Jump to content
Dogomania

Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!


Lulka

Recommended Posts

śliczny owczarek czeka w schronisku w Jozefowie koło Legionowa
zostal porzucony pod bramą

kto moze dac oneczkowi DT? On jest jeszcze mega młody, Pomozcie bo inaczej zgnije w schronie :-(

zmienilam troche opis bo jak sie okazalo chlopaczek jest raczej zdrowy:)

niestety cena psa to 400 zł mimo ze to schronisko :shake:

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30702.jpg[/IMG]

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30700.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma co ukrywać psiak jest przepiękny:loveu::loveu::loveu:(tylko się zakochać) ale nie będzie łatwo znaleźć domek pewnie dla niego z powodu jego chorób:shake:.
A jeśli specjalista stwierdził by co psowi jest i byłyby szanse na wyzdrowienie to pewnie miałby i większe szanse na domek( ale to tylko moje zdanie) .
A pieniążki może uda się zebrać na RTG( pewnie coś ok 100zł) i konsultację u dobrego specjalisty ( np u dr Janickiego 170zł -1wsza wizyta)

Link to comment
Share on other sites

Czy teraz pies bardzo potrzebuje pomoc finansowa?
Wejdzcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zebrany-ze-skrzyzowania-w-olkuszu-pilnie-potrzebne-wsparcie-na-operacje-144308/[/URL] i myślalam o tym, by teraz temu psiakowi ktorego watek podalam zrobic bazarek
a jak ONek zostanie poddany operacji czy jakies inne leczenia beda to zrobie mu bazarek, myśle ze pod koniec wrzesnia/ w pazdzierniku.
Co ty na to, Goska?

Link to comment
Share on other sites

no kasa to bylaby potrzebna jak bylby DT, a tak to, to chyba ze ktos chce schron sponsorowac

bez DT nie bardzo da sie mu pomoc :shake:
jesli to dysplazja to tak mlodego psa mozna operowac i moze byc calkiem na chodzie, ale to czas tu bedzie mial ogromne znaczenie bo takie OP wykonuja do 7 miesiaca chyba tylko

Link to comment
Share on other sites

kurcze ciezko bedzie
po pierwsze watpie zeby dyrektorka na to przystala, sama tez nie pojedzie do Warszawy ...

po drugie nie wyobrazam sobie zeby zabrac go do weta i potem oddac do schronu znów, nie wiem czy ktos taki sie znajdzie :shake:

czy moze ktos zalozyc watek na OwP??? :modla:

Link to comment
Share on other sites

czemu ta dyrektorka ma się nie zgodzić, jesli nie ma płacic za badania?
To, ze go się weznie na konsulatcje to tylko dla jego dobra- nawet jesli ma wrócic na jakis czas do schroniska- szybciej się znajdą chętni na psa zdignozowanego i jak wiadomo jaki konkretnie trzeba działac.
U nas spanielka tez została zabrana najpierw do okulisty, by wiedziec co jej jest a potem szukałysmy domu tymczasowego w między czasie zbierając kasę na operacje.

Link to comment
Share on other sites

LuLka bardzo cię proszę zmien tytuł , ze potrzebne deklaracje- rozmawiałam z jedną osobą - by prosiła drugą osobę o DT-ale to będzie płatny DT, poza tym psu będzie potrzeba karmy , diagnozy i operacja.
[B]Tak więc konieczne - ale to bardzo są wpłaty jednorazowe, deklaracje stałe i bazarki.[/B]
Ja nienawidzę takiego marazmu jak nic się nie dzieje- a ten pies bardzo potrzebuje pomocy.
dlatego bardzo cię proszę i innych o deklaracje , wpłaty itd - nie ma na co czekać. Im [B]szybciej zorganizujemy pomoc dla niego tym większe szansę , ze się go uratuje[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']LuLka bardzo cię proszę zmien tytuł , ze potrzebne deklaracje- rozmawiałam z jedną osobą - by prosiła drugą osobę o DT-ale to będzie płatny DT, poza tym psu będzie potrzeba karmy , diagnozy i operacja.
[B]Tak więc konieczne - ale to bardzo są wpłaty jednorazowe, deklaracje stałe i bazarki.[/B]
Ja nienawidzę takiego marazmu jak nic się nie dzieje- a ten pies bardzo potrzebuje pomocy.
dlatego bardzo cię proszę i innych o deklaracje , wpłaty itd - nie ma na co czekać. Im [B]szybciej zorganizujemy pomoc dla niego tym większe szansę , ze się go uratuje[/B][/quote]

ok, zaraz zmieniam

[quote name='BeaBono']Za wiele pomóc nie mogę, wrzuciłam link i info na owczarek.pl

[URL="http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=15656&PID=853155#853155"]Forum Owczarek.pl: Piękny ON w schronie - ma tylko 5 mcy, chore stawy[/URL][/quote]

dzieki :p

Link to comment
Share on other sites

[B]mamy dt dla psiaka[/B]:lol:

trzy stowki + koszty leczenia i karma specjalistyczna jesli bedzie potrzebna..

moglby przyjechac w przyszlym tygodniu....
ale potrzebne pieniadze... niestety

takze Dziewczyny jesli macie cokolwiek na bazarki to bardzo prosimy o pomoc, w jego przypadku czas jest niezwykle cenny..jesli mialby byc operowany..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...