Jump to content
Dogomania

Miauczer-piękny, młody, przyjacielski kocur!! Wykastrowany! Czeka na domek!


Doda_

Recommended Posts

[SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium]Miauczerek, [/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium]jakbym mogla miec kota, to dawno juz bylbys moj[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium]:loveu:[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium]:loveu::loveu:[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium] slodziaku czarny [/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium]:loveu::loveu:[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium]:loveu:[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium] jestes nie tylko piekny, ty jestes boski, cudny, sliczny... CZARNY[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium]:loveu:[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium]:loveu:[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium]:loveu:[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium] a ja czarne koty kocham najbardziej na swiecie[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium]:loveu:[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium]:loveu:[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium]:loveu:[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium] i tego nic nigdy nie zmieni ;)[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium]:loveu:[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Navy][I][B][FONT=Franklin Gothic Medium]:loveu:[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miauczerek chyba nie nalezy do cieplych kotow :D On jak ja i moj Rex, zimno jest fajne :evil_lol: Siada na fotelu, ktory kolo okna przy ktorym strasznie wieje i siedzi prawie caly czas :roll: U mnie kakoryfer jedynie w lazience grzeje i w jednym pokoju troche odkrecony, ale nie pcha sie do niego szczegolnie. W zasadzie nie zmienil zachowania, mroz czy nie mroz on to samo, spi na fotelu przy moim lozku (i oknie), zje cos, poranek jak mnie nie ma spedza na pralce :evil_lol: popoludniu zje znowu i polazi troche, pogadamy sobie, poobserwuje, potowarzyszy, polozy sie na moim wyrku i spi. Kolo 6-7 dostaje glupawki :evil_lol: i biega jak oszalaly :evil_lol: Zabawa, jedzonko i lezenie. Jak ja ide spac to obowiazkowe mizianko i zasypianie najczesciej na mnie :evil_loL: Rzadziej kolo mnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U Miauczerka bez zmian. Wariuje, szaleje, Mojego Piesia zaczepia kiedy sie da... a on biedny sie tak daje... mam za kochanego psiaka :evil_lol: A z domkow cisza... Jeden sie odezwal niedawno, ale byl bardzo dziwny. Na sile chcieli, zebym to ja im od razu kota zawiozla, bez wizyty, bez niczego :roll: Tylko smsy, zadnej rozmowy... Przeczytalam, ze mam przywiesc kota i przy okazji sprawdze domek... Bo nie mieli sposobnosci dojechac... Tylko ze od nich do mnie to jest 10 minut i to autobusem :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Doda_']miauczęr miał mieć allegro już dawno, w styczniu. isadora miała mu zrobić, pieniądze wpłaciłam. Do dziś nie ma allegro, musiałam tu napisać o tym ponieważ ostatnio na moje wiadomości nie odpisuje. Prosiłam też o zwrot pieniędzy.[/QUOTE]

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...