatwiał jej kolegę :razz: Ale zrobicie jak chcecie. Zobaczę czy maluchowi ktoś założył wątek na dobermanowym forum, jeśli nie - sama to zrobię. A nuż go ktoś wypatrzy?[/quote] Proponowałem pomoc, jak bym pomyślał że ci państwo sobie nie poradzą to bym się nie odzywał. Znam zwyczaje panujące na tym forum i zawsze komuś coś nie pasuje tak niestety już jest. Tylko weźcie pod uwagę że zawsze można sprawdzić domek, choć ja go już sprawdziłem na dodatek został polecony przez osoby z fundacji ratującej zwierzaki.
 12. No i pies już w nowym domku co prawda niby na próbę ale można być spokojnym bo zachowuje się jak na owczarka przystało jest spokojny, dziś się bawił z moją córką jak by byli kumplami już od dawna.
 13. Przypadkiem mam domek dla tego malca szukałem dla owczarka a pan może wziąć dwa pieski. Państwo mają domek z ogrodem psy mieszkają normalnie w domu psiarze jak się patrzy, pan miał dobermankę która już jest za TM (rak). Jak będziecie zainteresowani to piszcie na pw. Ja tam oddaję potrzebowską ON-kę.
 14. Jutro będę w schronie zostawię kufle bo w końcu się rozwalą w piwnicy a tak to może będzie jakieś parę groszy jak ktoś zrobi bazarek. Jeżeli ma ktoś jakieś klocki Lego dla dziewczynki domek drzewko cokolwiek tylko nie gwiezdne wojny to też może zrobić bazarek gwarantuje że się sprzeda.
 15. Dzięki ale nie ogłaszaj go, jutro zabieram go do domku jeżeli się spisze to tam zostanie na razie się wstrzymaj bo on naprawdę musi mieć idealne warunki a ja chcę do niego zaglądać czy wszystko jest tak jak być powinno. I tam gdzie ma się testować wszystkie moje warunki są spełnione bo to mój kolega z pracy.
×
×
 • Create New...