Jump to content
Dogomania

POMOCY! CIEŃ PSA! Szczeniak zabrany zwyrodnialcowi chce walczyć o życie!


Turkusik

Recommended Posts

Ale technicznie nie da się wszystkiego kontrolować - nie ma komu, przedewszystkim. Poza tym podawanie danych do publicznej wiadomości, o których pisał Amit, ma zbyt wiele minusów. Dopóki ilość nienawiści wzajemnej na dogo będzie jaka jest...
Mimo wszystko myślę, że zdroworozsądkowe podejście jest najważniejsze.


Amit, czy czegoś jeszcze potrzeba, jeśli chodzi o "sprawę" ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorobella']Ja przejechałam się raz na ludzkiej fundacji i na tym moja "przyjaźń" z fundacjami się zakończyła[/quote]

witam w klubie:roll: ja też, mimo oszustwa, bardziej niż fundacjom, ufam osobom prywatnym...
na dogo są może 2 lub 3 dobrze funkcjonujące fundacje, na konta, reszty, nie wpłacę ani grosza:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja po przeczytaniu obraźliwych uwag pod adresem społeczeństwa, będę odradzać znajomym te fundację, gdyby komuś z moich znajomych przyszło do głowy ich wesprzeć - bo, żeby prowadzić fundację trzeba mieć klasę, a np. emir jej nie ma, stwierdzam po obraźliwych uwagach.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

A my będziemy doradzać Emira za te psy uratowane,za Trevora i wiele innych,za Pelego.Za każdego psa-dziękujemy i choć nasze drogi się rozeszły zawsze będziemy wdzięczni za każdy ratunek dla każdego psa.
Elżbieta i Waldemar
z Rumii

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, dlaczego akurat na tym wątku zaczęły się dyskusje o fundacji Emir i co one mają wnieśc do sprawy oszustów na dogo.....
Jeśli chodzi Wam o emocje samej Emir wyrażane akurat w takiej formie, to proszę czytać jej posty ze zrozumieniem....One mają swych adresatów i absolutnie nie są adresowane do ogółu.
A swoją drogę niejednego by poniosło - tu na dogo, w ciepełku i przy klawiaturze fajnie sie klepało co bardziej kąśliwe uwagi i jakos nikt się nie martwił, że dogo to też forum publiczne i podważanie autorytetu wetów opiekujących się Trevorem zupełnie temu psu nie pomagało. Mało tego - stawiało również pod znakiem zapytania fachowość samej Emir i tak naprawdę służyło tylko jednemu - by Fundacja Emir była żle potrzegana w oczach ludzi czytających dogo....
Tak, fundacja Emir utrzymuje sie z datków i darczyńców szanuje. Tyle tylko,że tu, na tym forum , tych darczyńców nie jest zbyt wielu, niestety. Dużo częściej sytuacja wygląda tak, że pies trafia do Emira i cześć, koniec zbiórek, bo przecież zwierzak jest bezpieczny, w Emirze ,a więc na pewno leczony i zaopiekowany. Przecież Emir pieniędzy nie potrzebuje...I kolejna uwaga, gdyby nie podano informacji o stanie Trevora, nie byłoby tych dyskusji i sporów, tak? ..

Link to comment
Share on other sites

A ja tak dla odmiany panującej tutaj atmosfery napiszę coś związanego ze sprawą :cool1:

Jest odpowiedź od właścicieli jednego z psów których zdjęcia były wykorzystane przez Martę. Z potwierdzeniem z imienia i nazwiska że pies żyje sobie w Kanadzie i ma się dobrze. Podeślemy to Amitowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']
Jest odpowiedź od właścicieli jednego z psów których zdjęcia były wykorzystane przez Martę. Z potwierdzeniem z imienia i nazwiska że pies żyje sobie w Kanadzie i ma się dobrze. Podeślemy to Amitowi.[/quote]

czytałam. ale właścicieli potwierdzili, że to ich pies był na fotach oszustek, ale raczej nie będę się procesować o prawa autorskie:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...