Jump to content
Dogomania

Aza - śliczna 7mies. sunia a'la bokserek - ODESZŁA...


Marka

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam przykre wiadomości :( Znajomi nie pojawili się w schronisku, ponieważ pan domu jak sie okazało nie chciał tego peska :( Niestety, powiedział o tym dopiero po fakcie, kiedy minął weekend, a wcześniej, po prostu utrudniał wyjazd :(
Boksiu, trzymam kciuki za szybkie znalezienie domku i kochających ludzi dla Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

:( Smutne wieści:

Dzisiaj byłam przelotem dosłownie w schronisku i zajrzałam na sekundę do boksu naszej boxi - prawdę powiedziawszy - przeraziłam się!
Sunia leżała wciśniąta w taki mały plastikowy kontenerek, który służy tam za budę i nie reagowała na żadne wołanie!
Weszłam więc do boksu i kucnęłam przed tą budką - ona tylko podniosła łepek i popatrzyła smutnymi oczami...
Zaalarmowaliśmy weterynarza, żeby ją pilnie zbadał i jak się Eurydyka dowiedziała po południu - okazało się, że Boxia jest przeziębiona... :cry:
Dostała antybiotyk w zastrzyku i teraz czekamy na poprawę.

[b]Kochani - ten pies jest w wielkiej potrzebie!
Ona musi jak najszybciej znaleźć dom - bo w schronisku może tak chorować jeszcze długo!
POMÓŻCIE!!![/b]

Link to comment
Share on other sites

O Boże :(:(:( Boksiunia, trzymaj się :(:(:(
Marka, to, że mała jest rasopodobna, paradoksalnie zmniejsza jej szanse na dogomanii :( Tak samo było z Barnabą :(
Wszyscy uważają, że rasowe i rasopodobne łatwo i szybko znajdują domy, a to wcale nie musi być prawdą :(:(:(

Przytul ode mnie malutką, jak ją zobaczysz. Trzymam kciuki za jej zdrówko :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałyśmy z weterynarzem - nasza biedna boxiunia ma zapalenie gardła i dostaje zastrzyki z antybiotykiem :(
Ale dzisiaj było już lepiej niż wczoraj i mamy nadzieję, że wkrótce znowu wróci jej radość życia i chęć zabawy!

To cudowny, słodki psiak - i nie wiadomo zupełnie, dlaczego nikt go nie chce...

Zobaczcie sami:
[img]http://www.drukarnia-art.pl/foto/Boxia11.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem Eurydyka z mężem postanowili dać boxi tymczasowy dom, żeby zadbać troskliwie o jej proces leczenia, ponieważ jak to wygląda w schronisku - każdy wie...

Mimo tego, że w dzień boxia miała się nieźle i wyglądało na to, że jej stan się poprawia - w nocy przyszedł kryzys... :(

Oto co napisała Eurydyka w mialu do mnie:

[i]"wezmiemy dzis Boksie do dr Kloka, jak bedziemy jechac na dzialke
wieczorem dostala srodki na odrobaczenie, a pol nocy wymiotowala i to
dziwnie bo najpierw jakies kartofle, kosci kurczaka a potem juz slina i
takie dlugie nitki czerwone, wiec pewnie robale
kapalismy ja z myciem dwukrotnym ale wyprac ten smrod schroniskowy to jednak nie na pierwsze mycie
zaraz znowu bedzie rzygac, teraz to juz zolcia, jak ona sie biedna meczy,
jestem na nogach wlasciwie cala noc i sie zastanawiam jak jej pomoc
siusiu zrobila w ogrodku, kupe zreszta tez, najpierw taka troche plynna
potem normalna (sorry za te szczegoly ale ja obserwuje caly czas)
poszla wymiotowac do ogrodka i tam sie polozyla, nie chce wrocic
troche sie cieszy, macha czasem ogonem, ale chyba jest potwornie zmeczona
przez te wymioty i ma tak niesamowicie zapadniete boki, nic nie chce jesc - poprosze Kloka, zeby jej dal kroplowke
zdjelam z niej dzis kleszcza, ale takiego jeszcze chodzacego, widocznie
wczoraj na nia wsiadl a szampon go wystraszyl, ale to obrzydliwe robactwo
wysle Wam dzisiejsze fotki za chwile"[/i]

Dzisiaj rano Eura dzwoniła już w drodze do kliniki weterynryyjnej - sunia jest bardzo osłabiona i wymaga natychmiastowej diagnozy lekarskiej... :(

Eurydyka i jej mąż są zdesperowani, żeby małą ratować - na własny koszt, bo schronisko nie bardzo stać na profesjonalne leczenie.

To tyle, co wiemy na razie o tej pięknej małej...

A oto fotki, które wczoraj wieczorem zrobiła Eurydyka naszej małej, przepięknej Azie:

[img]http://www.drukarnia-art.pl/foto/boksiawanna2a.jpg[/img]
[img]http://www.drukarnia-art.pl/foto/boksiaogrodek2a.jpg[/img]
[img]http://www.drukarnia-art.pl/foto/boksiaoglada1a.jpg[/img]
[img]http://www.drukarnia-art.pl/foto/boksiaboskieuszy1a.jpg[/img]

Trzymajcie kciuki za nią, proszę.

Link to comment
Share on other sites

Marka, szukam cały czas domku dla niej :( Ona jest taka sliczna :(
Rozesłałam maila, dam znać boksiomaniakom i umieszczę ją w podpisie .
Czy jakieś pieniądze na leczenie są potrzebne?? OPrzecież Eurydyka nie da rady finansowac wszystkiego z własnej kieszeni.

Link to comment
Share on other sites

Barnaba już pojechał do domku, teraz kolej na Azunię :D
Dziewczynko śliczna, trzymaj się, będzie dobrze :fadein:

Marka, Eurydyka, jeżeli będą potrzebne pieniądze, albo mogę w inny sposób pomóc na odległośc, prosze, wołajcie od razu !
Ten maluch musi szybciutko znaleźc dobry dom;)

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dzisiaj przeczytałam całą historie Azuni :(
Wspaniale, że eurydyka z meżem zabrali ją do siebie- tak strasznie chorując (wymioty,biegunka) w schronisku mogłaby po prostu paść..
Fizycznie ze względu na chorobę nie w kazdej sytuacji mogę pomóc, zamożnym babskiem też nie jestem, ale jeśli chodzi o sprawy tak wielkiej wagi jak zdrowie psiura zawsze cos wysupłam.
Wiec chociaż niewiele, ale oferuję swoją pomoc.
Trzymaj się maleńka slicznoto.

Link to comment
Share on other sites

Spędziliśmy dzisiaj trochę czasu z Eurydyką, jej rodziną i gromadką, liczniejszą od wczoraj o biedną Azunię i powiem Wam jedno: jestem pewna, że gdyby nie zabranie przez nich Azy wczoraj ze schroniska, opieka całonocna i ranny maraton do kliniki, gdzie mała dostała fachową pomoc i kroplówkę - prawdopodobnie już dzisiaj nie byłoby tej malutkiej wśród nas...
Eurydyka i jej TZ walczyli o nią i jak na razie ta walka jest wygrana!

Dodam jeszcze tylko, że malutka jest młodsza niż myślałam - ma 7 miesiący (a nie 8 czy 9) oraz że jedno głębokie spojrzenie w te smutne teraz ale przepiękne brązowe oczy i... człowiek jest ugotowany na AMEN! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...