Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Mój jeden glonek ciągle leży w "beczkach". Już się wczoraj zastanawiałam czy tam czasem nie leży martwy. A dziś przez przypadek zobaczyłam, że się rusza :D Więc pewnie Twój też gdzieś siedzi :P Bo co go niby miało zjeść :P

moze gdzieś się schował ale mogła mu np woda nie pasować albo coś i mógł po prostu paść , cholera wie ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, łamAga napisał:

moze gdzieś się schował ale mogła mu np woda nie pasować albo coś i mógł po prostu paść , cholera wie ;)

To co, nie czyścicie akwarium, że nie wiesz czy gdzieś leży?! :P Mi w zeszłym tygodniu padły 3 gupiki i wszystkie znalazłam, to takiego glonka tym bardziej przecież widać :P

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

To co, nie czyścicie akwarium, że nie wiesz czy gdzieś leży?! :P Mi w zeszłym tygodniu padły 3 gupiki i wszystkie znalazłam, to takiego glonka tym bardziej przecież widać :P

czyścimy ale w tak dużym akwarium robi się podmiankę , wymienia się 10 wiader wody , nie zlewa się całości , nie jesteśmy w stanie widzieć tego co jest za skałami i roślinami czy pod korzeniami ;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, *Magda* napisał:

Ja też robię przecież podmiankę :P Ale co tydzień też czyszczę "pompką" podłoże, to te wszystkie ryby/krewetki/glonki uciekają jak widzą coś koło roślin, kamieni itp. I wtedy widzę co mam :P

No Sebek też czyści "pompką " i nigdy l81 nie wyleciał :/

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, *Magda* napisał:

To go szukaj :P

jak żyje to sam się znajdzie jak urośnie i przestanie się mieścić w swoich kryjówkach :P jak sie ma takie duże alwarium trzeba sie liczyć z tym że rybe widzisz tylko w chwili wpuszczania do akwarium , nastepny raz moze być za kilka miesięcy :P

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, *Magda* napisał:

Nie będę się z Tobą kłócić i potwierdzam, jesteś głupia :D

Po jaką cholerę Ci nocki?!

A czemu tylko Marysia przebrana?

jest kilka powodów 

po pierwsze będę częściej z młodym w domu popołudniu

po drugiej za nocki mam więcej płacone

po trzecie męczyło mnie już to skakanie ze zmiany na zmiane i co chwile inna grupa inny kierownik , strasznie męczące :/

1 godzinę temu, angineuuka napisał:

ale cie pojebało o.O 

mogła bym robić tylko rano i nocki :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...